Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o radę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

filgra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o radę
witam. jestem tu nowy, wiec nie znam obowiazujacych tu zasad. mam jednak prosbe o rade. waze niecale 60kg przy 185cm wzrostu i chcialbym nabrac masy. nie chodzi mi jednak o sylwetke kulturysty jednak porzadna sylwetke jak na faceta przystalo. chcialbym, aby doradzil mi ktos jaka diete zastosowac, w jakie odzywki sie zaopatrzyc i cykl treningowy przyjac. od razu mowie, ze mocne srodki sa niemile widziane. dodam jeszcze, ze jem duzo, ale mam bardzo szybka przemiane materii. za porade bylbym bardzo wdzieczny. pzdr
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
Najpierw napisz staż, czy Ty w ogóle chodzisz na siłownie? Dobrze by było też wiedzieć w jakim jesteś wieku ;]
Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z siłownią to poczytaj przyklejone tematy o dietach i wybierz odpowiednią dla siebie. Tam masz wszystko ładnie opisane. W diecie musisz mieć sporo węgli. Polecam zakup jakiegoś gainera. Pamiętaj że dieta jest najważniejsza. Przykładowe treningi ( na mase ) też masz w przyklejonych tematach.

Powodzenia, rośnij ;]
  • 0
Life is too short to be small

filgra
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
W tym roku skoncze 18 lat. Na silownie nie chodze, ale mam lawke ze sztanga u siebie w pokoju. Staram sie cwiczyc regularnie, jednak skupiajac sie na jednej partii miesni, czyli klatce piersiowej. Od pol roku biore rowniez Gainera Gain Bolic 6000 Olimpu (3x dziennie)
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
cwiczysz tylko klatke ? wez sie zapisz na jakąś silownie normalną i cwicz poządnie a nie tylko klate w piwnicy

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
mocne srodki... przeciez nikt na forum ci koksu nie poradzi brac... rob ogolnorozwojowy trening a nie ze tylko klate. zreszta klate raz w tyg. sie cwiczy, jak pozostale partie. nie wiecej- miesien rosnie kiedy odpoczywa. sam gainer nic nie da. musisz miec diete. po 6 miechach mozesz zapodac kreatyne (mono lub kre-alkalyn). takie moje rady.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
No biegnij kupić karnet na siłownie bo to co w tym momencie robisz to dużo Ci nie pomoże.

j/w - 1 ms ogólnorozwojówka, + dieta
ew po 6ms możesz kupić kreatyne... ;]
  • 0
Life is too short to be small

burzyk501
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
gainer olimp gain bolic 6000 lub trec mass xxl no i karnecik to podstawa :D
  • 0

Kamil^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 389 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę
Zapisz sie na silke najwazniejsze , cwicz wszystkie partie zrob trening 3,4 dniowy
Jezeli nie masz duzo samozaparacia z dieta , to wystarczy na poczatek ze bedziesz jadl duzo , zdrowo i czesto + silowni i napewno waga ruszy jak u mnie diety zbilansowanej nie mam
Ale jem duzo bialka wegli + torhce tluszczu w posilkakch co 2-3 godziny

I z 64 kg mam juz 75/76 przY wzroscie 189/90 czyli tez chudo ale , wystrczy chciec i bedzie dobrze :P
Jak pochodzisz pare miechow na silke zasiegnij po jakas krete
A teraz gainer chociaz mialem juz pare gainerow i wiem ze najlepsze jest nomralne zarło a gainerem + bialko mozesz uzupeniac i pic na noc jak chcesz przytyc
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o radę

gainer olimp gain bolic 6000 lub trec mass xxl [...] to podstawa

a ja myslalem ze dieta.. ale pewnie zle :zalamany:

Od pol roku biore rowniez Gainera Gain Bolic 6000 Olimpu (3x dziennie)

czyli albo jesz bo tyle co kot nasral albo nie jesz nic poza gainerem.

Uloz sobie chlopie diete z nadwyzka kalorii (zajrzyj do dzialu odzywianie). Gainera ewentualnie tez mozesz jesc ale to nie jest konieczne.
No i jak inni- zacznij cwiczyc konkretnie a nie klatke sama :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024