Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozstępy a dalsze treningi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozstępy a dalsze treningi?
Witam!
Ostatnio zauważyłem że robią mi się rozstępy, dokładniej pod pachami. Nie są narazie specjalnie widoczne ale już takie malutkie zaczynają powstawać na bicepsie, czy jest na to jakaś rada,sposób aby dalej nie powstawały? Narazie przestałem trenować, jutro idę do lekarza, zapewne każe mi przestać trenować, co mi się mało podoba. Czy są one spowodowane moim młodym wiekiem (16l)? Wcześniej przez ok. 1/2 roku treningu nie było nic widać.
Pozdrawiam
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
poedekuj sie troche w faq tam troche tego jest o rozstepach

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
bez rozstepow nie ma postepow zaczeles cos brac i pewnie masa ci zbytnio skoczyla i skora nienadrabia tego nic ci nie bedzie cwicz dalej lekarz ci przepisze cos uzyj bebki czy cos takiego olejek jakis jak dzieci uzywaja to ci sie skora rozciagnie i wsio bedize ok
  • 0

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
No trochę mnie pocieszyłeś, ale ja nic nie brałem.. A te małe na bicepsie nie będą się powiększały Czy wystarczy wit. A+E, i jakieś olejek dla niemowląt (johnson)?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
http://www.forum-kul...showtopic=42273
http://www.forum-kul...showtopic=38992
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
nnie umrzesz jak sie bedziesz smarowac to nic ci nie bedzie znikna
  • 0

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
Nie znikną a zbledną, ok jutro do lekarza co on powie, trochę się będe smarował olejkiem jakimś, kupie na te powstałe już, i chyba powinno być dobrze?
  • 0

Gesek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
witaj PTASIOR masz tu metode zwalczania rozstepow mikrodermobrazja polega na ścieraniu zewnętrznych warstw skóry, przy pomocy mikronizowanych kryształów tlenku glinu. mam nadzieje ze ci pomoze pozdro ;)
  • 0

ptasior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?
Szkoda tylko zachodu, narazzie są one w takim miejscu że są niewidoczne, chcę tylko aby one się nie rozprzestrzeniały, nie poszeżyły się na bicepsach, bo tu byłoby gorzej, spróbuje z nacieraniem skóry jakimś olejkami+ wit. A+E, zobaczymy czy pomoże

A czy miał już ktoś problemy z rozstępami? I jak to załatwił, czy wystarczyło tylko się czymś nacierać?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozstępy a dalsze treningi?

A czy miał już ktoś problemy z rozstępami? I jak to załatwił, czy wystarczyło tylko się czymś nacierać?

wiekszosc z nas ma rozstepy, bo raczej ciezko ich nie miec jak sie tyje po 10kg rocznie ;) Ja osobiscie mam na klatce i w gornych czesciach ud (te ostatnie szczegolnie jak np. podnosze noge sa widoczne).
Narazie pamietaj zeby nawilzac skore nawet zwyklym kremem, bo olejek to bedzie ci sie trzymal caly dzien, a krem/balsam sie wchlonie.
Kolejny sposob to tez mocniejsze pocieranie recznikiem miejsc gdzie masz rozstepy- lepsze krazenie krwi w tych miejscach i co wazniejsze- ścieranie starego naskorka.
Jest jeszcze wiele metod, chociazby popytaj w aptece, a z takich bardziej inwazyjnych tez kilka sie znajdzie (1 z nich podal Gesek), ale pamietaj ze te najbadziej skuteczne kosztuja juz sporo, a jak nie masz wielkich rozstepow to sie w to nie baw :P
Pozdro!
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024