Skocz do zawartości


Zdjęcie

wazne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

pk96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzW

Napisano Ponad rok temu

wazne
mam 17 lat i chcialem sie dowiedziec czy jak zaczal bym taki lajtowy cykl z tesciem czy moge sie narazic na bezplodnosc czy moze on w duzym stopniu zaburzyc moj rozwoj hormonalny . A dokladnie myslalem o
PROPIONAT TESTOSTERONU ( czy podczas kuracji wystepuje tradzik??)
co 2 dni po 50mg przez 4 tygodnie a na odblokowanie myslalem o 1dnia- 200mg od 2 - 10 - 100mg i od 11 do 21 50mg Clomidu (podczas kuracji wystepuje tradzik ??) , 4 dnia po ostatnim strzale i nie wiem czy moglbym cos do tego dolozyc (chodzi mi o winstrol) . i jak by mi sie jadra skurczyly to 1-2 ampulki HCG
plan trenigowy mam a dieta .. jem wszystko i duzo
wszystko w plynie oprucz clomidu
i co po tym jakie witaminy jakie suple najlepiej

info jakie znalazlem

PROPIONAT TESTOSTERONU

Czas aktywnego działania: 2-3 dni
Przeciętne dawki: 50-200mg co 2-3dni
Przeznaczenie: masa, siła, rzeźba - zależnie od przeznaczenia
Działanie: odczuwalne już od 3ciego dnia
Długość dawkowania: 4-12 tygodni
Wykrywalność: do 3 tygodni
Właściwości: wysoko anaboliczny silnie androgenny, silna aromatyzacja do estrogenu oraz konwertowanie do DHT, toksyczność niska
Blokowanie układu HPTA: silne
Odblokowanie: 4dni po ostatniej injekcji


Propionat jest szybko działającą formą testosteronu. Jego działanie praktycznie rozpoczyna się już po pierwszej injekcji (lepsza pompa, wzrost energii i apetytu). Środek ten ma wszystkie zalety innych testosteronów (czytaj niżej) jednak poprzez fakt krótszego estru powoduje mniejszą retencję wody co sprawia, że przyrosty są lepsze jakościowo (stosunek woda/mięsień jest mniejszy). Pomimo iż silnie aromatyzuje, nie powoduje ginekomastii w takim stopniu jak inne estry testosteronu gdyż nie kumuluje się w organiźmie. Niestety charakterystyka tego środka zmusza do częstych injekcji. Aby utrzymać stałe stężenie środka w krwiobiegu należy wykonywać injekcje co około 2dni. To może być męczące, szczególnie dla nowicjuszy sterydowych. Propionat znakomicie jednak pasuje do każdego cyku - czy to na masę w połączeniu z nandrolonami (np. superanabolonem) i metanabolem, czy na siłę i rzeźbę razem z winstrolem i/lub trenbolonem. Co do skutków ubocznych są one mniej częste i mniej nasilone niż podczas stosowania enanthate bądź cypionate.


Winstrol - charakterysytka i opis

Substancja aktywna: Stanazolol
Okres aktywnego półtrwania: 48h
Klasyfikacja: Sterdy anaboliczno - androgenny (iniekcyjny / doustny)
Dawkowanie: Mężczyźni 50 - 100mg / dzień, kobiety 25 - 50mg / tydzień
Trądzik: Rzadko
Retencja wody: Rzadko
Podwyższone ciśnienie krwi: Rzadko
Hepatotoksyczność: Tak, grupa 17AA
Aromatyzacja:Nie
Konwersja do DHT: Nie
Blokowanie HPTA: Nieznaczne

prosze o rady
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne

z tesciem czy moge sie narazic na bezplodnosc czy moze on w duzym stopniu zaburzyc moj rozwoj hormonalny

trudno cokolwiek powiedziec moze tak moze nie ale wieksze prawdopodobienstwo tak narazie ja bym radzil wziasc sie za diete krete itp
  • 0

pk96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzW

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
nawet po tak krotkim i lajtowym cyklu ? bo mi chodzi o sile a w mniejszym stopniu wyglad
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
moze twoj organizm jest dla nas wielka niewiadomą nie wiemy jak zareafuje na koks... wszystko sie moze zdarzyć... chodź niesłyszałem żeby po jednym cyklu np 1-10 prolo 200mg e5d ktoś był bezpłodny albo jego układ hormonalny doznał jakiś zmian

pk96
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CzW

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
junior a jak oceniasz moj cykl ? moglbym dolozyc winstrol jak tak to ile?
najlepiej opisz jak oceniasz cykl i co bys zmienil ?:>
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
Pk96m na pierwszy cykl wystarczy jeden środek.Protopiat będzie git.Nie jedz wszystkiego co popadnie.Ogranicz tłuszcze i sole.A węglowodany tylko żłozone (jezeli źle napisałem to poprawcie-ciągle mi się mylą które sa dobre :P ).I duzo białeczka ale nie więcej jak 30 g w porcji.Pozdro
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
ja bym się bał w takim wieku..

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: wazne
Bezpłodny to nie będziesz, ale jeszcze cały twój organizm rośnie i możesz już nie urosnąć a tego chyba nie chcesz.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024