Skocz do zawartości


Zdjęcie

Thermo Speed


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Thermo Speed
Witam,

mam pytanie, czy 17 latek za 8 miesiecy 18sto, moze brac Thermo Speed? Jesli tak to jak dawkowac? Jesli nie moze, to jaki srodek jest dozwolony aby skutecznie redukowac tkanke tluszczowa, wspoagac tkanke miesniowa, mam treningi 3 razy w tyg.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
jezeli masz malo wage to se odpusc mozesz brac jesli masz duzo tluszczyku
dawkowanie
2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.
  • 0

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
176cm, 75 kg - czyli warunki jak najbardziej zeby to brac, ale czytalem gdzies ze tego moga tylko dorosli uzywac, nie wiem czy to znaczy 18 lat, czy 17 ujdzie... trenuje kicka, co brac zeby sie troszke szybciej rozbudowac i schudnac szybciej, czyli cos co uwydajni treningi
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
mozesz brac TSE nie widze przeszkód

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed

co brac zeby sie troszke szybciej rozbudowac i schudnac szybciej, czyli cos co uwydajni treningi

jakies jeszcze zyczenia?
nie schudniesz i sie nie rozbudujesz masa jest mala na spalacz uwazam ze robisz blad
  • 0

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
ok, wiec co powinienem robic?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
greenmasta, zdecydowac co chcesz zrobic teraz. Ja bym sie wzial za mase, bo wazysz średnio. Trzymaj dietę i jak nie masz czasu na posilki to gainera kup- pewnie sie przyda jak chcesz trenowac KB i jeszcze silka.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
masa srednia? a jednak jakis brzuch tam jest:P nie wiem jak szybciej przerobic zbedny tluszcz w miesnie jako takie... czym wspomoc, slyszalem cos o l-karnitynie, ale dalej przeczytalem ze to mit i nic nie daje... ???
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed

nie wiem jak szybciej przerobic zbedny tluszcz w miesnie


tluszczu nie przerobisz w miesnie ewentualnie zbudujesz troche miesnia potem spalisz tluszcz i odslonisz miesien ot tyle
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
czyli za ciosem najpierw musze cos spalic za pomoca ts?
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
masuj sie najpierw... zima to okres aby przybrac :D przytyjesz, troche miesnia, troche w brzuch wiadomo, potem ladnie to spalisz na wiosne i bedize git
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
greenmasta, badz swiadomo ze tse to zaden cudowny srodek, bez diety nic nie spalisz. tak na marginesie jak sie juz za redukcje chcesz brac :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
ja wiem, ale chodzac na treningi 3 razy w tyg, i 2 razy w tyg biegajac, nie jedzac specjalnie duzo na pewno pomoze :) juz w miare chudne bez tego...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
sie masuj daj raz w tyg bieganie za 2 miechy bedzie lepiej napewno nie bierz tse bo jak nie masz diety to jak GuZu, gowno da no i kasy szkoda tera zima wal w siebie ile wlezie masy a na lato walniesz rzezbe i tyle i spadnie caly tluszcz i bedzie nyga mada faka stary je.baka a tera rosnij
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
mam tyle samo wzrostu co ty i waze 93kg, wiekszosc to tluszcz, niestety ;P ale looz narazie wale mase i ladnie idzie ... jakbym zaczal od redukcji napewnobym sie zniechecil, a tak na wiosne bogatszy w wiedze zaczne spalanie tluszczyku :)

PS w redukcji bedzie mi towarzyc leviathan i venom 3.0, jak bedzie zawolno spadac to siegam po thermal pro...
  • 0

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
no na Twoim miejscu, bym przybastowal z ta masa :P czym pozniej bedziesz to przerabial? tylko spalaczami?
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
nie tylko spalaczami ale tez dieta i aerobami zapewne :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
greenmasta, zaczales juz redukcje? :D ja zaczynam na wiosne ... odgrzeb ten watek za rok to sie okaze kto mial racje ;p
  • 0

greenmasta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
ale skoro ja juz mam w zasadzie co spalac, i ciezko mi sie tego pozbyc, to poprostu trudno mi sie przekonac do teorii ze mam w siebie pchac przez zime i ze niby pozniej przez wiosne to tak szybciutko zrzuce? :P
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Thermo Speed
no wlasnie ciezko ... ja kurwa 4 miechy temu wyszedlem pobiegac, po raz 1wszy od hmm ostatnio raz chyba biegalem w wojsku :D to bylo ponad 4 lata temu i po przebiegnieciu moze 1km wiedzialem ze nie dam rady, wiec zrezygnowalem...
generalnie ja jestem skazany na nabranie masy bo jak schudne to bede jeszcze gorzej wygladal niz teraz ... bo teraz generalnie w ciuchach zle nie wygladam nie widac u mnie tych zbednych kg, mam bardzo masywne nogi i generalnie szerokie biodra
wiec wkoncu chcialem cos z soba zrobic i silownia okazala sie najlatwiejszym wyjsciem... jem duzo to fakt ale jakos dziwnie ze 3 cm mi w pasie ubyly i jakby 2kg mniej waze, a troche miesnia napewno nabralem
jak zaczne redukcje to napewno mocniejsze, wytrzymalsze miesnie pomoga mi zrzucac balast
generalnie wszystko zaczyna sie w twojej glowie :) teraz wiem ze dam rade... byle do wiosny :P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024