Skocz do zawartości


zakupy w usa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

zakupy w usa
mam pytanko bo wlasnie zamawiam w usa i mam problem z zamowieniem. zalozylem konto i zrobilem normalnie zakupy do koszyka na stronce i wyslalem babce maila o numer konta zeby zaplacic a ona mi odpisala You will have to place your order via email you can not place the order online. All international order are via email.
co teraz? zamawial ktos cos kiedy z usa?

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
a pisalo ze wysyla za granice?? jak nie to nie wysle :P
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
no z tego wynika, ze zamowienie musisz zlozyc prze mejla/telefonicznie lub jakis inny bezposredni kontakt z obsluga klienta
moja rada, zmien sklep :D

PS jak chcesz kupowac zagranica zaloz sobie konto na paypal.pl, nic za to nie placisz, a uwiez mi warto
  • 0

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
wysylaja za granice sprawdzalem. a jak jest z tym kontem w paypalu co zyskuje? z tego co sie orientowalem to trzeba miec karte debetowa albo bankomatowa zeby kase na konto wplacic a ja nie mam ;/ teraz chcialem zaplacic poprzez przelew zagraniczny w banku.

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
ach ten alkochol pomylilem sie w pisaniu chodzilo mi o karte debetowa albo kredytowa a nia bankomatowa :wstyd:

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
nie wiem nawet jak sie robi przelewy zagraniczne :D i pewnie to sporo kosztuje ?
konto paypal to takie konto, ktore jest polaczone z twoim kontem w banku, nic odrazu ale po jakims czasie jak juz staniesz sie wiarygodnym klientem (w sumie chyba po pelnej weryfikacji i 1wszym skorzystaniu z ich uslug-przynajmniej ja tak mialem), w momencie, w ktorym dokonujesz platnosci pieniadze NATYCHMIAST trafiaja na konto sklepu, czy komu tam placiles, a ty nie ponosisz zadnych oplat z tego tytulu, dopiero pozniej paypal pobiera sobie z twojego konta bankowego rownowartosc zakupow

wystarczy Visa electron, taka karte to chyba kazdy bank oferuje bezplatnie ?
  • 0

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
no to jaki zysk z tego bedzie mial paypal? ja mam konto student w ing i karte maestro a tam takiej nie akceptuja a z rachunku bankowego tez sie wplacic kasy na paypala nie da;/
teraz chcialem zrobic przez pkobp pobieraja 0,2% wartosci kowty przelewanej. ale faktycznie przez paypala by bylo prosciej... :suchy:

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
*update* mam kogos kto ma kredytowa vise tylko tam gdzies czytalem ze jedynie wlasciciel konta paypal moze wplacac kase na swoje konto prawda to?
i druga sprawa ze gosc mi wplaci w zlotowkach a sklepowi z usa mam zaplacic w $ wiec jak to zrobic? :oczami:

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
paypal pobiera prowizje od tego kto kase otrzymal :D
ale zanim staniesz sie uzytkownikiem paypala to troche minie, a 0,2% to niewiele...

jak przypiszesz czyjas karte do swojego konta, wlasciwie nawet nie do swojego, bo dane musza sie zgadzac na paypalu z danymi z rachunku bankowego, to masz pelen dostep do czyichs pieniedzy wiec nie sadze, zeby ktos poszedl na taki uklad
nazwisko, ktore podasz na paypal musi sie zgadzac z nazwiskiem z rachunku bankowego, z ktorego chcialbys przelac kase
ewentualnie mozesz namowic znajomego, zeby sobie zalozyl konto, a ty go wykorzystasz :D
albo popytaj sie wsrod znajomych, znajomych moze ktos ma ? :)

paypal przelicza walute, dzisiejszy kurs za 1$ musialbys zaplacic 2,38PLN
  • 0

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
MeeHau czegos tu nie qmam.... piszesz ze paypal pobiera 0,2% prowizji a na ich stronce w zakladce oplaty pisze: Akceptowanie płatności pokrywanych kartą kredytową lub debetową: 5,4% plus 1,35 PLN. Płatności wysyłane w programie Skype nie są objęte żadnym limitem transakcji, w innych przypadkach obowiązuje limit 5 transakcji rocznie.

starszy ma znajomego i on moglby utworzyc konto i zaplacic visą ale jak pobieraja 5,4% prowizji to jest nie oplacalne w porowaniu z zalozeniem konta walutowego w banku i robieniem z niego przelewow;/

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
jaki paypal 0,2% ? sam pisales o jakichs 0,2, ze pkobo... myslalem ze chodzilo ci o przelew zagranice, na konto tego sklepu internetowego, ze tyle pobieraja

nie wiem gdzie ty wyczytales o jakichs 5,4%.... od kilku lat korzystam z paypala i jeszcze mi sie nie zdarzylo, zebym zaplacil prowizje od wysylki pieniedzy...

kupujesz cos na stronie jakiejs, ale oni musza miec taka opcje, ze oferuja platnosc paypal, wchodzisz w to i tyle przekierowuje cie na paypal logujesz sie potwierdzasz i tyle...
  • 0

GośćGuest_007mg_*

Guest_007mg_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
no tak w pkobp jest 0,2% za przelew zagraniczny.
a o tych 5,4% tu pisze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
w polu wyplac srodki pisze ze bezplatnie za 500zl lub wiecej wiec faktycznie wyplacanie bym mial bezplatne ale nizej pisze:
Akceptowanie płatności pokrywanych kartą kredytową lub debetową: 5,4%.
i teraz nie kapuje jak bedzie ten znajomy za mnie placil paypalem na konto paypal sklepu to podchodzi to pod wyplacanie srodkow czy platnosc pokrywana karta kredytowa? bo to jest roznica?

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zakupy w usa
wyplac srodki - czyli jakbys mial cos na paypalu np ja ci place jakas kase za cos to one ida na paypal, a jak chcesz wyplacic na rachunek bankowy to wlasnie uzywasz tej opcji

szczerze powiem, ze nie wiem o co chodzi ... moze, ze jak wjezdzasz na debet albo cos

ale ciebie sie tyczy druga opcja - wyslij pieniadze - bezplatnie ...

sam mam polaczona karte debetowa z paypalem i nigdy za nic nie placilem ...
heh na paypal uk jest tam 2% mniej :P 3,4% ...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024