Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złamanie ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Złamanie ;/
Złamałem palec u nogi (ten najmniejszy)!!! I teraz moje pytanie: ile moge dostać odszkodowania?? ;)
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
70 zl
tyle miał mój kuzyn

ja miałem z kolei tego największego, miesiąc w szynie i ku.rwa tylko 110 :kwasny:
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
Apropo odszkodowan, raz dostalem 110zł za jakas smieszna plamke na rogowce, ktora sobie na zawodach zrobilem (wszystko widze ok itp :D ); a cos koklo 700 dostalem jak sobie obie gorne jedynki ukryszylem w 1 klasie podst. :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
to ja za złamanie nogi dostałem 7 baniek. ale nawet to nie jest warte 3 miechów w gipsie :/
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
Ja tam moje jedynki to miałem w sumie moze tydzien roboty (bo chodzilem kilka dni z jakims lekiem i takimi nakladkami) Ale oplacalo sie- wtedy jeszcze mialem szparke miedzy tymi zebami, a jak mi zrobili to mam złaczone :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
No ja miałem rok temu wypadek w pracy bo pracowałem na takiej małej stoczni na czarno i madry kierownik kazał przestawić stojąca szafe ważącą 800kg (taką pancerną) w 4 osoby tak żeby leżała. przechyliliśmy ją na siebie i zaczeła lecieć i wszyscy zdążyli uciec a mi została noga i miałem potężna złamanie otwarte że az operacyjnie trzeba było składac stope. Do dnia dzisiejszego chodze sobie z blacha i trzema wkrętami w nodze a o odszkodowaniu mogłem zapomnieć.Dostałem tylko jakieś marne 200 zł z ubezpieczenia szkolnego bo wcisnołem pompe że złamałem na wakacjach i powiedzieli że narazie mi wypłacają 200 i po zakończeniu leczenia mam sie znowu stawić na komisje żeby zobaczyli jaki mam uszczerbek na zdrowiu. Tak więc ostrzegam lepiej dostawac mniej ale byc ubezpieczonym bo puźniej bedziecie żałowac jak ja :zdegustowany:
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
A co myślicie, żeby dać lekarzowi w łape żeby wpisał wiecej % i tym samym żębym dostał więcej kasy... :rotfl: ??? (polska- skofumpowany kraj) :P
  • 0

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
bikerider, to żeś teraz napisał :rotfl: żeby dostac więcej % musiał bys lekażowi ładny pliczek sprawić a z ubezpieczenia i tak pewnie dostał byś mniej anieżeli byś dał :rotfl: tak więc kółko sie zamyka
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
jak dasz lekarzowi w lape to minimum 50-100 zł a o wiecej raczej odszkodowania Ci nie podniesie :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/

(polska- skofumpowany kraj)

czy "skofumpowany" to nie wiem ale skorumpowany to raczej jest
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
ja raz dostalem 100 zl jak rozbilem glowe o kaloryfer - 3 szwy raz tez 200zl za takie smieszne poparzenie ;D kumpel mi rzucil zapalke i popazylo mi szyje leciutko ;D no i kolejny raz to za zbity (nie zlamany itp.) palec najmienjszy u reki (prawa ta co pisze ) to 100 zl
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
chmmm dobry biznes :hyhy: mozna komus połamać ręce i nogi i wejdzie jakies 3 kafle :hyhy:

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
ja to bym sie kur.wa nie osmieszal i nie chodzil nawet do lekarza ze zlamaniem tego najmniejszego palca u nogi, a co dopiero do PZU z tym isc :zdziwko:

A co myślicie, żeby dać lekarzowi w łape żeby wpisał wiecej % i tym samym żębym dostał więcej kasy... ??? (polska- skofumpowany kraj)

a Ty masz rozum? ile % uszkodzenia ciala moze dac zlamany palec maly u nogi? ja bym dał 1% maks!, no chyba ze powiec lekarzowi ze sobie mozg uszkodziles razem z tym palcem :hyhy:
sory, ale ten temat mnie rozsmieszyl :D
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/

ja to bym sie kur.wa nie osmieszal i nie chodzil nawet do lekarza ze zlamaniem tego najmniejszego palca u nogi, a co dopiero do PZU z tym isc :zdziwko:


jak placil ubezpieczenie to czemu ma sie nieosmieszac... ehh
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Złamanie ;/
No i co z tego ze to mały palec u nogi?? Zawsze jakiś $cash$ wpadnie!! Wkońcu po coś płaciłem składke na ubezpieczenie...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024