Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjatkowo poczatkujacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

ohnoes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wyjatkowo poczatkujacy
Witam więc mam 15 lat cwicze troche ponad miesiąc i praktycznie wogóle sie nie znam ;p mam pytanie co brc bialko jakie odzywki odrazu moowie ze pieniadze nie ma znaczenia. Jak narazie nie mam zadnych wikeszych efektów. I nie wiem za bardzo jescze w jakie dni ile i jakie serie cwiczen wykonywac. Wzialem jakis trening dla poczatkujacych byl na silowni do sie do niego dostosowuje. Help plz gloownie mi zalezy na odpowiedzi co brac i ile.
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy

ze pieniadze nie ma znaczenia


czemu ja tak nei mam :D:D:::D:D:



kolego no . kup sobie carbo i białko sp80. carbo obojetnie jakie . jakies biogenixa czy cos . no i carbo jedz sobie po treningu bialko 30 min po treningu albo i wiecej. przed treningiem zarzuc cos zeby miec energie na treningu ale lepiej normalne zarcie . no ew. carbo. no i ogolnie zryj duzo a nie . trening to 12-8 serii jesli robisz mase. a pewnie to robisz. efekty zaleza od diety i od treningu glownie.

cwicz 3x na tydz z 1 dniowymi przerwami.
polaczenia dla ciebie
klata tric
plecy bic + przedramie
bary nogi + kaptury
  • 0

ohnoes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
dokladne nazwy wszystkiego co muzze kupic i jak to sie robi btw co to kaptury? ;p i problem w tmy ze nie mam jak czesto jesc bo ciagle shcool jade na fast foodach bo moja stara gotowac nie umie ;p i problem jest z bialkiem bo to sie z mlekiem robi i trzeba mixowac a w domu nie bedem oogl bo stara m i na nic nie pozwala -.- przydalob ysie co moge wjebac do wody po treningu lub przed lyknac i chu
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
to kup Gainera jest odrzywka weglowodanowo białkowa i mozna mieszac z wodą jest smaczniejsza w porównaniu do białka w wodzie (blee) tylko wybierz np MASS XXL treca jest tam więcej białka i dobrze rozpuszczalne (smak proponuje czekolade , jak starsza zobaczy to powiesz ze kakało :D ) mozesz sobie kupic tez jakies witaminy i jak mówisz ze kasa nie gra roli to kupuj batony Matrix Olimpu sąsmaczne i odrzywcze maja wartos jednego posiłku

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
nie kupuj nic narazie. jedz tylko porzadnie, a bedziesz rosl. duzo weglowodanow. bialka nie musi byc az tak wiele.

po 2 - bialko mozesz mieszac z woda, nie stanowi to roznicy. i nic nie trzeba mixowac. sypiesz do szejkera, zalewasz wodą i gotowe.

trening proponuje ci na poczatek obwodowy

czyli kazda partia na treningu. pocwicz tak miesiac. pozniej znowu sie zglos na forum i dostaniesz kolejny plan treningowy

a do szkoly to nie mozesz sobie zrobic kanapek??
np z serem zoltym + jajko + polędwica wolowa/wędzona piers z kurczaka/indyka i to w pieczywie pelnoziarnistym. robisz do szkoly kilka takich kanapek i jesz. posilek co 3 godziny. czesciej nie potrzeba.

trening moze byc taki
robisz po 4 serie kazdego cwiczenia, zaczynasz od malego ciezaru tak zeby zrobic od 15 do 12 powt samemu bez pomocy patrtnera, nastepna seria 12-10 powt, nastepna 9-6 i ostatnia to samo co trzecia. wszystkie cwiczenia rob tak zeby nikt nie musial pomagac i zebyc wykonal zalozona liczbe powt. co trening zwiekszasz troche ciezar, ale tak aby wykonac zalozona liczbe powt. jesli nie dajesz rady to nie rob. pamietaj zeby nikt ci nie pomagal, zeby nie robic powt wymuszonych

ciezar zwiekszaj co serie ale tak zeby wykonac zalozona liczbe powt.

trening 3x w tygodniu
robisz na zmiane wersje "a" i wersje "b"

------wersja a
przysiady
wyciskanie sztangi na prostej lawce
unoszenie sztangi stojac( biceps)
wyciskanie hantli siedzac
wioslowanie hantelka ( podciganie do brzucha w pochyleniu)
prostowanie rak na wyciągu ( triceps)
szrugsy ze sztanga

wersja b
martwy ciąg na prostych nogach ( ciezar nieduzy, i najwazniejsze proste plecy)
prostowanie nog na maszynie lub wykroki z hantlekami
wyciskanie sztangi/hantli na ławce skosnej ok45 stopni
unoszenie hantli stojac (biceps)
francuskie wyciskanie sztangi w lezeniu
podciaganie na drązku - maks liczba powt, 4 serie
podciaganie sztangi wzdluz tulowia ( na wysokosc klatki w szerszym chwycie)
  • 0
Anglia

ohnoes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy

wyciskanie hantli siedzac
wioslowanie hantelka ( podciganie do brzucha w pochyleniu)
prostowanie rak na wyciągu ( triceps)
szrugsy ze sztanga

wersja b
martwy ciąg na prostych nogach ( ciezar nieduzy, i najwazniejsze proste plecy)
prostowanie nog na maszynie lub wykroki z hantlekami
wyciskanie sztangi/hantli na ławce skosnej ok45 stopni
unoszenie hantli stojac (biceps)
francuskie wyciskanie sztangi w lezeniu
chwycie)

chicalbym dokladniejszego opisu tych cwiczen bo w niektoorych nie jestem pewny czy to to a niektoore wydaja mi sie te same wiec jesli mozna dokladniejszy opis btw to wkoncu brac bialko czy nie jak tak to ile
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
trening temat faq i atlasy kulturystyczne
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


ohnoes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy

trening temat faq i atlasy kulturystyczne

humm sry ale w tych atlasach jest troche to wiec nie wiem ocb :o interesuje mnei tlyko ja kwykonac cwiczenia ktoore podalem
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
watpie zeby komus chcialo sie podawac az tyle linkow :rotfl: zwlaszcza ze nie sa to skomplikowane cwiczenia wystarczy poszukac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


lippa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
Jeśli chodzisz na siłownie gdzie kupujesz karnet na pewno jest tam jakiś instruktor który Ci pokaże jak wykonywać ćwiczenia jeśli masz siłownie domową to już trudno..
  • 0

ohnoes
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
glupio mi biegac i za kazyd mrazem pytac instruktora ale ok ;d czyli robic te A/B?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyjatkowo poczatkujacy
mozesz sprobowac tego a/b. treningow jest tyle ze mniej masz wlosow na glowie :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024