Skocz do zawartości


Zdjęcie

info: redukcja , białko, gluta, piro krety - a brzuch ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

gynnek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

info: redukcja , białko, gluta, piro krety - a brzuch ;]
witam. po wakacyjnej przerwie ponownie wracamy do mega redukcji. zbieram sie do niej od kwietnia. nieststy przeszkodziła mi w tym kwietniowa operacja - ale juz podejmuje proby spalania :D

moze najpierw opisze czym dysponuje. silownia w piwnicy - dosyc dobrze zaopatrzona - ławeczka, 2 gryfy, troche ciezarów, skosna, wyciag, hantle, modlitewnik itp. do dyspozycji mam tez basen 25 m. mógłbym biegac - gdyby nie kontuzja kostki i zerwane więzadła (jestem w trakcie rehabilitacji). nieststy pracuje w roznych godzinach i nie moge cwiczyc o stałej porze.

1. jaki specyfik pomoze mi w redukcji? chciałbym sie zmiescic w sumie w 200 zł razem z białkiem i kretą - myslalem o TSE + Clenburexin

2. jakie białko - SP 80? - cos do tego?

3. Pirogronian krety - z glutą, czy bez? wogóle opłaca sie wogole piro brac? - i wazna kwestia : BRZUCH przy piro. kolega brał kiedys piro i mu wywaliło mega będen - tak jak mi przy monohydracia;] co zrobic zeby brzuch spadł, anie sie powiekszał?

4. Tauryna - brac? nie brac - kiedy? ile?

5. napoje z tauryną np red bull - ice cool - cos da jesli będe pił ok 3 - 4 dziennie? nie będe sie rzucał na red bula za 6 zł - bo nie mam tyle hajsu. ale jest spoko napoj nie ustepujacy składnikami za 1,50 :D:D:D

z góry dzieki za pomoc :D
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: info: redukcja , białko, gluta, piro krety - a brzuch ;]
no to po kolei:
1. Trening- ważne abyś codziennie coś robił np. pon, śro, pią trening na rzeźbe małe cieżary, dużo powtórzeń małe przerwy między seriami. a np. wto,czw,sob robisz brzuch + pływasz. niedziela wola ale nie pozwalaj sobie na Schabowego przy rodzinnym stole bo wtedy cały tydzień starań na marne :))

2. Dieta- znajdź sobie w FAQu jakąś dietę no i staraj się przestrzegać, ważne abyś uważał co jesz. (jak najmniej węgli i złych tłuszczy a jak najwięcej białka)

3. Suplementy- policz sobie ile dziennie będziesz spożywał białka z pożywienia i do tego dołącz białko z suplementów (dziennie musisz spożywać 2,5g-2,7g białka na każdy kilogram swojej masy) białko dawkuj 30g rano na czczo i przed snem 30g. Żadne aminokwasy ani antykataboliki nie będą Ci potrzebne ponieważ białko będzie Ci dostarczało aminokwasów i jednocześnie będzie antykatabolikiem. Do tego jakiś spalacz TSE i ClenBurexin jest OK ja brałem to samo i byłem zadowolony tylko że zwiększ dawki bo te na opakowaniu to są zalecane dla jakiś sikorek, powiedzmy bierz podwójne dawki. Do tego dorzuć jeszcze jakieś witaminy powiedzmy 36 Multi Pack treca też bierz podwójne dawki. Rzeźba jest bardzo ciężkim cyklem i psycha i organizm siada (ja osobiście wylądowałem u pielęgniarki szkolnej jak mi się któregoś dnia gorąco zrobiło :/ ) więc dorzuć sobie TAURYNE poprawia mocno samopoczucie, polecam mega kapsy olimpu albo Treca. Co do napojów izotonicznych to popijaj je sobie wciągu dnia np. podczas treningu napewno postawi na nogi. Co do kreatyny to nie bierz bo się nie przyda podczas redukcji. Pij dużo wody (z 2,5l dziennie).
Powodzenia :P
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: info: redukcja , białko, gluta, piro krety - a brzuch ;]
gynnek,

http://www.forum-kul...showtopic=44532

dietka dla twojej wagi.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024