Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONKURS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS

Powoli zaczynasz sie uważać za wielkiego speca widze.


no raczej nie inaczej.
  • 0

J.U.N.I.O.R
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lipno
  • Zainteresowania:Sporty Walki Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
Joks Ja juz ci tam wysłałem moja historie :rotfl: mam nadzeje ze ci sie spodoba :wstyd:
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
ja sie postaram napisac do wtorku najponiej do srody ze wzgledu na mature przygotowania itp itd ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
odswierzam...narazie dostalem tylko 4 wypracowania, cos mala konkurencja :looka:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
Joks, a moze zwycieskie wypracowanie zostanie opublikowane?
poczytalibyśmy sobie co nie co? ;)

PS ja udziału w konkursie nie biorę
mam aż za dużo odżywek :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
to sie podziel chamie jeden :D a nie sam tam juz nie moze ich jesc ale nie da :hyhy:

opowiadanko napisałem mam nadzieje ze doszło :]

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
Ja też jak znajde czas to coś napisze, bo ostatnio mam go troche mało.
  • 0

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
Jak znajdę czas to chętnie napiszę. Oby więcej takich konkursów. Nagroda jest wręcz wspaniała :)
  • 0
cel = rzeźba + masa

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
ja sie jutro zabieram za pisanie

bucer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
Ja mimo ze nie mam 50postów mam nadzieje ze dopuszczą mnie do konkursu więc chce zglosić udział
  • 0

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
wchodze;p
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
dzisiaj wyniki ciekawy jestem kto wygra :hyhy:

MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
kur... ja nie zdazylem :spi: :wstyd: :( a chcialem brac udzial, poczekam na nastepny mam nadzieje jak najszybciej :D :rotfl: :padam:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
konkurs zamykam po 12 jak wroce z miasta :hyhy: wiec jak chcecie mozecie sie jeszcze wpisywac po zamknieciu tematu juz nie, bede sprawdzal prace i w tym temacie umieszcze zwyciezce
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MILKA
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pwo

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
a gdzie wysylac prace ?
  • 0

bucer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
do Joks'a na pw
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
gratuluje GuZu :rotfl: pod soba zamieszczam wypowiedz zwyciezcy. skontaktuj sie ze mna w celu przeslania danych

Drogi internauto!
Jesteś zwykłym, szarym Polakiem (nieważne w kraju czy na Wyspach). Wśród kolegów i znajomych niczym się nie wyróżniasz- 60-70kg żywej masy. Twoje wymiary też nie zostawiają na napotkanych przez Ciebie większej euforii czy zdziwienia. Chciałbyś to zmienić. Sądzisz, że kilka pompek na rozprostowanie kości zrobi z Ciebie modela o idealnych rozmiarach.
Jakiś czas temu przeglądałeś gazetę w super markecie. Zobaczyłeś tam dobrze zbudowanych facetów, w towarzystwie zgrabnych kobitek. Pomyślałeś, że to może być niezły sposób na podryw, szczególnie, że ciepłe dni zbliżają się wielkimi krokami. Postanowiłeś wziąć się za siebie, olśnić plażowiczki i tym samym zakończyć spekulacje kolegów czy przypadkiem nie masz być głównym bohaterem drugiej części "40-letniego prawiczka".
Pełen zapału i dobrych chęci zapisujesz się na najbliższą siłownie. Chcąc osiągnąć szybkie rezultaty, ćwiczysz 5, czasem 6 razy w tygodniu- a co tam, im więcej tym lepiej- myślisz sobie. Każdego poranka po treningu, budzisz się, jednak ze wstaniem z łóżka masz już problem. Wykonanie najprostszych czynności w pracy, sprawia Ci trudność. Postanawiasz z tym skończyć- wchodzisz do Internetu, wpisujesz adres aukcji i szukasz pod hasłem: „siłownia”. Znajdujesz tysiące ofert. Jedna lepsza od drugiej. Kolorowe napisy: „Tylko czysta masa mięśniowa!!”, „W 2 tygodnie zrób z siebie potwora!!” przemykają przed Twoimi czami. Znajdujesz interesującą Cię ofertę (najtańszą) i zamawiasz. Po kilku dniach do domu przyjeżdża kurier z przesyłką do Ciebie, a w niej 5kg wymarzonego proszku, który zrobi z Ciebie kulturystę!
Szybko otwierasz paczkę, stawiasz ją na honorowym miejscu w kuchni. Podekscytowany tym oto cudem techniki, zaczynasz jeść dziennie 5 porcji po 100g owej magicznej substancji (ciągle jesteś przekonany, że im więcej tym lepiej). Jednak po 10 dniach wydane 150 złotych znika, a jedyne co Ci po nim pozostało to dodatkowe 5 centymetrów w pasie. Nie rozumiesz dlaczego się tak stało- przecież miała przyjść tylko czysta masa?! Więc coś było nie tak, tylko co? Wiesz tylko, że musisz dowiedzieć się więcej o bodybuildingu.
Trafiasz na adres: kreatyna.pl . Szybko zapoznajesz się z ofertą sklepu, ale nie chcąc zrobić takiego samego błędu, jak wcześniej klikasz na odnośnik „FORUM”. W tym momencie zrozumiałeś, jakim jesteś szczęściarzem: 98 stron w dziale Suplementy, 52 strony Treningów i liczba 32 oznaczająca ilość stron o odpowiednim odżywianiu. Poza tym Twoim oczom rzuca się mnóstwo podwieszonych artykułów i opisów. Znajdziesz też działy, które z pewnością poprawią Ci humor. Jest tu ponad 160 000 wartościowych postów. Dłużej nie wahasz się- zakładasz konto na tym forum.
W tym momencie Twoja przygoda z kulturystyką zaczyna się od początku! Trafiłeś na nową, lepszą drogę rozwoju swojego ciała i umysłu. Niech moc będzie z Tobą!

THE END
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
niezla praca, gratuluje zwyciescy :padam:, aczkolwiek moglby byc wiekszy nacisk w tej pracy na "zachecenie " do uprawiania kulturystyki.
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
graty ^^ dobra pracka tylko troche długa :hyhy:

ps kto był drugi ? ;)

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONKURS
pewnie nie ma 2. miejsc
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024