Cos na odchudzenie dla kobiety
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
tylko po co ?no ale niby piszą ze jak sie niećwiczy to teżmozna brać
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
dieta odpowiednia, wizyta na silowni czy aeorobic 2-3x w silowni, suplementy sa tylko wspomagaczem, same nie zdzialaja cudow
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
no 8-10 kgorbit, a ile ma do zrzutu? jak 5-10kg to bez spalacza j.w. chlopaki mowili dodam ze cwiczyc musi jak chce schudnac proste
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
haha - Forum dla elit!!! |
AIKIDO |
|
|
||
Trening na siłe doradźcie coś. |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Początek przygody z ćwiczeniami dla osoby niepełnosprawnej |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Trening na rzeźbę do oceny dla początkującego |
Trening dla początkujących |
|
|
||
COŚ NA MASĘ W TABLETKACH |
Sterydy i Prohormony |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
cel masa :D- Ponad rok temu
-
NO SHOTGUN+EXTREME MEN'S FORMULA- Ponad rok temu
-
kretyna kreatyna- Ponad rok temu
-
BIAŁKO CZY GAINER- Ponad rok temu
-
dobry zestaw ??? :D- Ponad rok temu
-
AAKG- dawkowanie??- Ponad rok temu
-
kretynaGuest_buchuuuu12_* - Ponad rok temu
-
Jaki gainer lepszy na mase- Ponad rok temu
-
Podwójny cykl!!- Ponad rok temu
-
jak brać białkoGuest_hx_* - Ponad rok temu




Ponad rok temu
