Skocz do zawartości


Zdjęcie

ZMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Tyler1418048780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
a ja mam takie pytanie: czy jak bede bral zma to zwiekszy mi sie owlosienie na ciele? xD Bo mi takie cos kumpel wciskal a to przez to ze zwiekszy mi sie testostreon w organizmie.. Skumalem na innych forach i tez takie cos gadaja :|
  • 0
Postawię Litr -Będziemy Pić Ja i Mój Diabeł Aż Się Udławię Bo Nasz Anioł Miał Wypadek

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

czy jak bede bral zma to zwiekszy mi sie owlosienie na ciele?

lloooooooooooool nie
  • 0

Tyler1418048780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
Wiedzialem ze to kity :rotfl:
  • 0
Postawię Litr -Będziemy Pić Ja i Mój Diabeł Aż Się Udławię Bo Nasz Anioł Miał Wypadek

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
pytalem w aptece o ten preparat Walmarka (czeska firma) nie pamietam jak on sie tam nazywa CMW czy CMA, w kazdym badz razie dosc tani 20 pare zloty za 100 czy 120 kapsow ale nie ma nic o tym preparacie ze mineraly sa w formie chelaminow aptekarka tez nic nie wiedziala i wydaje mi sie, ze wlasnie m.in. dlatego ZMA jest drozsze od tych preparatow z apteki i stworzone na potrzeby kulturystyki a nie takiej suplementacji z apteki ktora nie uwzglednia tego, a na kazdym niemal portalu kulturystycznym sa arty o potrzebie/zalecaniu brania mineralow w formie chelaminow- nie chce mi sie teraz szukac tego i dawac linkow
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

nie ma nic o tym preparacie ze mineraly sa w formie chelaminow aptekarka tez nic nie wiedziala i wydaje mi sie, ze wlasnie m.in. dlatego ZMA jest drozsze od tych preparatow z apteki i stworzone na potrzeby kulturystyki a nie takiej suplementacji z apteki ktora nie uwzglednia tego, a na kazdym niemal portalu kulturystycznym sa arty o potrzebie/zalecaniu brania mineralow w formie chelaminow


CHELATOW nie chelaminow ;) A tak w ogole to rzadko ktore ZMA jest w chelatach, chyba tylko olimpowskie i jakis tam nielicznych firm. Najlepiej kupic (nie znaczy najtaniej) z olipa wlasnie, albo oddzielnie albo teraz jest MZB bodajze albo jakos tak to wlasnie zma w chelatach.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

albo teraz jest MZB bodajze albo jakos tak to wlasnie zma w chelatach.

Chela MZB Sport Formula
Jeden koles na innym forum obliczal i ponoc te ZMA wychodzi nawet taniej niz apteczne :)
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

CHELATOW nie chelaminow ;)


no pojebalo mi sie bo ten preparat olimpa Chelamin sie nazywa, jesli rzadko ktore ZMA jest w formie chelatow to czemu wszedzie pisza o chelatach na noc, kolejny chwyt marketingowy czy jaki chuj :/
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

Jeden koles na innym forum obliczal i ponoc te ZMA wychodzi nawet taniej niz apteczne :)


te zma chelatowane olimpu kosztuje 42-43 zł za 60 kapsow wiec apteczne wychodzi drozej ?? nie sądze
  • 0
...

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
jak bedziesz bral po 1 dziennie to wychodzi 42 zl na 2 miesiace czyli 21 zl na miesiac...

zma apteczne na miesiac to ponad pol pudelka zincasa forte czyli 4zl + 90-120 tabletek filomaga b6 czyli liczmy ze 2 op. to jest ~15zl razem na miesiac takze okolo 20 zl....

Jak kto woli xD
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
zalecana dzienna dawka tego ZMA z olimpa to 3 kapsy ... rownie dobrze mozesz sobie po pol zaczac dzielic i na jeszcze dluzej ci starczy ...
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA
no na stronce pisalo 1-2 przed snem.....
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

zi3c
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: ZMA

to jak filomag b6 jest lekiem a wapn magnez cynk suplementem?? jak juz to obydwa to suplementy

lol nie wiesz chyba co to lek a co to suplement diety, poczytaj a przekonasz sie co i czym sie różnią.
z resztą olać
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024