Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

lasty
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Witam, mam 17 lat i nazywam sie Michał. Kiedy idę gdzieś na plaże to wole chodzić w miejsca gdzie jest mało ludzi, a zwłaszcza dziewczyn. Dlaczego? Nie dlatego, że ich nie lubię, lecz dlatego, iż kiedy byłem mały to miałem w organiźmie za mało witaminy D co doprowadziło do krzywicy klatki piersiowej na mostku. Wylazł mi. Z prawej strony wystaje więcej niż z dwugiej, Kiedyś było gorzej, ale się to jakoś zmniejszyło, a teraz stoi w miejscu. Macie może jakiś sposób żeby to zlikwidować? Nie musze wyglądac jak kulturysta, ale chciałbym mieć widoczne mięśnie w górnej części klatki piersiowej, bo jeśli chodzi o mięśnie brzucha to są w normie. Powiem tylko jeszcze to, że mam strasznie szybką przemiane materii i mimo że jem najwięcej w rodzinie to i tak waże 64 kg przy 183 cm wzrostu.
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Nie wiem w jakim stopniu masz ten mostek wyżywiony ale jak byś przybrał na wadze to może wystająca cześć zakryła by sie mięchem :)
  • 0
...

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
ja mysle zebys udał sie do lekarza sportowego... a potem do jakiegos trenera (z papierami :P ) a nie jakiegos znawcy z siłki (nie ublizajac im :D )
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Ja mam odwrotnie (pe z 2 cm) z tym ze u mnie to akurat wskutek złamania mostku i później szybkiego wzrostu:P Olej to i ćwicz, chyba ze bardzo Ci to przeszkadza to możesz się z operować - miech w szpitalu (czasem jest odzielny odział dla tych z pectus carinatum) i przez rok zero siłki.. ja to po prostu olałem, taka ma natura a jak sie komuś nie podoba to niech sie nie gapi:P Aha jak zostajesz przy siłce to nie ćwicz rozpiętek i wyciskania sztangi wąsko, jak i podciągania! Dużo szeroko wyciskania praktycznie to powinna być podstawa!!

BTW: ja jakieś 1,5 mc temu ważyłem tyle co Ty:P Bierz się za robotę brachu i olej dziołchy :)

krzychu1910
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się biorą dzieci??
  • Zainteresowania:Seks Dragi Rap :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
jedz dużo
  • 0
To nie jeste jeszcze czas nieustających wakacji...

witeekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
no jak przytyjesz z 20 kg to zniknie :) jedz jedz ćwicz jedz
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
lasty, chuja prawda, idź do lekarza i od niego się wszystkiego dowiedz a nie pytasz się na forum gdzie nikt nie ma o tym dokładnie wiekszej wiedzy.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.

jedz dużo


zajeb isty jestes kur vv a nie mam slow
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
lasty, mam podobny problem, lekarz zalecił mi siłownie,
więc zacząłem ćwiczyć, po roku czasu gdy nabrałem masy to i klata
się zwiększyła i nie jest to tak widoczne jak kiedyś, na pewno to
już nigdy nie będzie idealne, ale w jakimś stopniu tego nie będzie widać.
Trening na masę dieta na masę i dajesz, tylko skonsultuj się z lekarzem
co on na to byś ćwiczył na siłce.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Ja bylem u 3 lekarzy i kazdy powiedzial mi to cos innego poniewaz problem mam taki ze w miejscu pk slonczenego na klacie mam wklesniete jeden powiedzial ze krzywy kregoslop drugi ze mam za slabe miesnie pluc a 3 ze moja klatka jest nazywana klatka szewca czy cos takiego baba na silowni pozolila mi tylko cwiczyc partie miesni na lawce zeby sie ten dolek nie powiekszal kiedys jak mialem z 63 kg to kazdy sie smial z tego przytylem do dzisiejszej wagi takiej jakiej mam teraz i prawie nic nie widac a doleczek byl powazny :P heh z tego co wdize pare osob ma z tym problem jedyna mozliwosc to przytycie :) ale zebys sie nie zalal jak ja :P PzDr
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.

Ja bylem u 3 lekarzy i kazdy powiedzial mi to cos innego poniewaz problem mam taki ze w miejscu pk slonczenego na klacie mam wklesniete jeden powiedzial ze krzywy kregoslop drugi ze mam za slabe miesnie pluc a 3 ze moja klatka jest nazywana klatka szewca czy cos takiego baba na silowni pozolila mi tylko cwiczyc partie miesni na lawce zeby sie ten dolek nie powiekszal kiedys jak mialem z 63 kg to kazdy sie smial z tego przytylem do dzisiejszej wagi takiej jakiej mam teraz i prawie nic nie widac a doleczek byl powazny :P heh z tego co wdize pare osob ma z tym problem jedyna mozliwosc to przytycie :) ale zebys sie nie zalal jak ja :P PzDr


PE = pectus excavatum = klatka szewska / lejkowata = zagłębienie do kręgosłupa
PC = pectus carinatum = klatka kurza = uwypuklenie nasady mostka

Wyleczyć tego ćwicząc się nie da, bo problemem są za długie żebra. Ćwicząc możesz jedynie to zasłonić - nawet dobrze to wygląda jak jest na brzuchu krata. Jeśli chcesz się tego pozbyć radykalnie to tylko operacja metoda Nussa (blacha w klacie na 2 lata) na PE i Ravitcha (przycinanie żeber) na PE i PC. Odradzam Nussa bo po takiej operacji estetycznie nie będzie to dobrze wyglądać (żebra wciąż będą za długie). Obecnie właśnie od Nussa się odchodzi i powraca do metody tradycyjnej i bardziej inwazyjnej Ravitcha. Dużo szpitali to operuje, ale tak żeby to ładnie później wyglądało to na palcach można policzyć. Szczerze to odradzam, no chyba ze ktoś ma sporo problemy psychiczne z tego powodu. Spirometrie miałem w miarę ok, wiec od strony medycznej nie było konieczne, ale jak się chce to zawsze operują, ale z różnym skutkiem.

Po więcej info; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
lasty,
ja bym dal soga :Pheh hx
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

lasty
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Widzę, że ktoś się zainteresował moim tematem.

Jak już wspominałem ciężko jest mi przybrać na wadze gdyż mam bardzo szybką przemianę materi i w dodatku jestem bardzo aktywny fizycznie. Praktycznie cały czas jestem w ruchu.

Co to znaczy:



Dużo szeroko wyciskania

:?:
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
lasty,
Dużo szeroko wyciskania
to pewnie chodzi o wyciskanie na lawce sztangielkami badz sztanga z szerokim uchwytem na gryfie zeby rozpietki ladnie rosly ale moim zdaniem to jest do dup... mi sie przy tym powiekszal dolek i cwyczilem klate z waskim uchwytem srodek mi sie wyrobil i klata sie wyprostowala :)
jezeli chodzi o wage to musisz poprostu duzo jesc potrzebnych zeczy im wiecej bedziesz dostarczal kalori tym wieksze prawdopodobienstwo ze przytyjesz ;D :padam:
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
lasty, zajrzyj di odżywiania a dietę sie znajdzie
i przybierzesz na masie
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Szeroko wyciskasz (trzymasz) sztangę jak masz górkę, a jak dołek wąsko - cała filozofia.

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
Huya wiecie, ja mialem operacje metoda nussa 6 lat temu i to nic strasznego, w szpitalu nie lezalem zaden miesiac tylko 10 dni, wtedy jeszcze nie cwiczylem silowo ale w pilke gralem juz 2-3 miechy od operacji i all bylo ok wiec niewiem po co tak pierdolicie, platynowa plytke nosilem 2 lata i zabieg(bo to nie operacja juz) usuniecia plytki kosztowal mnie 5 dni pobytu w szpitalu, hx, starasz sie byc jakims uczonym ale niewiem po co pierdolisz ze zebra wystaja czy cos, ja waze teraz103 kg przy bf na poziomie 12% i po operacji nie ma sladu poza pozostalosciami po bliznach pod pachami. lasty, po pierwsze skonsultuj sie z lekarzem bo plastyka nie jest najwazniejsza, u mnie bylo tak ze serce zaczelo przesowac sie w prawo bo nie mialo miejsca, pozniej mogly wystapic w zwiazku z tym komplikacje i dlatego potrzebna byla operacja. Dla waszej informacji podam ze zabieg mialem w poznanskiej klinice na ulicy szamarzewskiego na oddziale torakochirurgii.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
INEED$ masz racje ze przy Nussa jest to 5-7 dni, ale przy Ravitcha miech. Jakbyś czytał uważnie, kolega ma klatkę kurzą, a nie lejkowatą tak więc nie wiem gdzie mają mu wsadzić ta płytę i po co by jeszcze bardziej sterczał mostek? Kolejna sprawa to to, że wady klatki z medycznymi przesłankami do operacji to 5%!! Bardzo się ciesze, że po operacji nie masz śladu - ale musisz brać pod uwagę, że metodę Nussa stosuję się tylko wtedy kiedy długość żeber (3 do 8) nie przekracza pewnej wartości, bo jeśli przekracza to co z tego, ze będzie płasko jak te za długie żebra wypchnięte będą odstawać na boki - w tym miejscu klatka będzie szersza niż być powinna. Kolega napisał tylko, że chce się tego pozbyć a nie wyglądać jak morświn. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że w Polsce wszystkich z lejkowate biorą jak lecą Nussem, niezwracając uwagi na przesłanki pozwalające tą metodę stosować. Kolejna sprawa to to, ze w każdym szpitalu obiecują piękna klatę po operacji, rzeczywistość niestety trochę odbiega od obietnic.

poczytaj sobie forum i informacje na stronie pectus.pl to rozwieje Twoje wątpliwości, a jakbyś się zdecydował to jest tam ranking szpitali, byś nie wybrał czasem Zabrza ( :przestraszony: ), dużo osób poleca poznań i dr Adamczyka ;)

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.
mam tez ten problem :kwasny: ale jak mam dobra pozycje(wyprostuje sie i wciagne brzuch troche)to nie widac a tak to widac :kwasny: zobaczymy jak sie zmasuje
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcę zmienić wygląd swojej klatki piersiowej.

dużo osób poleca poznań i dr Adamczyka ;)

Takze polecam, moj chirurg.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024