Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy robic cykl z mety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Czy robic cykl z mety?
Witam kolegów.....jako że na jesień zaczynam cykl deca+testosteron prolo.+clomid na end (zreszta cykl polecony na forum)....mam pytanie czy jest sens teraz przez wakacje..."przygotowac" malutki cykl taki 3-4 tyg na metce...żeby rozkręcic organizm,czy nie ma to sensu i poczekac na jesien i zrobic normalny cykl?


jezeli mini cykl na metce ma sens to dajcie znac jak go brac zeby sie nie zablokowac i ile ewentualnie czasu odczekac po zakonczeniu tego cyklu na metce zanim zaczne cykl na deca+teść? Doczytałem sie rowniez ze przy cyklu deca+prolo nie warto zjadac duzych ilosci wegli (ponoc efekt "zalewania" woda sie zwieksza) tylko nacisk klasc na białko? pozdrawiam i dzieki za info..
  • 0

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
nie ma sensu

ewentualnie na poczatku tego cyklu z prolo i deki mozesz wziac mete na 4 tygodnie


a wegli mozesz jesc duzo, ale tych o niskim ig

omijaj chleb bialy, ryz bialy(tylko po treningu), wszystko co slodzone,

jedz produkty z maki pelnoziarnistej ( czy jakos tak), ryz brazowy, orzechy wloskie, wazywa, platki owsiane
  • 0
Anglia

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

nie ma sensu

Rozumiem

ewentualnie na poczatku tego cyklu z prolo i deki mozesz wziac mete na 4 tygodnie

Czy faktycznie cykl z deca na 1 cykl po długiej przerwie z koksem ( 5lat) jest zły...bo czesto jest nie polecany....
a wegli mozesz jesc duzo, ale tych o niskim ig

omijaj chleb bialy, ryz bialy(tylko po treningu), wszystko co slodzone,

Rozumiem ze to co napisales omijac......jem duzo slodkiego wiec bedzie trzeba ograniczyc

jedz produkty z maki pelnoziarnistej ( czy jakos tak), ryz brazowy, orzechy wloskie, wazywa, platki owsiane


a ewentualnie jak dorzuce mete do cyklu jak sie bedzie mialo odblokowanie ( clomid 12 godzin po ost.strzale czy jak to zrobic?) pozdro dzieki
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
to zalezy kiedy masz zamiar wrzucic ta mete czy na początek cyklu czy na koniec

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
6 miecha stazu i deca z tesciem ? hmm daj mete na kick i wino na utwardzenie...
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

to zalezy kiedy masz zamiar wrzucic ta mete czy na początek cyklu czy na koniec



Myslalem na poczatek ale raczej sobie odpuszcze boje sie ze sie mocno zablokuje...
Raczej wystarczy deca+prolo.....czy na deca trzeba sie obawiac jakis dziwnych powiklan i czy faktycznie lepiej na start wziac cos innego np meta+prolo czy spokojnie mozna bic deca + dobra dieta z suplami i odblokowanie....mnie doslownie potrzeba 5-8kg masy juz po zejsciu..
  • 0

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
erni, jak to jest twoj 1 cykl to wal propa samego,lub prolke! dece sie poleca raczej na 2 cyklon! ale jak sie juz uparles na ta dece to wal z samym tessciem bez mety!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

erni, jak to jest twoj 1 cykl to wal propa samego,lub prolke! dece sie poleca raczej na 2 cyklon! ale jak sie juz uparles na ta dece to wal z samym tessciem bez mety!


Rozumiem....ja sie tak mocno nie uparlem tylko duzo czytalem na jej temat no i ogulnie jest polecana....tak zrobie deca+prolo i bez udziwnien...pozdro
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
5-8 kg zbudujesz z dobrym treningiem i odzywianiem, szczegolnie z takim stazem, wymaga to czasu ale nic nie ma odrazu. Na pierwszy cykl sama meta, prop lub prolo/enan, deca zdecydowanie odpada.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
erni, mowie ci lepiej walnij na 1 cyklon cos slabszego na 2 zapodasz deczke! bo i na tanszym srodku na 1 cykl spuchneisz dobrze tak jak po dece;) no oczywiscie jak bedzie sie dobrze odzywial i trenowal;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
zgadzam sie z przedmówcą...

odpuśc sobie cykl deca+prolo

i np zrób coś takiego prop+wino lub prop+meta lub npp+prop lub npp+prop+wino lub jeszcze pare innych mozliwosci jest ;)

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

zgadzam sie z przedmówcą...

odpuśc sobie cykl deca+prolo

i np zrób coś takiego prop+wino lub prop+meta lub npp+prop lub npp+prop+wino lub jeszcze pare innych mozliwosci jest ;)


Skoro mówicie żeby sobie odpuścic cyklon z deca+prolo...niech bedzie zrobie sobie cykl
Prolo+meta....
Czyli strzal prolo co 5 dni a jak brac mete mam jej na stanie 100tabsów i jak sie potem odblokowac clomidem zeby było git?

I napiszcie wkońcu dlaczego nie polecacie deca+prolo na 1 cyklon ?cos sie dzieje?

Mam tez pytanie odn.clomidu jak bardzo uposledza wzrok i czy po tym jak sie go przestanie brac wzrok wraca do normy? dzieki za info
  • 0

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

5-8 kg zbudujesz z dobrym treningiem i odzywianiem, szczegolnie z takim stazem, wymaga to czasu ale nic nie ma odrazu. Na pierwszy cykl sama meta, prop lub prolo/enan, deca zdecydowanie odpada.


Ja zobacze co i jak na razie tylko zbieram informacje ale czy walne koks to sie okaze na jesien na razie cwicze na "sucho"....
A jak polecasz brac mete na 1cykl i ile miesiecy potem poczekac z 2 cyklem?
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

Skoro mówicie żeby sobie odpuścic cyklon z deca+prolo...niech bedzie zrobie sobie cykl
Prolo+meta....

duzo lepiej

Czyli strzal prolo co 5 dni a jak brac mete mam jej na stanie 100tabsów i jak sie potem odblokowac clomidem zeby było git?

meta 20mg ed, clom 2 tyg od ostatniego strzalu testa.

I napiszcie wkońcu dlaczego nie polecacie deca+prolo na 1 cyklon ?cos sie dzieje?

Bo do nandrolonow trzeba miec doswiadczenie, ja na pierwszy cykl wziolem samo npp i nie moge powiedziec ze efekty masowe i silowe byly zle, nawet bardzo dobre ale po cyklu mialem duzo klopotow przedzewszyskim z psychika (lekarze to depresja nazwali hehe, psychotropy 2 miechy jadlem ale juz oka).

Mam tez pytanie odn.clomidu jak bardzo uposledza wzrok i czy po tym jak sie go przestanie brac wzrok wraca do normy? dzieki za info

Dlatego bierze sie przed snem, mnie dodatkowo w huii bania napierdala zanim usne.

A jak polecasz brac mete na 1cykl i ile miesiecy potem poczekac z 2 cyklem?

Miech mety, czekasz 2 miechy i juz mozesz leciec z czym mocniejszym jak bedziesz potrzebowal.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

erni napisał/a:
Czyli strzal prolo co 5 dni a jak brac mete mam jej na stanie 100tabsów i jak sie potem odblokowac clomidem zeby było git?

meta 20mg ed, clom 2 tyg od ostatniego strzalu testa.



w zaleznosci kiedy wrzucisz mete



erni napisał/a:
Mam tez pytanie odn.clomidu jak bardzo uposledza wzrok i czy po tym jak sie go przestanie brac wzrok wraca do normy? dzieki za info

Dlatego bierze sie przed snem, mnie dodatkowo w huii bania napierdala zanim usne.



ja miełem ogromne kłopoty z saśnieciem nieraz szło to łatwo ale w wiekszosci cieżko było


erni napisał/a:
A jak polecasz brac mete na 1cykl i ile miesiecy potem poczekac z 2 cyklem?

Miech mety, czekasz 2 miechy i juz mozesz leciec z czym mocniejszym jak bedziesz potrzebowal.



radziłbym odczekać dłuższy okres np pól roku i że tak powiem nie srac się.. pamietajmy iż po cyklu też należy brać hepatil a nie ze wiekszosc z nas z dniem odstawienia mety odstawiają osłonki ;)

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

INEED$ napisał/a:
erni napisał/a:
Mam tez pytanie odn.clomidu jak bardzo uposledza wzrok i czy po tym jak sie go przestanie brac wzrok wraca do normy? dzieki za info

Dlatego bierze sie przed snem, mnie dodatkowo w huii bania p****** zanim usne.



ja miełem ogromne kłopoty z saśnieciem nieraz szło to łatwo ale w wiekszosci cieżko było

ja bralem clomid odrazu przed snem i nie mialem zadnych problemow tylko rano jak wstawalem mnie troche bania bolala i nic pozatym;)

erni napisał/a:
A jak polecasz brac mete na 1cykl i ile miesiecy potem poczekac z 2 cyklem?

Miech mety, czekasz 2 miechy i juz mozesz leciec z czym mocniejszym jak bedziesz potrzebowal.

trzeba odczekac bynajmniej tyle ile trwal cykl , ale ja bym polecal z 3,4 miech yprzerwy!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?
Dzieki za porady....ale dajcie znac czy poza bólem głowy po clomidzie wzrok za dnia byl spoko (jestem drukarzem....) i czy po cyklu sie nie pogorszyl znacznie....
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

dajcie znac czy poza bólem głowy po clomidzie wzrok za dnia byl spoko (jestem drukarzem....) i czy po cyklu sie nie pogorszyl znacznie....

kłopoty ze wzrokiem po clomidzie występowały jak kiedyś ludzie na odblok startowali z dawka udrzeniowa 300-400mg ed, teraz juz mało kto to stosuje. Przy dawkach 50-100mg ed mało kto odczuwa kłopoty ze wzrokiem. A jeśli już się zdarzą to na pewno po zakończeniu odbloku/zmniejszeniu dawki wszystko wróci do normy.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

erni1418048777
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy robic cykl z mety?

dajcie znac czy poza bólem głowy po clomidzie wzrok za dnia byl spoko (jestem drukarzem....) i czy po cyklu sie nie pogorszyl znacznie....

kłopoty ze wzrokiem po clomidzie występowały jak kiedyś ludzie na odblok startowali z dawka udrzeniowa 300-400mg ed, teraz juz mało kto to stosuje. Przy dawkach 50-100mg ed mało kto odczuwa kłopoty ze wzrokiem. A jeśli już się zdarzą to na pewno po zakończeniu odbloku/zmniejszeniu dawki wszystko wróci do normy.


To dobrze bo wiadomo oczy sa mi potrzebne do pracy ( i nie tylko.....bo bym efektow nie widział....hehe). :rotfl:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024