Skocz do zawartości


Zdjęcie

taurine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

taurine
Biore kreat olimpu mono, czytałem ze tauryna pomaga w transporcie kreatyny...
Ale nie wiem dlaczego jak biore tauryne to ZAWSZE mnie boli głowa-.-
odstawiłem ją, ale mnie Ciekawi jaka jest tego przyczyna
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine
dziwne :looka:
a skad wiesz ze to od tauryny?? ona raczej niema az takiego wplywu ani mocnego dzialania na organizm moze to od krety?
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine

dziwne :looka:
a skad wiesz ze to od tauryny?? ona raczej niema az takiego wplywu ani mocnego dzialania na organizm moze to od krety?

chodzi o to ze tauryne kupiłem juz wczesniej gdy sie uczyłem do sesji i juz wtedy mnie bolała głowa, myślałem że boli to od wysiłku psychicznego^^... a teraz jak zaczelem brac kreatyne, to postanowiłem brac to z tauryną... i dalej boli glowa... mozna byc wogole uczulonym na tauryne ??:woot:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine
zakup do kreatynki arginine ;) bedzie to drozsze ale lepsze wyjscie niz taurynka. co do bolu glowy przy niej to jest to mozliwe poniewaz nadmiar tauryny prowadzi do ograniczenia dopływu serotoniny a to powoduje bole glowy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine

zakup do kreatynki arginine ;) bedzie to drozsze ale lepsze wyjscie niz taurynka. co do bolu glowy przy niej to jest to mozliwe poniewaz nadmiar tauryny prowadzi do ograniczenia dopływu serotoniny a to powoduje bole glowy

ale nadmiar ja nawet nie przekraczam zalecanej dawki napisanej na opakowaniu brałem 3 razy po 1 tabletce dziennie a na opakowaniu ze mozna spokojnie brac 4 tabletki:)
a ta kreatyna arginine to jak droga :)?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine
jaka to tauryna? mega capsy? i jaka stosujesz diete? bo na dietach z niskim poziomem ww bole glowy to norma, czy nie spozywasz dodatkowo innych napojow z tauryna? (energy drinki etc.), btw. kreatyne masz w proszku czy kapsach ? bo wspomniales o uczuleniu, moze to uczulenie na kapsolke zelatynowe od tauryny
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine

jaka to tauryna? mega capsy? i jaka stosujesz diete? bo na dietach z niskim poziomem ww bole glowy to norma, czy nie spozywasz dodatkowo innych napojow z tauryna? (energy drinki etc.), btw. kreatyne masz w proszku czy kapsach ? bo wspomniales o uczuleniu, moze to uczulenie na kapsolke zelatynowe od tauryny

tauryna zwykła 500mg ,a ww to co to bo sie tak zabardzo nie orientuje w tych skrótach:), nie pijam zadnych energetyków, czysta woda. kreatyna w capsach, a uczulenia nie mam na na kapsułki bo jadłem już leki w kapsułkach i nie miałem takich dolegliwosci.
  • 0

mietek12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine
dobra domyslam sie jakie ww - węglowodany, moim zdaniem nie jest uboga.
Troche szkoda tej tauryny bo to dobra rzecz na wiele spraw.
Może ktoś poda jakies produkty spożywcze zawierające tauryne, ale w takich ilosciach zebym nie musiał pół tony tego zjesc dziennie.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: taurine
Bogate w taurynę są jajka, produkty mleczne, mięso oraz proteiny pochodzące z ryb. jeśli spożywasz mięso prawdopodobnie ilość tauryny w twoim organizmie jest wystarczająca
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024