Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
Problem dotyczy oczywiscie masy. Chcialbym przybrac troche kilogramow, dlatego tez zwracam sie do Was z paroma pytaniami. Na poczatek moze opisze wlasna sytuacje, zeby bylo na czym bazowac- 20 lat 63 kg 183 cm Slaba wiedza na temat suplementow, a trening zamyka sie skromnymi, domowymi cwiczeniami (pompki i cos na biceps) i to dopiero przed snem z racji braku czasu. Co do diety, to mniej wiecej wiem co nalezy jesc aby przybrac, ale z racji studiow i drugiej szkoly, brak mi czasu nawet na regularne 3 posilki, a co dopiero konkretne dawkowanie paru posiklkow co pare godzin. Jest to prawie niemozliwe. Po prostu jem jak najwiecej jezeli jest opcja i staram sie robic to dobrze i regularnie.Chyba genetycznie jestem uwarunkowany do bycia szczuplym.Mam szybka przemiane i czesto dosc spory wahania wagi (czeasami nawet w przeciagu 2 dni mam od 61 do 65 KG ) Czytalem sporo na temat kreatyny i innych 'wspomagaczy' ale im wiecej wiem, tym wieksze rodza sie dylematy. Podobno trzeba pic 5 litrow wody, bo nerki... Samą taurynę tez nie wiem czy w ogole ma sens brac. Dzis wyczytalem cos odnosnie gainer. Nie wiem na ile trzeba siedziec na silowni zeby to wszystko poskutkowalo, (mysle, ze jakis trening moglbym zorganizowac przynajmniej raz w tygodniu + domowe wyciskanie) Jak na swoja budowe jestem dosc umiesniony i silny, po prostu chcialbym przybrac troche, nie chodzi mi o kariere kulturysty. Prosze Was bardzo, poradzcie mi cos jako fachowcy w tej dziedzinie.co byloby dla mnie najlepsze- od ogolu do szczegolu. pozdrawiam i w razie czego oczekuje jakis pytan.
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
szczerze mowiac... na pompkach i "cos na biceps" masy nie zrobisz;/ Kreatyna z pewnoscia nie dla ciebie, duuuzo za wczesnie.
Moja rada jest taka
a)
kup karnet na silke , kup sobie gainera i jedz jak najwiecej normalnego jedzenia , dodawaj gainera i cwicz i bedzie w miare dobrze
B)
jak na prawde nie masz czasu chodzic na silke... no to rob te cwiczenia w domu :wstyd: za duzo one ci nie dadza ale zawsze cos . .. jesli kupisz sobie gainera to sporo ci tez fatu moze wejsc (czyli tluszczu) bo miesnie Ci tak latwo nei wpadna na pompkach. Ale to ma tez pozytywne strony :P bo jesli jestes na maxa chudy to i troche tluszczu Ci nie zaszkodzi przynajmniej bedziesz troche szerzej wygladal, zebra Ci troche zakryje :) no ale wiadomo...

ogolna rada ; chodzic na silke
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
Suchaj, regulardnie 3 posilki to za mało :hyhy: conajmniej 5-6

gainer jak dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, jesli masz fundusze
kup sobie Gainer1 z Vitalamxa jak najwiecej, i dawkuj go wtedy gdy nie mozesz zjesc posilku, posilki powinno sie spożyac w odstepie 2-3h, na noc unikac węgli bo idą w fat, reszte mnie tu uzupełni ktos inny

do tego witaminy

zma
omega3
vitaral
  • 0

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
Dzieki za odp.
Poszukalem teraz inf o dawkowaniu i wg tego 10kg powinno na ponad 2.5 miesiaca starczyc, prawda? 40 g na jedna porcje - powiedzmy 3 porcje dziennie-120g to 83 dni.
Jezeli myle sie prosze o poprawke. Nastepna sprawa, czy owy Gainer1 ma jakies skutki uboczne-zdrowotne oprocz tego, ze jezeli nie bede cwiczyl na silowni, to oberwie mi sie fatem. No i czy silownia raz w tygodniu to przynajmniej jakies min. czy lepiej odpuscic? Moze wtedy powinienem wykorzystac opcje i zwiekszyc troche dawke w dzien treningowy? Aha, no i czy mozna w jakis konkretny sposob regulowac partie ciala, ktore maja sie najbardziej rozbudowac? Pytanie na pierszy rzut oka troche glupie-wiadomo cwiczenia na poszczegolne miesnie, ale chodzi mi o to,zeby nie bylo takiej sytuacji, ze klata i rece dobrze sie rozbudowuja, na dole jakies sadelko, a dodatkowo uda dalej waskie.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
Gainer to takie inne jedzienie skutków brak :P

W nim sa Weglowodany bialko i wiele inncyh dobrych produktów
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
obecnie nie mozesz regulowac ktore partie masz robic priorytetowo zakladajac ze bedizesz chodzil na silownie 3x w tyg
  • 0

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
A jak najlepiej utrwalic efekty po treningu? Brac cos dodatkowo po silowni?
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?

Aha, no i czy mozna w jakis konkretny sposob regulowac partie ciala, ktore maja sie najbardziej rozbudowac? Pytanie na pierszy rzut oka troche glupie-wiadomo cwiczenia na poszczegolne miesnie, ale chodzi mi o to,zeby nie bylo takiej sytuacji, ze klata i rece dobrze sie rozbudowuja, na dole jakies sadelko, a dodatkowo uda dalej waskie.


jak będziesz ćwiczył tylko klatę i ręce to wiadomo ze nogi będziesz miał chude a brzuchal wiszacy trzeba trenować każdą partię ja trenuję nawet dłonie
bez skojarzeń :P

gainera bierz w dawkach nie po 40 gram bo to nie ma sensu tylko
przynajmniej po 75 gram jedna porcja i bierz to ze 2 razy dziennie
obowiązkowo po treningu!
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?

A jak najlepiej utrwalic efekty po treningu? Brac cos dodatkowo po silowni?


poprostu cwicz a nie bedzie spadkow. no i dieta
  • 0

Wroner
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:K@towice City
  • Zainteresowania:Pilka Nozna..

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
i uzupelnij profil ;)
  • 0
[you] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
Zamawiam Gainera 1 ale tak jeszcze ogladam, czytam.. Moze jakies carbo albo bialko dodatkowo? Jak sadzicie, ma to sens w moim przypadku? A moze w ogole mass xxl zamiast gainera? nie mam porownania, ale w '1' jest ok 5 % bialka, to slabo... ale do tego wszystkiego odpalam HST jak zrobie maxy i powinno byc coraz lepiej.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
mass to tez gainer :P.. tzn typ odzywki weglowodanowo-bialkowej, czyt. gainer :]
Kupuj 10kg gainera 1 z vitalmaxa, zacznij duuzo jesc i beda z ciebie ludzie..
co do treningu to narazie zrob minimum 4 tyg zwyklej ogolnorozwojowki.. pozniej mozesz HST :)

a co do skladu to on ma jakos 13g bialka i 76 wegli na 100g :P, wiec normalka przy gainerach.. no dobra- hardgainerach :P
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
a co z witaminkami? Moga nie byc jakies typowo kulturystyczne? Jak z dawkowaniem kiedy?
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
mozesz kupic vigor complete bo tanio.. witaminy universala tez tanio chodza ale troszke gorszy sklad maja (bo porownywalem niedawno ;) ). a chcesz troche wiecej wydac to z olimpa czy innych firm.. pelno tego.. :P
dawkowanie dla wszystki takie samo: 1 tabs po sniadaniu
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
ja zawsze jestem za witaminami od producentow suplementow np olimp. te apteczne to sa dla zwyklych smiertelnikow a nie sportowcow nawet nie chelaty itd
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
tak my jestesmy nadludźmi i potrzebujemy nadludzkich witaminek :hyhy: jeszcze witaminki z treca polecam ;) sam je biore

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
smiertelnik - pierdzi w stolek po pracy i looka tv
sportowiec - po pracy idzie jeszcze na silownie :rotfl: i z tad zwykle witaminy a te dla sportowcow to lekka roznica jest
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
kupilem ostatecznie HI TEC - Whey Mass Gain
myslicie, ze jest ok?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
zobaczysz po sobie czy dobrze nie mozemy powiedziec czy dobrze czy nie bo na kazdego odzywki inaczej dzialaja
  • 0

MRQ
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gainer, kreatyna, tauryna czy jeszcze cos innego?
chodzilo mi o to czy wybor byl ok jezeli chodzi o jakosc, sklad itp. Poczatkowo chcialem gainer 1 vitalmaxa, ale niestety nie dostalem od reki i doradzono mi hi teca. Chyba to syf nie jest.. :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024