Skocz do zawartości


Zdjęcie

Creatine Ethyl Ester


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Odchodzac od waszych sprzeczek. Calosci nie chcialo mi sie czytac, ale chodzilo chyba o stabilnosc estru tak?
Nie ma sie co tym podniecac, bo kreatynina do ktorej przeksztalca sie monohydrat wcale nie jest niezdrowa, ani nie powoduje zaburzen pracy nerek; Za to jest swietnym antyoksydantem.
Moge wrzucic wam publikacje na ten temat bodajze z SdW Sławka Ambroziewicza.

pozdr.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

kriminal007
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Ja tam biore ALRi CR2 i sa bardzo fajne efekty, poza tym jakos dziwne te badania sa skoro jest tam taki nacisk iz kre alkalyn jest super a tak naprawde sporo osob akurat na to narzeka... podejrzane? poza tym badanie zrobione w 2004 roku na tak naprawde nie wiadomo na jakim produkcie. Dla mnie to lipa to badanie i tyle..
  • 0

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Guzu myślę, ze koksik nawet nie wie co to "stabilność estru", wiec jak miał by sie kłócić? :D

a sławek pisze nawet, że witamina C jest zajebista na mase(po wprowadzeniu jej przez olimp na rynek), wiec całej ekipie nutrifarmu też bym nie wierzył :D

a i sławek ambroziak a nie ambroziewicz :D
  • 0

Revan96
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MOSiR Bochnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester

Guzu myślę, ze koksik nawet nie wie co to "stabilność estru", wiec jak miał by sie kłócić? :D


no Koksik, czekamy na ripostę :rotfl:
  • 0
Silence... I'll kill You!!!

Aminki, gainerek i jazdaa! ;]

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Wit C to ew na zakwasy moze da rade :rotfl:

A to o kreatynie i kreatyninie to z jakis niezaleznych ameryckich badan bylo tylko Sławek jak to Sławek rozwodził sie na nimi i swoje 3 grosze dorzucił.

Co do nazwiska to mi sie poje.bało bo miałem u nas ksiedza Ambroziewicza i taka pozostałość :rotfl:

Juz nie tyrajcie Koksika- chłopak znalazł w necie wyniki badań i pyta co o tym myślicie, a tu od razu ciśniecie po chłopaku. Jak czegoś nie wiedział to pytał nie? :P

pozdr.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Tak szczerze co do wszystkich polemik
to powiem tak: ja wierze w to co zjem i na mnie zadziała
jesli nie działa to wiecej tego nie kupię choćby inni nawet
mieli po tym przyrosty na miarę pudziana.

a po drugie to te testy to w duzej mierze zwalczanie sie nawzajem konkurencji
w dobie monohydratu wszyscy przekonywali że w bardzo niewielkim stopniu
zmienia się on w kreatyninę i jest ona nieszkodliwa i wogóle mono the best
, jak sie pojawił kre-alkalyn czy staki jak nitro II HP XP i tak dalej
to wszyscy trąbią że mono to wogóle od razu juz w puszce zamienia
sie w kreatyninę a sama kreatynina jest szkodliwa dla zdrowia itp itd

no bo jakoś muszą sprzedać nowe produkty
bo mono jest znacznie tańsze a i efektywnie pewnie najlepsze.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester

spokoj Koksik_, i Koniu151, jak chcecie sie klucic to nie tu


Uspokajac to powinienes tylko jednego z nich, Koksik_ zamiescil tu cos, nie wazne czy to prawda czy nie a ten drugi jedzie mu po majtach. I jak bys nie doczytal Koksik_ go uspokajał i prosil zeby sie nei wyzywał, wiec swoja prosbe o niekłocenie sie powinienes raczej skierowac Koniu151, bo Koksik_ z nikim sie nie kłócił. Dowiedzial sie cos ciekawego, sam nie wiedzial co o tym myslec i przedstawil to na forum zeby poznac opinie innych - nawet napisal ze o nie prosi. To mnie wlasnie wkurza ze ktos na tym forum ma problem, ale ma inne zdanie a inni już go jada c.h.u.j wie za co.

Moim zdaniem w kazdej plotne jest cos z prawdy. Moze i w tym badaniu. Nie mowie ze oczywiscie nalezy w to wszystko uwierzyc tylko ze trzeba sie zastanowic i poszukac cos na ten temat wiecej.
Z drugiej strony tak jak napisal Bodyguard :


Tak szczerze co do wszystkich polemik
to powiem tak: ja wierze w to co zjem i na mnie zadziała
jesli nie działa to wiecej tego nie kupię choćby inni nawet
mieli po tym przyrosty na miarę pudziana.


Jak na kogos to podzialalo to czym sie tu martwic.

Pozatym przeciez chocby NB2 oparte jest na tym a ludzi go chwala. Trudno powiedziec :/

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Wg mnie na kazdym stopniu zaawansowania można zrobic dobry cykl na mono. Wszystkie stacki czy wyzsze formy kreatyny to tylko komfort psychiczny dla cwiczacego albo milszy trening (pompa itp). Uwazam ze wystarcza podstawowe suple żeby osiagnac dobre efekty na cyklu, no i co chyba oczywiste pół dnia spedzonego w kuchni :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester

Guzu myślę, ze koksik nawet nie wie co to "stabilność estru", wiec jak miał by sie kłócić?


nie wiem co to ... przyznaje sie ... przeczytaj pierwszy post ... i sie dowiesz czego chce ...
Tylko, ze ja nie osądzam ludzi pochopnie ... i ich nie wyzywam bez zadnego powodu jak Ty to zrobiles w tym momencie ... Pewnie masz wieksza wiedze na temat odrzywiania, suplementacji itp... ale to wynika tylko z tego, ze masz wiekszy starz i sie tym dłuzej interesujesz ... Ja sie tez tym interesuje i tez czytam duzo na ten temat, tylko dlatego bo chcialbym poglebic swoja wiedze na temat kulturystyki, odrzywiania itp .
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Koksik, kochanie gdybyś Ty raz się "wygłupił", no ale raz/tydzień to ju przesada...

mój ostatni post tutaj.

pozdrawiam !
  • 0

Koksik_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,muzyka,girls ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester

Koksik, kochanie gdybyś Ty raz się "wygłupił", no ale raz/tydzień to ju przesada...


heh ... rozumiem musiales cos napisac :rotfl:


koniec tematu :padam:
  • 0
NO TO LECIMY

koks czy dalej odrzywki ... oto jest pytanie ;]

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
Tez tak mysle. Zanim zaczynalem przygode z siłką wiele razy słyszałem o krecie. Ale zawsze chodzilo tu o monohydrat. Teraz sie narobiło tych odmian krety ze głowa boli. Miom zdaniem to własnie tylko chwyt marketingowy i odpowiedz rynku na sterydy, zeby jakos z nimi konkurowac. Bo kreta byla znana od bardzo dawna. Ludzie ja znali i kupowali ale zawsze jest w pewnym momencie popyt na cos wiecej i ludzie siegali po sterydy. I teraz firmy zeby temu zapobiec wymyslaja co chile to nowe odmiany kreatyny zachwalajac ze sa lepsze i blebleble. A pewnie prawda jest taka ze w dzialaniu nie rozni sie to od monohydratu albo nawet sa gorsze. To tak jak nieraz widze reklamy zup Wyniar typu "nowy lepszy smak", prawda jest taka ze smak ten sam tylko napis na opakowaniu inny, bo na ten "stary" sam byl juz zastój i zeby troche ruszyc produkcjie i pokonkurowac z Knorem wymyslaja "nowy lepszy smak". Wszystko to sa bzdety.

Pozatym mam wrazenie ze tylko w Polsce jest taki szał na ten rozne odmiany krety. Mieszkam w u.k. i nie ra jak łaze po sklepach z suplami ogladam rózne stacki i patrze na ich skład. Ceny sa niektorych stronomiczne. Ale co ciekawego, zawsze w ich składnie jest Monohydrat :)

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Creatine Ethyl Ester
zwykła reklama krealkalynu a nie powazne badania

nie ma co brac tego na powaznie

zreszta wystarczy zjesc CEE z dobrej firmy i sie przekonac samemu ze dziala i istnieje
  • 0
Anglia



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024