Skocz do zawartości


Zdjęcie

odżywki w UK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

radek949
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka
  • Zainteresowania:"auta piski hotele dziwki"

Napisano Ponad rok temu

odżywki w UK
Szukam jakiś fajnych odżywek w Anglii, najczęściej na ebay, ale ciężko mi jest wybrać, bo nie znam tych angielskich marek, czy ktoś zna jakieś angielski popularne firmy które robią dobry staff. Ja najczęściej kupuje z "Reflex", "BodyFortress", "MaxiMuscle" bo mam tylko te trzy marki w sklepie u siebie w mieście. Wielki dzieki.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki w UK
Powiem tak

Reflex - nie znam

BodyFortress - dobre bo tanie ja jade głownie na tym, choc malej renomy

MaxiMuscle - c.h.u.j.o.w.e , to sa jedne z najdrozszych odzywek w u.k. i w sumie renomowanych ale sklad np. jakiegos stacku (np. cyclone) to przeciez nieporozumienie - wszystko oparte na monohydracie. Te odzywki sa z innej epoki - poprzedniej oczywiscie. A cena ? No tragedia - mega drogie. Taki cyclone 1200 g (monohydrat, dextroza, hmb, glutamina) 42 funty (czyli jakies 210 zeta)

Precision Engineered - firma wrecz identyczna do BodyFortress , mozna by powiedziec bliźniacza, bo odzywki maja identyczne sklady, ale chyba dostepna jest tylko w jednym sklepie (sieci sklepów)

Met-Rx - dobra, ronomowana i rowniez znana tutaj firma, ceny umiarkowane (mam bcaa od nich :) )

Wydaje mi sie ze nie moge na tym forum poda nazw sklepow wiec podam ci na priv'ie dwie sieci sklepow w ktorych jest wiele roznych firm odzywek. Czasem w nich sa mega promocje i mozna kupic fajne odzywki za grosze. Np. w jednym z nich jest teraz 60 % znizki

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki w UK
Ja stosowałem białko z USN, Pro Fuel,cla z Chemical Nutrition (Dorian Yates), Monster max z PVL( niedrogi gainer ). Na maila przesle ci linka firmy która robi odżywki, tanio wychodzi, sam zamawiasz opakowanie, forme w której ma być podawane np.: bcaa lub kreta może byś proszek albo kapsy. Zamawiałem pare razy kazeine bo w czystej formie ciężko dostać.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

radek949
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka
  • Zainteresowania:"auta piski hotele dziwki"

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki w UK
Dzięki wielkie :padam: :padam: :padam:
  • 0

nettyper
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odżywki w UK

Jesli szukasz czegos sprawdzonego to wejdz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - najlepsze polskie i europejskie marki, ktore na pewno znasz i sobie cenisz.

Obecnie mozna dostac £5 za free jesli wpiszesz WELCOME w koszyku (trzeba dodac produktow na min. £30). Duzo lepsze ceny niz u konkurencji, do tego szybka wysylka - zazwyczaj na drugi dzien paczka jest w Twoich rekach.


  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024