Skocz do zawartości


Zdjęcie

białko


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko

eśli dajmy na to jem dużo ww a mało białka to co sie dzieje? idzie mi to w fat czy co?

i co teraz by sie ze mna zaczelo dziac? fat czy co.

ale w co rosne ? w miesnie czy w fat? bo gdzies musza isc te kcale.

czyli białko jest nie potrzebne. bo pakujac bez jedzenia białka tez mi pojdzie w miesnie . ostro

ale po co mam jesc bialko skoro napisales ze urosne jesli tylko bede chodzil na silownie ?

no dlatego sie pytam po co ludzie jedza bialko skoro napisales ze wystarczy tylko chodzic na silownie i pakowac i juz sie rosnie , nawet bez bialka.

Tylko zastanawiam sie czy przez ostatnie kilka miesiecy nie jadlem za malo bialka. I mysle ze mozliwe bo waga owszem rosnie, ale chce ja jeszcze przyspieszyc ;] wiec oprocz dodawania WW do diety takze trzeba dodac bialko by urosnac

czyli kolejna osoba ktora obala teorie ze bez bialka da sie rosnac tylko wystarczy cwiczyc?



CZYZBY ?? :wstyd:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Pierwsza czesc to byly pytania.

a druga czesc to bylo moje zdziwienie nt. tezy Mikolaja , ktora brzmi ze bialko jest nie potrzebne do budowania miesni. Wystarczy tylko jesc odpowiednia ilosc WW i chodzic na silownie.

Nie rozumiem czemu sie tak na mnie rzuciliscie skoro ja tego nie powiedziałem. Ale dobra mowcie co chcecie, dla mnie ta teza jest nie prawdziwa, a jesli jestescie tak ograniczeni i widzicie tylko jedna strone to wasza sprawa. Temat skonczony. Ja juz tutaj nei pisze.

... chyba ze znowu sie zbulwersuje
  • 0

piterson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 534 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka jakos ;d
  • Zainteresowania:sport(y)

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
jak czytam twoje posty kon to jestes jakis ograniczony? robisz z igly widły, wyjanił ci GuZu dokladnie to sie zamknij i jedz to co masz jesc, a nie polemizujesz na tematy jasne, a potem mowisz ze ty to wiedziales, to po co tkie tematy zakladasz beznadziejne ?
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
jestes kolejna osoba ktora tego nie rozumie. albo powiedzialem to zbyt malo jasno albo cos jest z wami nie tak.


A wiec:
Pewnego dnia idac ulicą zobaczyłem stare drzewo. Obejrzalem je dokladnie, poniewaz chciaelm zapamietac kazdy szczegol. Lecz gdy okrecalem sie wokol niego pomyslałem czy ja jem wystarczajaco duzo bialka? Wiedzialem ze jem duzo weglowodanow ale co z bialkiem? Zaczalem rozmyslac jaki jest tego skutek (duzych ilosci ww i niedoboru bialka). Postanowilem ze spytam sie na tym bestialskim forum. Spytalem. Pierwsza osoba odpowiedziala mi ze ja i tak moge rosnac w miesnie nawet bez bialka. Ze wystarczy zebym jadl duzo weglowodanow a przy cwiczeniu to i tak uformuja mi sie miesnie. Bylem zaskoczony. Takiej odpowiedzi sie nie spodziewalem. Lecz cos mi w duchu powiedzialo zebym pociagnal temat dalej, bo czy to jest na prawde prawdziwa teza? Dalej.. dalej stało sie jak kazdy wie.Lecz ja w duchu wiem, ze ta teza była nie własciwa . A wy myslcie sobie o mnie co chcecie. Dziekuje za uwage.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Cóż, najlepiej bedzie jesli zrobisz sobie głodówke i opuścisz te forum :)
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko

Cóż, najlepiej bedzie jesli zrobisz sobie głodówke i opuścisz te forum :)


w takich momentach najlepiej jest zmienic temat.
  • 0

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: białko

Cóż, najlepiej bedzie jesli zrobisz sobie głodówke i opuścisz te forum :)


A coś ty się taki cfany zrobił ? userów za dużo na forum ? xD Koń wie, to teraz ja się o coś zapytam...

Przed treningiem jem ww, a okolo 30 minut do godziny po treningu jem posiłek złożony w większość z białka, to źle ? czy dobrze ? no bo skoro mięśnie potrzebują bialka do rozwoju to chyba dobrze ze uzupełniam je po treningu ?

Ps. Ciekaw jestem czy zaraz za swoją nie wiedze zostane pojechany jak kon czy ktos mi po ludzku odpowie.

pzdr.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Po treningu od razu dostarcz węgli które szybko sie wchłonią Carbo, a za 30 min po tym daj bialko najlepiej tuńczyk i tak bedzie ok
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
ja bym powiedział godzine po treningu :hyhy:

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: białko

Po treningu od razu dostarcz węgli które szybko sie wchłonią Carbo, a za 30 min po tym daj bialko najlepiej tuńczyk i tak bedzie ok


Dzieki.

Ps. Widzisz ? jak chcesz to potrafisz :D
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
VanHeru, wszystko robisz dobrze. Ewentualnie mozesz dodac jakies carbo jak Mikolaj napisal zaraz po treningu.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: białko
Łoooo kurwa nie mogę zamykam ten temat to sie nie nadaje na widok publiczny to jest
porazka kurwa koń lecz sie...

jak jakies pytania zakładać osobne tematy ten jest OFF!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024