Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywka białkowa czy gainer?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

speedmati
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywka białkowa czy gainer?
18lat,74kg175cm... niecale pol roku na sucho juz uznałem ze mozna pierwszy ze tak powiem lekki cykl zrobic. Zakupilem krete olimp mega capsy,bcaa i teraz doradzcie a w zasadzie powiedzcie co lepsze i czym to sie dokladnie rozni - odzywka białkowa gdzie ztego co widzialem stosunek bialka do wegli jest 80/20 czy gainer gdzie jest odwrtonie. Konkretnie mam tu namysli z odzywek bialkowych cos w stylu X5protein olipmu a z gainerkow mass xxl . Cel to troche masy aczkolwiek niezaduzo bo jeszcze conieco tluszczyku jest a potem to juz bardziej sila ... zgory dzieki za pomoc.

ps. aha jeszcze jedno pytanie ...czy w czasie cyklu gdy juz zazywam odzyweczki regularnie cwicze dietka itp mozna spkojnie 2,3 razy w tyg biegac? bo slyszalem rozne opinie z ewtedy nie bo spada wszystko itp a inne ze nic sie nie dzieje.
  • 0

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
ale gianer i bioalo to dwie roznerzeczy
gainer zastepswo posilkow
bialko uzupelenine iw diety w bialko
  • 0
:)

speedmati
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
Dlatego tez pytałem czym to sie rozni co jest lepsze itp. Poniewaz od niedawna dopiero zaczalem czytac przegladac co jest czym. jezeli ma to w czym pomoc to powiem ze mam dietke ale nie odrazu jakas super hiper tylko jak ja to nazywam zdrowe odzywianie. Sniadanko przewaznie platki owsiane,mleko albo jajka obiadek niezalezny odemnie staram sie prosic o rybki,kurczaki,makarony itp, miedyz posilkami banany najczesciej, jabłka tak samo do tego tubczyka z puszki staram sie zjesc chociaz raz dziennie raz na dwa dni kolacja chleb pelnoziarnisty do tego przewaznie sery dochodza. tyle odnosnie tego jak staram sie odzywiac. dlatego tez pytam co bedzie lepsze do mojego 1 cyklu mass xxl czy jakas odzyweczka bialkowa?
  • 0

biker14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
gainer dla mnie lepszy, poniewaz zawiera i weglowodany i bialko.
  • 0
...

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
No więc mass to odrzywka która pomaga ruszyć wagę, jest napakowana węglami i to one mają wpływ na przybieranie na wadze. Białka jest tam jak na lekarstwo. Nie bierze się jej by dostarczyć białko lecz kaloryczność w naszej diecie.

Co do białka no to wiadomo bierze się go przy brakach w diecie. No i ono jest niezbędne przy budowie mięśni i stosuje się je przy wszystkich dietach gdyż zawiera mało węgli.

ps. aha jeszcze jedno pytanie ...czy w czasie cyklu gdy juz zazywam odzyweczki regularnie cwicze dietka itp mozna spkojnie 2,3 razy w tyg biegac? bo slyszalem rozne opinie z ewtedy nie bo spada wszystko itp a inne ze nic sie nie dzieje.

No jeżeli robisz masę to odradzam bieganie, to jest dobre na utratę masy a nie na jej zyskanie. Spalasz wówczas wartości odrzywcze które są potrzebne do budowania masy. A 2-3 razy w tyg to jest sporo ;]
  • 0
Life is too short to be small

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
speedmati, ja polecam dieta+bialko jesli chodzi o wybor miedzy bialko a gainer
  • 0

speedmati
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
Dzieki za odp. no nic narazie zamówiłem massa do tego co juz mam co by przytyc troche. Białka postaram sie ddoac jak najwiecej z tego co bede jadł. Jeszcze jedno jak juz skoncze cykl powiedzmy ze troche przytyje :) to raz ile nalezy robic przerwy od skonczenia 1 cyklu do zaczęcia 2-ego i co w tym czasie moge robic chociazby na podtrzymanie a dwa dajm na to ze juz bede bardziej chcial budowac czyste miesnie itp co polecacie na 2 cykl gdy ok 200-250zł bede miał an to?

dzieki z gory
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywka białkowa czy gainer?
Gainera czy białko możesz brać cały czas.
Jak zrobisz przerwę po cyklu to trzymaj się diety i będzie ok, to nie są koksy że ci coś po nich spadnie
  • 0
Life is too short to be small



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024