Skocz do zawartości


Zdjęcie

Icykl-tylko bez spamu:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

pelson19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Icykl-tylko bez spamu:)
Jako iż:D przymierzałem się zawsze do cyklu SSA miałem stracha przed gino oraz zatłuszczeniem mocnym i postanowiłem zakupić Stanabolon EAP-a. Zależy mi na lekkiej masie, bardziej na sile. Moje pytanie jest takie czy opłaca się brać sam stanabolon w dawkach zaczynając od 10mg/ed dochodząc w 4 tyg do 25mg/ed. Jest to mój pierwszy cykl w życiu, a takie środki jak meta czy tescie odpadają;P Acha z waszego doświadczenia-jak jest z libido podczas cyklu. Tylko proszę bez głupiego spamu.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)

takie środki jak meta czy tescie odpadają;P


lol a dlaczego?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


pelson19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)
Boo tak one zatłuszczają(a ja lubie czuć mięśnie brzucha a nie wałki tłuszczu) i jest ryzyko gino a przy winku niema.
  • 0

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)
winko natomiast fatalnie wpływa na stawy i na układ krwionośny, najsilniej ze wszystkich saa,
po drugie miesien nie tyle zalezy od sterydu tylko od diety, dawek , genetyki treningu itd.

po trzecie sam winstrol mało ci da, gdzies tyle co xspand xspand jest lepszym wyborem.dla ciebie.
na pierwszy cykl najlepszym wyborem jest testosteron propczy enan, przy dużej wiedzy i umiarkowanych dawkach idzie zminimalizowac do minimum obajawy nieporządane.

po czwarte masz mało praktyki nasuchałeś się o kaloryferze na brzuchu i suchym mięsniu po winstrolu na 99%
będziesz rozczarowany.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

Ampuł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)
winko natomiast fatalnie wpływa na stawy i na układ krwionośny, najsilniej ze wszystkich saa,
po drugie miesien nie tyle zalezy od sterydu tylko od diety, dawek , genetyki treningu itd.

po trzecie sam winstrol mało ci da, gdzies tyle co xspand xspand jest lepszym wyborem.dla ciebie.
na pierwszy cykl najlepszym wyborem jest testosteron propczy enan, przy dużej wiedzy i umiarkowanych dawkach idzie zminimalizowac do minimum obajawy nieporządane.

po czwarte masz mało praktyki nasuchałeś się o kaloryferze na brzuchu i suchym mięsniu po winstrolu na 99%
będziesz rozczarowany.
  • 0
GKS KATOWICE ANABOL BOYS 1964

pelson19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)
ehh xpand,nitro,cp już wszytsko przerobiłem(przy diecie i dobrym treningu) w sumie w 5 miechów w bicu z 32,7 doszłem do 36,4, ale narzekam na siłę i chciałbym dojść do wakacji do 37,5;P
  • 0

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)

Boo tak one zatłuszczają(a ja lubie czuć mięśnie brzucha a nie wałki tłuszczu) i jest ryzyko gino a przy winku niema.


Jeżeli nie masz wiedzy i takie podejście do sprawy to odpuść sobie SAA ...
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Icykl-tylko bez spamu:)

Boo tak one zatłuszczają(a ja lubie czuć mięśnie brzucha a nie wałki tłuszczu) i jest ryzyko gino a przy winku niema.


zalaniezalezy od diety i od dawek jakie przyjmujesz czestotliwosc brania srodka tez ma duzy wpływ na to czy jestes zalany czy nie...

druga sprawa to gino tez tak jak wyzej jestto zalezne od dawek czestotliwosci brania srodka



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024