Skocz do zawartości


Zdjęcie

Massacra


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

blaszkaa87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia, Motocykle, Samochody

Napisano Ponad rok temu

Massacra
Co myślicie o massakrze olimpa brał ktos moze??
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
blaszkaa87, - bardzo dobra w wiekszych ilościach :P tzn: mało ekonomiczna, ale jak masz kase to bierz smiało :] :hyhy:
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
brałem ale w polaczeniu z mono wiec mialem tylko jedna puche massacry. Tak wiec moj wynik nie jest zbyt adekwatny. Ale i tak napisze spostzezenia w porównaniu z nitrobolonem 2. Nb2 brałem sam i mialem go sporo, 1.5 duzej puchy wiec starczylo na pożądny cykl.

1) mialem lepsze efekty na nb2 niz massacra + mono - wiekszy koncowy przyrost w obwodach

2) mialem lepszą pompę w czasie treningu na nb2 niz massacrze

3) oba te suplementy na poczatku w smaku wydaja sie dobre a po pewnym czasie pzestaja smakowac :hyhy: ale nawet po 4 tygodniach nb2 byl wciaz wypijlany (i to w dawkach potrójnych od zalecanych) a jak pilem massacre (w dawce zalecanej) to juz mnie cofało

Podsumowanie:

Nb2 i inne stacki maja ta przewage ze dawkujesz ile chcesz jesli np. widzisz ze slabo trzepie, tzn ja zaczynalem nb2 dawkowac od dawki zalecanej i bralem go coraz wiecej w porcji szczegolnie przed treningiem zeby miec wieksza pompe (doszedlem do potrójnej dawki zalecanej).
Natomast jesli chodzi o massacre nie da rady za bardzo tego robic bo :

1) jedna porcja massacry zawiera ponad 32 gram wegli (w tym glownie prostych) - wiec jedna porcja ok, ujdzie, troche wegli przyda sie na wydatki energii w czasi treningu, ale jak by ktos chcial wziąc np. tylko podwójną porcje to ma 65 gram wegli w jednej porcji a jesli wezmiesz przed i po treningu to masz ponad 120 gram wegli w dosc krótkim czasie, wiec to nie jest ani zdrowe, ani potrzebne a jesli komus zalezy na nie zalewaniu sie fatem to wrecz niedozwolone. Przypomne ze nb2 nie zawiera wegli
2) jedna porcja nb2 ma 5 gram jak dacie nawet potrojna to macie 15 gram proszku wiec wiadomo ze nie trzeba do tego duzo wody by to rozrobic i wypic. Jedna porcja massacry ma 55 gram proszku !! zeby torozrobic trzeba naprawde wlac w cholera wody zeby to wypic w konsekwencji czego po pierwsze czujesz sie pelny jak balon (co przed treningiem nie jest zbyt dobre) po drugie musisz sie dluzej "rozkoszowac" tym fatalnym smakiem. A teraz co by bylo jak by wziął np. podwojna porcje massacry ? ile musial bys wlac tam wody i ile musial bys tego shitu wypic ???


Tak wiec wole jednak tradycyjne stacki ktore nie zawieraja ani wegli ani bialka, tylko substacje czynne takie jak kreta i "pompowacze"

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
aha sorry ze nie edytuje tylko dopisuje ale trudno

jesli do tego dodac cene to juz tym bardziej wolałbym kupic nb2 niz massacre przy nastepnym cyklu. Powiem inaczej: moze i massacra daje dobre efekty przy wypasionym cyklu - 3 puchy, ale nawet gdybym mial nie wiem ile kasy to juz bym jej nigdy nie kupil.

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
Kain, Zgadam sie z tym lecz nie musisz ;] wlewac duzo wody do porcji masacry :) a pozatym , masacra jest takim stackiem gdzie za huja nie mozesz go do NB2 porównac ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra

nie musisz ;] wlewac duzo wody


wiec ja sie tez nie zgadzam bo musisz !! :) porownaj 5 g proszku a 55 g . Kazda sybstancja sypka ma jakas maxymalna rozpuszczalnosc (o ile wogole sie rozpuszcza) Jesli np. sprubujesz rozpuscic za duzo soli w za malej ilosci wody to sol ci sie wytrąci !! Bralem massacre to wiem. I wiem ze trzeba do niej bylo wlac w cholere wody. Zdarzylo mi sie nawet ze wlalem ciut mniej wody i w efekcie na dnie bylo sporo nie rozpuszczonego proszku ktory mi wlatywal do buzi jak piasek co powodowalo ze wogole juz chcialo mi sie pawia puscic ze nie wspomne o obnizonej efektywnosci takiej nie do konca rozpuszczonej porscji

a pozatym , masacra jest takim stackiem gdzie za ch*** nie mozesz go do NB2 porównac ;]


teraz nie zrozumialem twojej intencji :rotfl: no oczywiscie pod pewnym wzgledem nie porownasz bo tu masz oprocz skladnikow aktywnych : krety i "pompowaczy" jeszcze bialko i wegle a tam masz tylko krete i "pompowacze", wiec massacra to jak bym zlepek stacku i gainera w jednym. A porownasz dlatego ze to jest stack i to jest stack, ktos pyta na forum jaki stac mu polecic i padną opowiedzi ze nb2, ze storm a inni napisza ze massacra. BMW i fiatem tez za bardzo nie porownasz ..... jesli chodzi o jakosc, ale porownasz jesli wezmiesz pod uwage ze i to i to jest samochod

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
Kain, kiedys przy kreatyynie wrzucalem proszek do geby i popijałem woda ;) tak arpopo to było wogule ;] no z ta masakra i rozp to niewiem nie brałem ale 300-400ml wody nie wiecej ;P tak sadze ze dało by rade
Chodziło mi o to ze kompletnie inna pułka niby MStack , Anabolic Halo to tez stacki ;] ale maja duzo innych subs które maja na celu np pod wyzszene tescia we krwi
A w Masacre bardziej bym porównał do NB3 ;] niz do 2 :) raz ze podobne porcje , dwa ze ww - 15g w porcji ;) , aminokwasy podobnie
Mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi ;P
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra

jedna porcja nb2 ma 5 gram

15 gram to jedna porcja NB2
a niech mi ktos powie że jest inaczej to normalnie dostane świra!
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
5 g to na opakowaniu pisze a dawkuje sie tak jak bodziu napisal

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra

Co myślicie o massakrze olimpa brał ktos moze??

jak dla mnie szkoda kasy
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra

15 gram to jedna porcja NB2
a niech mi ktos powie że jest inaczej to normalnie dostane świra!


:rotfl: jak tam świrek ?? ale niestety tyle ma :hyhy: oczywiscie ze prawie kazdy bierze potrójną dawke czyli 15 gram, ale dawka zalecana podana na opakowaniu (w jednej porcji ) -
jesli mnie pamiec nie myli a raczej nie myli - to 5 gram

Ja zaczynalem od 5 gram z czasem bralem 10 a na koncu 15 - to wtedy az mnie skóra swędziała :D

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
ja biore od początku 15 g i nie swędzi mnie skóra , ale popma masakryczna jest :hyhy:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra

Ja zaczynalem od 5 gram z czasem bralem 10 a na koncu 15 - to wtedy az mnie skóra swędziała :D


yyy to troche dziwny jestes :P ja zaczolem od 15 a po dwoch tygodniach bralem 20-25 gram przed treningiem a ostatnie z 2 treningi szlo po 30g bez opiedalania ;d wtedy jest pompka ;d albo nitro energizera podwojna porcja tez bomba :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

baglet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
witam Olimp przysłał mi massacre za punkty. chialbym sie zapytac jak ja dawkowac zeby byly jakies efekty.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
z jedne puszki nic nie zrobisz ;p chyba ze dodasz np. mono lub inny stack
  • 0

baglet
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
moze dokupie jeszcze jedna pake massacry wiec jak dawkowac i kiedy
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
z dwiema massacrami duzo nie zwojujesz najlepiej bylo by miec 3 massacry a przy 2 massacrach to dawk. 1 porcja dziennie bo inaczej tego nie widze

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
Massa to najlepiej dawać jeno przed treningiem
a cykl oprzeć na jakimś innym staku
bo tak to sie nie opłaca zresztą
robić cykl na 14 g kreatyny (2 porcje) dziennie to też lekka przesada
  • 0

pppppp
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łapy

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
Jedną przed treningiem drugą po treningu.
2 i troche miarki w sam raz na porcje po co brac 7g kreatyn jak mozna brac 5g standardowa dawka.
Najgorsze jest to ,że jak jeden niby największy na forum a zarazem najmniejszy,napisze że to jest gówno ,nawet nie biorąc tego to jest idiota a wszyscy nawet mocniejsi od niego sugerują się po nim :rotfl: :rotfl: :]
Storm w przyrównaniu z massacrą to jest zabawka :D
Najlepiej kupcie i sami ocencie po sobie i nie patrzcie co inni piszą bo to są zbędne kłamstwa :D
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Massacra
Wyskoczyłeś z tym postem jak guma z gaci
nie widzisz ze od miecha nikt tu nie pisał???
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024