Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po całości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Hollow
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Po całości
Witam, otóż trafiłem na to forum po ok. 2 dniach ciągłego szukania w internecie i liczę na fachową pomoc z wytłumaczeniem, mam 18 lat, niedługo kończę 19, ważę 131 kg, oraz mam 1.90m wzrostu, większość mojej wagi to tłuszcz, powoli tracę kontrolę nad swoim organizmem i obawiam się że w końcu będe zdany na wózek i łóżko, moje fundusze jednocześnie są ograniczone..

Pisząc to liczę iż ktoś bedzie w stanie doradzić mi jakich odżywek użyć, jaki trening zalecić, diete itp, naszukałem się tego ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by odpowiadało moim predyspozycją,

Mam mocną budowę ciała t.j mimo iż czuje się z moją wagą fatalnie to tłuszcz nie wylewa mi sie na boki i jest w miare skondensowany.

Nie wiedziałem gdzie to napisać, w sumie ponieważ wszystkie działy mówią o jednej jedynej rzeczy i mi jest potrzebne praktycznie wszystko [t.j porady] doświadczonych ludzi, a nie chciałem robić 10 do niczego nie dążących tematów.

Chcę nie tylko schudnąć ale też się przepalić.
No i powtórzę że nie mam żadnego doświadczenia w kulturystyce dlatego zastosowanie 100 różnych skrótów po prostu mnie powali :[

Pozdrawiam i liczę na to iż mój post nie zostanie tak szybko usunięty..
  • 0
I want to protect you and your fading smile so..

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po całości
witam to ile kasy masz do wydania?
skoro zaczynasz to walisz ten trening miecha

Trening ogólnorozwojowy

- przysiady(czworogłowy uda)
- uginanie nóg na maszynie leżąc(dwugłowy uda)
- wspięcia na palce stojąc(łydki)
- unoszenie nóg na poręczach(brzuch)
- wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce poziomej(klatka)
- wyciskanie francuskie ciężarka jednorącz(triceps)
- unoszenie sztangielek bokiem(barki)
- podciąganie się na drążku szerokim uchwytem za brodę(plecy)
- uginanie przedramion ze sztangą(biceps)
- uginanie nadgarstków podchwytem(przedramię)

Każde ćwiczenie wykonywać po 1 serii(po kolei) 10-12 powtórzeń(przerwy między ćwiczeniami około 30 sekund). Skończenie tych 10 ćwiczeń nazywamy obwodem. Należy wykonywać na początku 2 obwody zwiększając stopniowo do 4 obwodów. Trening wykonywać 3 razy w tygodniu(między każdym treningiem powinien nastąpić 1 dzień przerwy)



musisz ograniczyc wszystkie zle jakies produkty typu chrupki kielbasy itp
wykonuj codziennie najlepiej rowerek stacjonarny 30-45 min kup w chuja bialka ile dasz rade nie masz kasy wiec najtanszym bedzie ostrowia jest to bialko slabe ale jak nie masz zbytnio kasy to i nie zaszalejesz i musisz przygotowac sie na poswiecenia
najlepiej uloz sobie diete badz udaj sie do dzialu odzywianie basen rowerk to podstawa musisz jak najwiecej wykonywac cwiczen aerobow tak zeby jak najwiecej energii palic i szamac bardzo duzo bialka przy jednoznacznym ograniczeniu zlych produktow


kup CLA zeby ci nowy tluszcz nie naplywal i jakis fat burner np Meltdown
  • 0

Hollow
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po całości
Chodzi raczej o ograniczenia związane z tym iż moi rodzice są w 100% przeciw stosowaniu jakichkolwiek odżywek, więc mam zamiar robić to w sekrecie przed nimi a to oczywiście oznacza iż jestem zdany tylko na moje prywatne fundusze które w miesiącu nie przekroczą 100zł.

Nie jadam chipsów ani żadnych produktów wysoko tłuszczowych, mam zaniżony poziom cholesterolu w krwi co przy mojej otyłości wygląda raczej zabawnie :o

jeśli chodzi o kasę na karnety, siłownia, basen tu bez ograniczeń prawie.
Wyjaśnisz co to jest to CLA?

P.S- czy opłaca się inwestować w odważniki na ręce i nogi, takie które nosi się w postaci obręczy przez dłuższy okres czasu.
  • 0
I want to protect you and your fading smile so..

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po całości

Wyjaśnisz co to jest to CLA?

suplement ktory ograniczy naplyw tluszczu
a twoich rodzicow to nie kumam powiedz ze sie zle czujesz z ta waga i chcesz troszke zrzucic chyba zrozumieja i powiedz ze chcesz sie spomuc odzywkami jak kupic to daj dla nich i niech ida do lekarza to powie im ze to zwykle bialko i syn bedzie zyc bedziesz sie kreyc znajda i szopa a tak to cos kasy sypna moze
  • 0

cepsik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Siłownia,Piłka Nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po całości
przeciez masz 18 lat...Ja za to mam 16 i jestem strasznie chudy i starzy byli przeciw odzywka to powiedzialem z pewnoscia siebie niech ida do lekarza i poskutkowalo.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Po całości
Hollow, podczas redukcji ważne:
http://www.fabrykasi... ... 423#191423
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024