Skocz do zawartości


Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?
Cześć

Za tydzień kończę swój pierwszy w życiu cykl z mety (100tab eap) i zastanawiam się czy jest sens stosować odblok. Niektóre źródła rekomendują 6-12 tab Clomidu, niektóre wskazują, że nie jest to potrzebne. Wzrosty na razie jest to ok - 9kg. Po 1,5mc planuje ( o ile badania kontrolne wykażą ze jest ok) drugi cykl z mety lecz dłuższy (200tab) po którym zastosuje 12tab clomidu.

Tak wiec jak radzicie stosować odblok teraz czy poczekać z tym do drugiego cyklu i się porządnie odblokować 12tab. Czy może lepiej łyknąć teraz te 6tab i to samo po mocniejszym cyklu (ten drugi będzie już ostatnim w życiu, bo osiągnę satysfakcjonujący mnie cel).

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?
Tak trzeba się odblokować, chyba że tą mete jadłeś tylko z rana i nie więcej niż 10mg.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?

Tak trzeba się odblokować, chyba że tą mete jadłeś tylko z rana i nie więcej niż 10mg.


Brałem standardowo 15mg i 1 tydzień 20mg. Myślisz ze starczy 6 tab Clomidu czy lepiej cały blister? ( O ile jest sens biorąc pod uwagę ze niedługo będzie kolejny- ostatni cykl).

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?
No to musisz wziąć clomid 12tabl, a nastepny cykl zacznij tj. czas 1cyklu + czas odbloku.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?

No to musisz wziąć clomid 12tabl, a nastepny cykl zacznij tj. czas 1cyklu + czas odbloku.


Ok dzięki w takim razie wezmę cały blister.

BTW: jeśli awatar real to ja w styczniu kończę szkole detektywistyczną i lutym mam egzamin na licencję :P

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?
Dacs, co to za rady!! :/

hx, 6 tab clomu bez problemu wystarczy. zastanow sie czy na pewno chcesz na drugi cykl znow brac mete. warto zmieniac srodki.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierszy cykl, czy potrzeba PCT?

hx, 6 tab clomu bez problemu wystarczy. zastanow sie czy na pewno chcesz na drugi cykl znow brac mete. warto zmieniac srodki.


Na razie nie wiem czy w ogóle będzie 2 cykl.. jak wczoraj wieczorem zarzuciłem 200mg clomidu to jak dziś wstałem to myślałem że to już mój koniec :zakrecony: w łbie się kreci, jakieś dziwne uczucie głodu, mdlenia, zjebany humor i napierdalający ból głowy.. chyba trzeba było wziąć tylko 100mg.. ale cóż teraz przez kolejne 2 dni wezmę po 50mg i mam nadzieje ze się już wszystko ureguluje ;-) Po mecie taki fajny nastrój a ten clomid tak ryje..

BTW: Najlepsze ze wziąłem APAPA i dopiero po 2 godzinach przestała mnie tak ku***** napie****** głowa.. dobrze ze juz jest w miarę ok, jednak dzisiaj trening sobie odpuszczę..



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024