Skocz do zawartości


Zdjęcie

potrzebne wskazówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

potrzebne wskazówki
pomalu przymierzam sie do diety na mase ... moja waga 93kg, budowa endomorficzna, zapotrzebowanie kaloryczne 3400kcal
200g bialka
50g tluszczy
540g ww

jakby komus sie chcialo to niech zarzuci jakas przykladowa diete ale nie o to mi w sumie chodzi, chcialbym zeby poprostu mnie ktos naprostowal jesli cos zle zamierzylem

po 1 zastanawia mnie dlaczego nigdzie nie pojawiaja sie platki przenne ? cos z nimi nie tak ?
chcialbym maksymalnie zmniejszyc ilosc tluszczy w diecie, dlatego wyeliminowalem wszelkie smarowidla, czy moge do kanapek dodawac warzywa bez zadnych ograniczen, zeby te kanapki zaczyms smakowaly?

ogolnie moj plan dnia bedzie wygladal tak:

-sniadanie w domu jakies platki na mleku

-3 posilki w pracy, raczej same kanapki chyba ze polecacie odgrzewanie zarcia w mikrofali

-posilek po pracy, jednoczesnie przedtreningowy, zapewne ryz z kurczakiem :) ile czasu po takim posilku odczekac zanim mozna udac sie na trening ?

-po treningu ... i tu generalnie sie troche gubie ... bedzie to dosc pozno bo ok godz 20, a spac klade sie o 22, wyczytalem tutaj, ze po treningu najlepiej jest zastosowac odzywke carbo zaraz po, pozniej posilek skladajacy sie ze srednich ilosci ww i duzych ilosci bialek i jeszcze przed snem odzywke bialkowa, troche zaduzo jak na 2godziny w moim przypadku ...
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki

chcialbym maksymalnie zmniejszyc ilosc tluszczy w diecie, dlatego wyeliminowalem wszelkie smarowidla,

dlaczego?

dieta w FAQ jest

chcialbym zeby poprostu mnie ktos naprostowa

http://www.forum-kul...showtopic=43064
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki
sam pisales zeby unikas tych tluszczy :P
moja dieta powinna skladac sie maksymalnie z 10% tluszczy ... dlatego :)

czytalem faq z gory na dol i spowrotem, nic nie pasuje mi w 100% dlatego te kilka pytan ...
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki
wiesz istnieje takie coś jak własna inwencja twórcza :hyhy: mogłeś se coś zmienić pod siebie ;)

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki
no i zmienilem ... obiecuje nie bede zadawal wiecej trudnych pytan :P
powiedzcie mi tylko co zrobic z tymi posilkami (suplami) po treningu, zaraz przed snem, bo treningi koncze o 20 ...
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki
hoho treningi po 20 to nie bardzo organizm przemęczony i nie dasz z siebie 100% na treningu

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: potrzebne wskazówki
widac ilosc postow nie przeklada sie na inteligencje ... naprawde myslalem ze na tym forum sie czegos dowiem konkretnego ze ludzie sa rzeczowi ale widac mylilem sie ....
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024