Skocz do zawartości


Zdjęcie

STEREOTYP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

STEREOTYP
co myslicie na ten temat stereotypu miesniaka ze jak przypakowany to zaraz mosi miec gowno w glowie :looka: przynajmniej takie zdanie ma wiekszosc panienek a mnie to wkorwia bo wiem ze tak niejest no moze nie do konca. ja panienkom zawsze powtarzam ze ten ktos juz musial byc idiota zanim mu te miesnie urosly
a jeszcze bardziej mnie wkorwia glupie pierdolenie tych co sie nieznaja na rzeczy i gadaja haselka typu"zjadl wiecej metki niz ty chleba" :/
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP

stereotypu miesniaka ze jak przypakowany to zaraz mosi miec gowno w glowie

ten stereotyp sie jeszcze długo utrzyma w społeczenstwie, starsze osoby szczególnie tak uwazaja :P

zjadl wiecej metki niz ty chleba"

ja dzis zamówiłem carbo i kumpel sie smiał ze pasze dla swin kupiłem :wstyd: no poprostu żenada :wstyd:
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
wezcie te laski co mowia ze miesniak to koks to puste dziwki i szmaty a ci goscie co mowia ze koksy to chleb czy jakos tam to chuj im w dupe lamusy same zra koksow tyle co pudzian a wygladaja jak pokraki takie moje zdanie
  • 0

adrian88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1038 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
nie ma co generalizowac madry czy nie. w moim odczuciu wiekszosc to normalni ziomkowie choc mam takich parapetow...hmmm...co wlasnie zezarli wiadro mety a w glowie kolesie maja moze ale to moze to co moj sasiadz z 11 czyli gowno i to przez takich lludzi taki stereotyp sie utarl
  • 0
Szukasz supli na miarę XXI wieku? Pisz na pm

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
a mnie to wali :hyhy:
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
lol niektórzy tacy są.. typ ode mnie z silki sie zalozyl ze wycisnie 210 to na koks samochod sprzedal :kwasny: a zaklad jest o 600zł :rotfl:
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
no w sumie taki stereotyp istnieje i bedzie istniał dopóki tacy idioci bedą sięgali po koks ;) mnie to tam jebie szczeze mówiąc bo ja ćwicze dla siebie a nie innych , a ci co myslaze są mądrzy a taki mięsniak to debil , to poprostu maminsynki którzy sami by sie bali iść na siłownie , i wolą pograc sobie na kompie i pooglądac Star Treka :rotfl:

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
ej sorry ja lubie star trek! :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
hehehee wiedziałem ze ktos to napisze :rotfl: :rotfl: ale to tez taki stereotyp o mózgowcach siedzących przed kompem , popijających cole i lukajacych na TV co dzieje sie w Star Treku :rotfl:

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP

no w sumie taki stereotyp istnieje i bedzie istniał dopóki tacy idioci bedą sięgali po koks mnie to tam jebie szczeze mówiąc bo ja ćwicze dla siebie a nie innych , a ci co myslaze są mądrzy a taki mięsniak to debil , to poprostu maminsynki którzy sami by sie bali iść na siłownie , i wolą pograc sobie na kompie i pooglądac Star Treka

tak wlasnie :D
ja zawdzieczam swoj wyglad w miare dobrym genom i po koks nigdy niesiegalem i siegal niebede.a niektorzy z osiedla gadaja ze mosialem koks ladowac, ale mnie to wali i wbijam huj w takich ludzi ktorzy maja duzo do gadania bo zawsze sie takie scierwa znajda a nigdy ci tego w twarz niepowie bo by zawalu dostal ze strachu :)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
to juz ludzie nie mają sie czym przejmować :kwasny: ktoś tak mówi to wal w miche az sie osra i po problemie :rotfl: :rotfl:

david_driver
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
mnie też irytuje takie piepszenie. tak uważają tylko zazdrośnicy , którzy z postury przypominają wieszaki, albo odwrotnie zalani tłuszczem, bez ambicji. albo panienki z niedostasteczną urodą, zapakowane celulitem i z deka fatem. ;)
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP

ktoś tak mówi to wal w miche az sie osra i po problemie

hehe i tak wlasnie robie :)

mnie też irytuje takie piepszenie. tak uważają tylko zazdrośnicy , którzy z postury przypominają wieszaki, albo odwrotnie zalani tłuszczem, bez ambicji. albo panienki z niedostasteczną urodą, zapakowane celulitem i z deka fatem.

zgadzam sie w 100% tak gadaja same ciptaki ktore zazdroszcza wygladu innym i sami niepotrafia czegos ze soba zrobic bo im sie niechce i zato by geba nadrabiali
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
ej wogóle piepszyć to po całej lini, miejcie to w dupie ludzie
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
ja tam nie lubie mieć niczego w dupie :rotfl:

Junior uwalić w miche mozna ok ale ile można :hyhy: ja bym musiał w szkole chyba z 50 osób uwalic a to głupota kompletna :rotfl: :rotfl: lepiej powyzywać od wieszaków :hyhy:

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
mnie i moich kumpli zawsze metale,hipisy i reszta podobnych subkultur przezywają dresami, mimo ze nikt nie ma dresów na sobie(albo przynajmniej większość)..
Z resztą wychodze sobie z siłki w szmatach jak to na siłce najczęściej a tu do mnie jakaś dziewczyna w glanach z arafatą i agrafkami w uszach(w lato) - DRES IDZIE... cóż.. walić stereotypy, ja trenuje dla własnej satysfakcji, dla siebie i dla swoich, normalnych ziomków nie żadnych odmieńców!
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
Jak ja nie cierpie tych metali i innych brudasow bleee...
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
nie mają celów/marzeń to odbierają innych, przynajmniej sie rzucają w oczy i od razu widać kogo unikać
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

staachu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
Tępić metali :P i mieć w d**** to co inni mówią :D
mnie obchodzi tylko zdanie bliskich mi osób, a jak jakiś cieć się wypowiada na mój temat to się tym nie przejmuje ;) albo spuszczam mu manto :P
  • 0
I am the master of my fate,
I am the captain of my soul...

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: STEREOTYP
jak ja nienawidzę hipoli i dresów a zwłaszcza techno mułów



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024