Skocz do zawartości


Zdjęcie

Noże z USA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże z USA
Ciekawe, po ile można znaleźć striptizerkę na ebay'u? :) :) :)
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże z USA
Faktycznie by starczylo :wink: $7:lol:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże z USA

U nas, jak na Europę, to i tak w większości przypadków ceny są OK. Proponuje popatrzeć na ceny w Niemczech, Holandii, Austrii czy w UK. Ceny dwa razy takie jak SRP nie są tam niczym niezwykłym, a zwykle jest to po prostu 1,5 razy cena sugerowana przez producenta.


No właśnie. Rynek broni białej jest w PL ciągle w fazie embrionalnej. Jeśli przyszły dystrybutor ma zainwestować kilka (czasem kilkanaście) tysięcy USD na rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży (zakup towaru, koszty reklam, udział na targach itp) to liczy na to, że te pieniądze w końcu kiedyś mu się zwrócą. Tymczasem klientów zainteresowanych najwyższej klasy nożami ciągle brakuje.
Nasz rynek jest ciagle na to zbyt mały, a nieliczni wciąż klienci zainteresowani są tym, aby cena noże była jak najniższa i wolą sprowadzić noże indywidualnie lub przez pośrednika czyli "na zamówienie".
Wybierając najtańszą ofertę zgadzamy się na ograniczony wybór, długie okresy oczekiwania, brak serwisu itp. Coś za coś.
W efekcie mamy w PL oficjalnego dystrybutora CRKT (Kaliber Wa-wa) oraz BUCK-a (zdaje się Artemix Wa-wa), jestem ja z BM i.. na tym chyba koniec (nie wymieniam tutaj kilku firm, które twierdzą, że są przedstawicielami, ale nawet producent nic o nich nie wie).
  • 0

budo_mapet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże z USA
W związku z pytaniem, jakie otrzymałem na priv ( niestety nie mogę odpowiedzieć bezpośrednio- ta opcja mi nie działa) odpowiadam na forum. Za transakcję można płacić na kilka sposobów, lecz wybór jest z tylko tych, które akceptuje sprzedawca. Oto najczęstsze możliwości:

* płatność wypukłą kartą kredytową: wystarczy podać nr karty ( faxem, tel albo emailem)
* można zapłacić kartą poprzez serwis bidpay ( ten dodatkowo kasuje 5$)
* można zapłacić przelewem międzynarodowym drogo)
* można udać się do oddziału Wester Union i nadać przekaz
  • 0

budo_misiakus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Noże z USA
Z importerów to jest jeszcze Cold Steel Polska. Kilka modeli w stałej ofercie i kilkanaście na zamówienia. Faktura VAT i gwarancje.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024