Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mało czasu, szybkie białko??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Mało czasu, szybkie białko??
witam,

co proponujecie jako najlepsze źródło białka w ciągu dnia?? mam tu na myśli szybkie i w miare proste ale też ogólno dostępne posiłki uzupełniające głownie białko, bo własnie tego głównie mi brakuje, jestem na cyklu kreatyny ale podstawą jest odżywianie
  • 0
SliderUKps

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
heh jestes weganem, ze brakuje ci bialka ? kazde chude mieso sie nada
  • 0

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
wegetarianinem? nie;) ale szukałem przyczyn braku wzrostu masy ciała, i wyszło na to że mam zapotrzebowanie na więcej białka.. do tej pory spożywałem węgle w formie odżywki,ale jak sie okazuje białko i dieta to chyba podstawa..
  • 0
SliderUKps

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
dieta to podstawa, a nie bialko jak nie rosniesz wogole to raczej ci wegla brakuje, a nie bialka ;)

nie wiem moze sie myle ale chyba nie bardzo rozumiesz co to jest dieta :P wez moze sobie faq poczytaj :)
  • 0

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
czyli nie miałeś diety tylko odżywki brałeś?

jak tak to inwestuj w dietę a zobaczysz różnice...
podaj wartości odżywcze jakie teraz spożywałeś to zobaczymy co nie tak.
  • 0
Be free.

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
jajka, tunczyk, drób .itp
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
No własnie, nie zawsze jest czas zjeść: teraz zaczałem opierać diete na informacjach z tej strony, podaje link sprawdzie czy to dobra stronka ;) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Cava: nie podajemy stronek :)
  • 0
SliderUKps

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
s co do białka to: zobacz do faq na tabele i prawie wszystko co ma dużo białka he
  • 0
Be free.

Sliderukps
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??
W tabelach znalazłem że najwięcej Węglowodanów mają takie produkty nietypowe jak:

Miód, pierniki bezkidzkie, cukier, herbatniki, musli z owocami suszonymi, batonik milky way;), baton twix, dżemy wszelakiej masci..
No ale jedzienie tych produktów w ciągu dnia nie można traktować jako uzupełnienie kcal węglowodanowych bo sa to puste kalorie, czy może jest inaczej ??
Prawdziwe węgle to naturalnie ryż, makaron, płatki owsiane itp. (wszyscy znamy) to nie ulega wątpliwości że są to te własciwe ale co z tymi pozostałymi co w tabelach mają bardzo wiele W.

To samo tyczy się białek :

Ser Parmezan, mleko w proszku odtłusz., soja, ser gouda, kabanosy,orzechy arachidowe,salami, itp.
czy to są kalorie własciwe?

Mowiąc inaczej rzeczą oczywistą jest że np. cukier zawiera najwięcej węglowodanów > ale czy są to węgle proste ? tzn. słodzenie potraw nie przyczynia się do tego że nasza dieta staje się bogatsza w te własciwe kalorie od ktorych tworzy sie mase?
  • 0
SliderUKps

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mało czasu, szybkie białko??

Miód, pierniki bezkidzkie, cukier, herbatniki, musli z owocami suszonymi, batonik milky way;), baton twix, dżemy wszelakiej masci..
No ale jedzienie tych produktów w ciągu dnia nie można traktować jako uzupełnienie kcal węglowodanowych bo sa to puste kalorie, czy może jest inaczej ??


no to można jeść by dieta nie była koszmarem he
ale tak to nie opieraj się w diecie na tych produktach

Prawdziwe węgle to naturalnie ryż, makaron, płatki owsiane itp. (wszyscy znamy) to nie ulega wątpliwości że są to te własciwe ale co z tymi pozostałymi co w tabelach mają bardzo wiele W.


opieramy się na indexie ig - faq

Ser Parmezan, mleko w proszku odtłusz., soja, ser gouda, kabanosy,orzechy arachidowe,salami, itp.
czy to są kalorie własciwe?


mleko zwykłe, proszek nie. soja może być ale też nie jako główne zródło białka
sery spoko, kabanosy też, orzechy jako uzupełnienie, salami spoko
ale też wiele wiele więcej... obczaj w tabelach i poczytaj faq to się wszystkiego dowiesz(no może nie wszystkiego hehe)

Mowiąc inaczej rzeczą oczywistą jest że np. cukier zawiera najwięcej węglowodanów > ale czy są to węgle proste ? tzn. słodzenie potraw nie przyczynia się do tego że nasza dieta staje się bogatsza w te własciwe kalorie od ktorych tworzy sie mase?


cukier - proste
a na drugie pytanie - nie
  • 0
Be free.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024