Skocz do zawartości


Zdjęcie

hormon wzrostu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
wiesz nie cwicze dluzej niz 1.40 to 2 godziny tak za duzo podalem w przyblizeniu... 1. 20 mowisz ze nie dluzej ... oki. a mozez mi podac jaka ty masz diete na zwykly dzien. ja mam ale mi za bardzo ona nie odpowiada.... w mojej diecie jest podane tyle i tyle a ja bym zjad 3x wiecej :D ;) :rotfl:
  • 0

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
to sprobóje jesc to co podaliscie po trningu... :P :P a jeszcze jedno. ja cwicze w domu. mam laweczke, sztangi i hantle ale nie o to chodzi... ja cwicze tylko gore ale bez nog... tak chcialem sie przypakowac gorna czesc ciala a czy pasowalo by dolna ?? tak dla lepszych rezultatów??
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
tak pasowało by
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
kolega powinien ćwiczyc max 60min żeby nie było trening powinien być dość intensywny ale nie długi bo jak masz szybki metabolism to bardzo ważne są dla ciebie naddatki kalorii w diecie więc nei marnuj ich na bardzo długie treningi (musisz jedynei pobudzic mięśnie do wzrostu a nie je przemęczać ) ćwiczenia typowo na mase i przerwy rzędu 2min najlepiej w przerwie między seriami jednej partii rozgrzewać już drugą żeby nie tracić czasu

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
dobra ziomus ale bede tak cwiczyl teraz po 75 min ok zeby sie wyrobic ze wszytkim... bo jak mi nogi dojda.. to nie wiem jak to bedzie... a moglby mi ktos przedstawic swoja rozpiske?? wiem jest ich tyle na necie... ale ktos kto widzi ze nie jest zla to niech poda porownam sobie... a ile powinno sie cwiczyc tak klate w tyg?? 1,2 jak 3x w tyg cwicze??
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu

2h to za dużo, nie dłużej niż 75 min

I to nie jest tak ze ktos sobie tak powiedzial i juz, to jest oparte o badania produkcji hormonow, otoz juz po ok 45 min treningu produkcja tescia zatrzymuje sie i utrzymuje sie do okolo wlasnie 75 min, potem zaczyna spadac i zastepuje go kortyzol, hormon kataboliczny ktory rozbija bialka miesniowe, jednak nie nalezy odrazu powstrzymywac jego dzialania (robimy to poprzez posilek potreningowy) ale poczekac 20 min aby zdazyl oczyscic miesnie z toksyn itp, po 20 min nalezy juz spozyc posilek potreningowy bo dzialanie kortyzolu zaczyna negatywnie dzialac na nadkompensacje potreningowa miesni. Jak jeden znany naukowiec mowi - nie mam masy bez katabolizmu, dziwnie brzmi ale jednak tez prawda.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
z treningu wiem tyle ile wiem :hyhy: i bywalo, ze mialem glupie pomysly :zawstydzony: przestrzegam: NIE CWICZ ZADNEJ PARTII MIESNIOWEJ WIECEJ NIZ 1 RAZ W TYGODNIU. wiecej nie znaczy lepiej! sluchaj kolegow. ja tez jestem ektomorfikiem i cwicze MAX 60MIN. poprostu ciezko mi zdobyc kalorie z szybkim metabolizmem i marnotrawienie ich na bezsensownym "meczeniu" a nie juz pobudzaniu miesni, to glupota. biorac tez pod uwage, ze ja raczej rzezbie miesnie niz sie ostro "podpakowuje" na max. pomysl jak chcesz wygladac. potem zobacz jaki trening najlepiej spelni twoje oczekiwania. podobnie z dieta. jak chcesz tak jak ja, to wystarczy solidna dieta, ktora zaspokoj twoje potrzeby. nie musisz jesc w szkole z termosu fasolowe :) na tej stronie masz treningi z numerologia (1-6). wybierz sobie. masz tez diete w dziale odzywianie. najpierw zrob plan i pomysl jak chcesz wygladac, jezeli chodzi o budowe. takie moje zdanie. jak masz jakies jeszcze pytania, to pisz. od tego jest to forum ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] nasza stronka, szacunek :hyhy: narazie przeczytaj, to.
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
ostanoi zauwazylem ze mi sie nie chce glugo cwiczyc... wiec nie bede przekraczal 60 min wiecie ja tam planu szczegolnego nie mialem... bo raz ze cwicze w swojej silce :D to tez ze nie da sie w niej wszystkich cwiczen zrobic...

moj plan

1 dzien

klata na plaskiej : 12,12,10,10,8,8
rozpietki skosne : 4x8
brzuszki 3x max
papki 3x max
2 dzien

plecy sztanga za glowy 3x 10, 3x 8
martyw ciag
brzuszki 3x max

3 dzien

biceps sztanga na stojaco uginanie 12,10,10,10,8,8
triceps sztanga na stojaco uginanie 12,10,8,8
biceps hantelkami na stojaco na przemian 4x 12
biceps hantelkami w podporze 4x 15
papki 3 x max

wiem pewnie zly.... ale taki stosowalem swoj wlasny to jest to co moge w domu robic..
no i tak w sumie nie okreslam tego porfesjonalnie co robie... macie pewnie jakies poprwaki??
  • 0

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
aha do tej pory nie swiczylem nog... wiec cos musz etam pozmieniac
  • 0

Listek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:PZPN
  • Zainteresowania:korupcja, sedziowie, silka

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
zadaj to pytanie w dziale trening, albo na stronce, do ktorej dalem ci link na PW :oczami:
  • 0
Branie kreatyny powoduje zacme analna oraz krwawienie z odbytu. min. zdrowia.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
lipny ten plan treningowy troche i zdecydowanie za dużo serii danego ćwiczenia

GośćGuest_culles_*

Guest_culles_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
Co do temau... teoretycznie arginina i ornityna maja znaczacy wplyw na transport azotu do wlokien miesniowych, wytrzyalosc a takze na pobudzenie hormonu wzrostu, jednak to ostatnie dzialanie nie zostalo do konca udowodnione. Ostatnio przeprowadzone badania mowia o dawce 20g argininy podanej dozylnie, ktora ma pobudzic GH... ile w tym prawdy, nie wiadomo :luka:

Jesli chcesz dobry mix arginina-ornityna, wez pod uwage Universal GH max

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
a w sumie teraz wkurzyłem sie i zapisze sie na silke.... bo przez ostatni miesiac stanolem w miejscu i zadnych postepow.... i milem jescze 1 problem ... biceps mi nie rósł tak bardzo.. a bardziej urosly mi mniescie klaty...
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu

biceps mi nie rósł tak bardzo.. a bardziej urosly mi mniescie klaty...


ja bym się cieszył :P większość ma większe problemy z klatą :P Jak biceps nie idzie to katuj bardziej triceps, łapka będzie dużo większa.
  • 0

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
aha :) bo z tricepsem to tez nie jest najlepiej... no wiesz klata mi przyszla bezproblemowo... moge sie czy pobawic jak nie u dziewczyny :D:D
  • 0

tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
ej a male pytanko .. a w diecie jak sie je tunczyka... to jaki ten tunczyk powinien byc w sosie czy takie zwykly??????????? :hyhy:
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
joj to nie robi różnicy :D tuńczyk to tuńczyk, jedz jakiego lubisz. Te kilka ml. sosu nie zrobi żadnej różnicy :P
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
jeśli w po treningowym to żeby w oleju nie był :P
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


tasiek2716
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
a gdy popelnilem jeden blad caly czas jadlem tylko bialy chleb a nie razowy... to gdy bym jadl razowy to moglo by byc lepiej ?? eee ale tak oglonie ten 2 lepiej
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: hormon wzrostu
tasiek2716, - może i by mogło byc lepiej, ale nie była by to jakaś mega różnica!!! :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024