Skocz do zawartości


białko sojowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe
met-rx... widzialem, dosc drogie rzeczy maja :D ale musi byc niezla bo Pudzian ja reklamuje :D
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a co do bialek to masz calkowita racje... moj 1wszy kontakt to byl Trec, nie bylo zle, potem pro longatum, a teraz SP80... tego SP80 to nie moge w szklance rozpuscic, grudy sie robia straszne, dobrze ze smak jest znosny
ale jak juz bede konczyc to SP80 to zamawiam 100% Whey Protein Optimum, wezme odrazu 20lbs. to mi wyjdzie tyle samo co za te polskie bialka :rotfl:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe

Wiec co ? ostatecznie i jeszcze raz pytam : miksowac razem dwa proszki + woda i heja do ryja ??

TAK bierzesz razem, ale czy smakowo wytrzymasz to nie wiem wiec ewentualnie przygotuj wpierw jedno bialko wypij i odrazu wal drugie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe
dobra Joks to jeszcze mam takie pytanie jakie bialko najlepiej jest brac na noc ?? Takie co sie szybko wchłania czy te co wolniej ?? Na logike na to co wolniej ale moze sie myle. Teraz jakie to bedzie: izolat ? koncentrat ? hydrolizat ? wg. mnie najszybciej przyswaja sie hydrolizat, potem, izolat a na koncu koncentrat ale moze tez sie myle. Wynikalo by z tego ze najlepiej brac na noc koncentrat lub ewentualnie koncentrat + izolat. Jak to jest, napisz mi dokladnie i odpowiedz uzasadnij, prosze :hyhy: Tak po Joksowsku :rotfl: Chyba z ktos inny zna odpowiedz na to pytanie to bardzo prosze :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe

wolniej

te ;)

Najlepiej brac mieszanine różnych białek, które małą co raz to dłuzszy czas wchłaniania i sa przyswajane po koleji, przez co organizm cały czas otrzymuje rowne porcje białka ;)
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe
Kain, na noc twaróg bo ma kaizenine ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe
nom a takze moze byc na noc egg protein czy cos w tym stylu, w sumie kazdee bialko uniwersalne a takze mozesz specjalnie na noc kupic cos w stylu pro cas 85
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko sojowe
Kain, odpowiadajac na twoje pytanie to na noc musisz dostarczyc taki rodzaj bialka ktore bedzie stopniowo uwalnialo aminokwasy do krwioobiegu zapewniajac ich staly wysoki poziom. tak wiec masz tu 2x rodzaje bialek;
- albuminy jaja: wchlonia sie szybciej niz kazeina ale jej aminokwasowy sa najodpowiedniejsze do rozbudowy białek mięśniowych oraz ustrojowych człowieka. dlatego nadano mu wzorcowe bv=100 (punkt odniesienia do innych bialek)
- kazeina typowe bialko dlugowchlanialne ale bv=77
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024