Skocz do zawartości


Zdjęcie

Naklejka w animalach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Naklejka w animalach?
Witam, wie ktoś może czy we wszystkich animalach są naklejki? Poprzednio miałem animal paka i w środku była naklejka teraz mam inny produkt z tej serji i tej naklejki nie ma(nie żeby mi na niej zależało) i zastanawiam się czy to nie fake czy poprostu nie we wszystkich ta naklejka jest?
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

mivchal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Naklejka w animalach?
a co bylo napisane na tej naklejce
  • 0

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Naklejka w animalach?
naklejka z napisem Animal.

kris89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Naklejka w animalach?

naklejka z napisem Animal.


Tak dokładnie. I teraz pytanie czy wszystkie animale to mają? W PAK'u mialem i kumpel mi mówił że jak kupił CUTS'a to też miał ja teraz kupiłem ANIMAL FLEX'a(przez internet) i tej naklejki nie ma :dance6: Niby wszystko wygląda ok nawet jest hologram FA ale słyszałem że ANIMAL'e to najczęściej podrabiane suple, a podrobienie hologramu to też żadna filozofia. Dlatego właśnie pytam czy we wszystkich są te naklejki czy może to zależy od partji.
  • 0
Trenuj tak, abyś mógł przyjąć każdy cios, atakuj tak, abyś nie musiał przyjąć następnego

GośćGuest_STORM_*

Guest_STORM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Naklejka w animalach?

Tak dokładnie. I teraz pytanie czy wszystkie animale to mają? W PAK'u mialem i kumpel mi mówił że jak kupił CUTS'a to też miał ja teraz kupiłem ANIMAL FLEX'a(przez internet) i tej naklejki nie ma :dance6: Niby wszystko wygląda ok nawet jest hologram FA ale słyszałem że ANIMAL'e to najczęściej podrabiane suple, a podrobienie hologramu to też żadna filozofia. Dlatego właśnie pytam czy we wszystkich są te naklejki czy może to zależy od partji.

nie wiem czy we wszystkich jest naklejka,ja tez w paku miałem,a w cutsie nie pamiętam ale chyba była,a innych animali nie próbowałem :nabita:


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024