Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy zadużo na dawke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

sped
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gryfino
  • Zainteresowania:kulturystyka sport,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

czy zadużo na dawke
siemka mój koleś kupił sobie metke serbską i dziennie je po 9 tabletek to sie równa 90mg .
czy nie za dużo i co mu sie stanie po tym.
  • 0

FAZER19
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
ja jak zarlem mecia ale polskiego to go pobieralem co 4h i wychodzily mi 4 tabsy na dzien :P i nic niebylo . a co do twojego kumpla to mysle ze przesadza delikatnie lob 2 krotnie pozdro :]
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
Stac mu się może tyle że watrobe sobie zniszczy i to cholernie.Duże ryzyko WZW i różnych chorób watroby.20-25 mg dziennie to dawka maks dla amatora.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
Pewnie wyjebke ma z alchemi :rotfl:
Jeśli tak to nic mu nie będzie.
  • 0

mero20
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
shit nierobiacy kolega chyba ma cos z glowa bierdze sie 4 tabletki dzienie 20mg na dobe
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
wkurza mnie jedno , jak jakiś debil kupi se mete i zaczyna brać po swojemu bo myśli ze im więcej tym lepiej , u mnie na siłce jeszcze 9 chyba nikt nie brał ale 6 tabsów na dzień to standart , lecza mnei takie osoby potem tylko piszą ze meta to gówno po po przedawkowaniu boli go brzuch i ma problemy z wątrobą jakies poprostu zal

co do metki to polecam Tajlandzką i Polską u mnie nikt sie na nie nie nadział , i kazdego porobiło ;)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
maks, maks a 6 tab metyto dużo? to jest jedyne 30mg to juz tez powoli standard... na pierwszy cykl 15-20mg spoko ale z jakiej racji brac taka mała dawke na 3 4 czy tez 5 cykl ;) 30 mg jeszcze przejdzie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
ej moze i tak ale to biorą osoby po 15-16 lat max 65 kilo :/ i walą dawke taką jakiej ja sam bym nie wziął o to mi chodzi

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
A do tego Junior wiesz że na 3 czy 4 cykl żadko kto łapie się za samom metke.A wtedy te 30 mg to mało nie jest.zgodze się na 2 cykl te 25 mg ale nie przesadzajmy że ktoś na 1 cykl wpieprza 30 mg (rzadko kiedy mając coś w głowie o treningu,diecie i regeneracji) i potem mówi że nie zadziałało albo zalało go strasznie.Ze wszystko spadło.Albo walnie zaraz po cyklu że 5 cm w łapie i 10 kg na masie przybyło a po 2-3 tygodniach zostaje z tego 0.A potem 16 latkowie łapią sie na 1 cykl za antka albo omke-bo meta to według nich gó*no.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
wiesz barney jak ktos wie jak to i na samej metce zbuduje zajebistą mase ;) patrz przykład arnolda :D w jego czasech (lata 60-70 ) nie było takich saa jak dzis i jedyny koks który pomagał budowac w miare dobrą mase to własnie meta :hyhy: później zaczeła sie era innych saa ;)

i powiem ci ze zrobisz sporą mase nie przekraczajac nawet 20 mg :hyhy: ale ma to plusy ( $$ ) i minusy (wątroba , choc przy takich dawkach duzo nie ucierpi ;P )

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: czy zadużo na dawke
barney ale ja nie mowie tu o sezonowcach tylo o doswiadczonych typach.. ;) na moje sezonowcy moga brac dawki rzedu 40mg i lata mito kolo huja... nie chca sie słuchac to niech ich sprawa ich zdrowie



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024