Skocz do zawartości


stacki kre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
sledze caly temat z ciekawoscia :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
kosior, lepiej by bylo jak bys w sprawie koksu sie nie odzywal...

powiedz to bodyguardowi ktory chce zajebac boldka na pierwsyz cykl i co? wszystko zalezy od osoby ale ty sie z rowerem naczytasz huj wie co i ile i sie madrzysz a huja wielkiego wiesz w praktyce tak samo i on
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
kosior deca daje dobry miesien, dlatego nie zdecyduje sie na samego tescia, bo w tedy miesien byl by gorszej jakosci, niz ze deca, a jak juz powiedzialem drugiego nie bedzie cyklu na saa, bo poki co niema na to od "górnej" zgody [jak sie kocha to sie cierpi].
w innych okolicznosciach postapil bym inaczej, i zrobil bym jak, wiekszosc, jeden specyfik.

co do saa sprawa zamknieta.
lepiej powiedzcie mi jak z ta massacra? dac ja przy stormie i puzniej przy green'ie przed treningiem, czy moze wkomponowac ja jakos inaczej np. na czczo.

tak w wogole wyliczylem ze do konca roku machne jeszcze 3cykle na stakach, ogranicze sie tylko do samych stakow, i chyba "zajebie se storma", pozniej greena i na koncu tego roku massacre :) .

co fakt to fakt, kosior za duzo czasu spedzasz przed kompem i przez to wchlaniasz ponad przeciaetna ilosc wiedzy :cwaniak: a przez to praktyki zero.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
nie jestem za bardzo pewny ale cos mi sie kojarzy aby massacre lepiej po treningu zazywac

w sumie to moglbys np. solo storma potem solo greena walic no chyba ze bardzo chcesz laczyc to lacz
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
wlasnie nie zamierzam laczyc, zle sie zrozumielismy,
kazdy z tych stakow bede walil osobno,
bo najpierw 1.stak, pozniej saa przez 8tyg [to moj okres wysycenia], pozniej 2.stak

czy warto kupowac BCAA do tego cyklu na te 22tyg, bo to w chuj pieniedzy (550zl na 5miesiecy)? nad tym najbardziej sie zastanawiam


a w tym roku jeszcze nie wiem, zajebie se storma :rotfl: :rotfl: napewno, i reszte zobaczymy.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
nazwanynie, to jak nie chcesz np. tyle wydawac, to dorzuc to bcaa do saamego koksu zeby maksymalnie wykorzystac koks, a na krecie sobie odpusc najwyzej
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
wyliczylem ze koszt z carbo i bialkiem to 2tys, postaram sie tyle odlozyc do przyszlego roku, jak juz mam robic taki cykl to zrobie go ze wszystkim, tak by dobrze wykorzystac dobrodziejstwa testosteronu.

zrezygnowalem juz z prwaka na motor i obiecalem, ze nie zrobie go przez najblizsze 10lat, dziewczyna chce mnie na sile utrzymac przy zyciu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
Datul czy ty jestes mądry? to ja tez chcialbym se jeden cykl tylko zrobic to co wezme na 1 i ostatni cykl deca + tesc + winko co? ladnie mnie porobi nie? a to ze body na 1 cykl bedzie bral boldzia to moim zdaniem jest lepsze niz deca + tesc bo bodziu bedzie jechal na 1 srodku a nie na 2

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
ale kosior powiedz jedno, dlaczego nie wolno laczyc kilku specyfikow, jestem ciekaw co odpowiesz?

pewnie sie naczytales ze niewolno bo niewiadomo jak na kogos dziala dany koks
tylko ze gdy bys chcial wedlug tej teori sprawdzic kazdy koks czy ci nie zaszkodzi by moc go pozniej polaczyc to bys musial miec juz tak poorany oraganizm ze nie oplacalo by ci sie robic kolejnego laczonego cyklu.

wiesz dlaczego tak naprawde nie powinno sie laczyc koksu na pierwszym cyklu? poto by nie popelnic bledow w rozpisce, i braniu specyfikow naraz gdy tego nie powinno sie robic. taka jest moja opinnia.
dlatego tez uwazam ze taka wiedza powinno sie dzielic, poza tym smieszy mnie to jak w dzialach doping pisze ktos "jesli nie wiesz co to jest odblok to masz znikoma wiedze na ten temat, hoo hoo hoo mery chrismas srogim glosem", pewnie ze ma znikoma wiedze bo dlatego tu przyszedl, jestem ciekaw skad oni o tym wiedza, bo pewnie jebneli w zyciu beke i niewiedzieli co to odnlokowanie. a huj z tym..

a poza tym kasior zajeb se storma, bo na saa jest jescze za wczesnie, jak bedziesz tak przestszegal tych jakis regol i czekal na swoj pierwszy cykl jak mala dziewczynaka na okres, i bedziesz regolarnie cwiczyl przez te 7 lat to juz nie bedziesz potrzebowal koksu.

a choj z tym..
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
dobra nie pierdolic tutaj mi nazwanynie, masz pytania to zadawaj i sie odpowie bo takie rozmowy do niczego konkretnego nie prowadza dajesz pyt my odpowiadamy doradzamy i tyle bez zbednego pier.dolenia chce brac koks to niech bierze kurwa co sie go czepiacie jak ma juz wsio ustalone to git jaki stack? no ja moge polecic do masakry XS bo kopie nieziemsko albo nitro przed tren tylko do pobudzenia massacra czy dobry wybor? no nie powiedzialbym wystarczy looknac w sklad na 55g w porcji 3/4 to pier.doly maly odsetek to dobra kreta tak wiec wg mnie kasa w plecy no ale to wg mnie ja bym walil nitro 2 ( sprawdzone i b efektywne) no i przed tren np no shoutgun albo tigera z biedronki :rotfl:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
na wiele pytan juz dostalem odpowiedz potrzeboje jeszcze mocnego stako-pobudzacza-przedtreningowego co myslicie o shock terapy?
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre

shock terapy?

jedni chwalą, drudzy przeciwnie- opinie podzielone- wal XS kilka złoty droższe, a masz pewność, żę będzie to strzał w 10! :hyhy:
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
no to teraz juz wiem wszystko dzieki. odnowie ten temat w lutym.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: stacki kre
Temat juz tak zagmatwany ze nawet nie czytam
bo nie jestem juz w stanie nic doradzic
powrzucaliście juz wszystkie wątki :hyhy: :wstyd:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024