Skocz do zawartości


pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
Witam, własnie zrobiłem redukcję z 90kg na 81kg, brałem tse,cla, lecytynkę, omega3, multiwitaminę, białko ostrovia trwało to około trzech miesięcy wcześniej robiłem dwa miesiące ogólnorozwojówki,. Ale do tematu.
Chciałbym teraz troszke się namasować wiec zmieniam trening, dietę i pozostały jeszcze suplementy.
Chcę zapodać cel-pumpa i wszystko co do niego potrzebne ale nie wiem co , tak żeby wszystko zagrało jak należy prosze o rady. Kasa nie ma znaczenia (oczywiście w granicach rozsadku). Acha gajnery tez nie bo mam tendencje do otłuszczania.

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
Jedz dalej Omega-3 i witaminy tak samo.
Generalnie wszystko inne będzie uzupełnieniem diety (białko, gainer) więc to na niej się skup najbardziej.
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
Na kreatyne jeszcze zbyt wcześnie. Poćwicz jeszcze z 3 miesiące i wtedy zapodaj kretke. Jak narazie dobry trening i dieta wystarczą do dobrych rezultatów. Jeżeli nie chcesz gaineru to musisz sobie ułożyć taką diete, w której on nie będzie potrzebny.
  • 0

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

Na kreatyne jeszcze zbyt wcześnie. Poćwicz jeszcze z 3 miesiące i wtedy zapodaj kretke. Jak narazie dobry trening i dieta wystarczą do dobrych rezultatów. Jeżeli nie chcesz gaineru to musisz sobie ułożyć taką diete, w której on nie będzie potrzebny.

Powiem tak miałem przerwę od siłowni prawie 6 lat ale nie było tak, że zupełnienic nie robiłem mam w domu siłkę i czasem ja odkurzałem, wcześniej ćwiczyłem 1,5 roku naprawde intensywnie a jeszcze wcześniej uprawiałem ciężary więc raczej nie jest za wcześnie, dlatego nie prosiłem o rady kiedy ale jak i z czym. Mimo wszystko dziekuję za podpowiedzi.

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
Więc trzeba było to napisać!
Minimum pół roku przymyślanych treningów! A nie odkurzania sprzętu, bo to chyba różnica.

Jeżeli chcesz CP to ok.
W DT: porcja rano i przed treningiem
W DN: porcja rano

Możesz dokupić gainer do uzupełnienia diety lub białko, to chyba sam powinieneś wiedzieć czego Ci brakuje. Omega3, multivitamina i CLA też mogą zostać w cyklu. Wiecej nie jest potrzebne.

Zadowolony?
  • 0

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

Więc trzeba było to napisać!
Minimum pół roku przymyślanych treningów! A nie odkurzania sprzętu, bo to chyba różnica.

Jeżeli chcesz CP to ok.
W DT: porcja rano i przed treningiem
W DN: porcja rano

Możesz dokupić gainer do uzupełnienia diety lub białko, to chyba sam powinieneś wiedzieć czego Ci brakuje. Omega3, multivitamina i CLA też mogą zostać w cyklu. Wiecej nie jest potrzebne.

Zadowolony?

Zadowolony dziekuję. ;)
Myślałem jeszcze o glutaminie no i ewentualnie połączyć to wszystko z mono.
Czy to dobre rozwiazanie?

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
glutamina przy robieniu masy raczej zbedna. jesli stac cie na 2x cp to nie musisz kupowac mono
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

glutamina przy robieniu masy raczej zbedna. jesli stac cie na 2x cp to nie musisz kupowac mono

dzięki Joks za podpowiedź chylę czoła przed Twoją wiedzą, przy redukcji zastosowałem się do Twoich rad i wszysko wyszło ok.
Doradź mi chłopie co mam wziąć tak żeby nabrać masy ale bez fetu bo strasznie sie namęczyłem na redukcji z dietą i nie chcę tego zniweczyć.
Kasa nie bardzo jest istotna mogę przeznaczyć na siebie kilka zł. Trening juz mam, nad dietą pracuję bo z tym największy problem. Pozdrawiam :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

i zastosowałem się do Twoich rad i wszysko wyszło ok

od tego tu jestem by pomagac :)

co mam wziąć tak żeby nabrać masy ale bez fetu

wystarczy ze wrzucisz do cyklu np: hca zapobiegnie odkladaniu sie nowego tluszczu to wazna informacja dla osob ktore nie maja stalej diety. odnosnie twojej niecheci do gainera jesli jestes osoba o wolnej przemianie materii i dlatego wegle latwo sie odkladaja ci w tluszcz mozesz gainera zamienic na bulka. lub kupic zwykle carbo i nie przesadzac z dawkowaniem jak w przypadku gainera. i hmm dorzuc zma skoro mozesz przeznaczyc na siebie kilka zł :hyhy: a jesli dodatkowo pracujesz i czujesz sie czasami zmeczony to jeszcze tania lecytyne przyspieszy twoja regeneracje a wiec zawsze na plus :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
No zrobiłem zakupy.
Cell pump, Carbo olimpu, omega 3, multiwitaminkę , complex witB, lecytynkę mam jeszcze cla na jakieś 3 tyg. Jak skończe cla to zamienie na hca no i jeszcze muszę dokupić zma.
Mam prośbę napiszcie czy to dobry zestaw, czy jeszcze coś dołożyć i jak to wszystko brać? :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

Cell pump, Carbo olimpu, omega 3, multiwitaminkę , complex witB, lecytynkę mam jeszcze cla na jakieś 3 tyg

Mam prośbę napiszcie czy to dobry zestaw

zestaw dobry chociaz zamiast complex witB moglbys wrzucic ZMA i dobrze ze je chcesz dokupic

czy jeszcze coś dołożyć

jesli brakuje bialka to dokup je.

cell pump - 9g rano na czczo,9g 30 min przed treningiem,nietreningowy tylko 9g na czczo
carbo - po treningu 50g/w nietreningowy gdzies miedzy posilkami
omega3 - 2 cap 2 razy dziennie omege-3 po pierwszych posilkach np: sniadanie, obiad
lecytyne - okolo ~3g dziennie 2-3 razy podczas lub po posiłku najlepiej z produktem mlecznym (jogurtem)
cla - skuteczna dawka to 4g dziennie podzielona na dwie porcje po 2g po głównych posiłkach. popijac wodą
zma - okolo 30-45min przed snem na pusty zoladek mezczyzni 3 cap

witaminy wedlug zalecen na opakowaniu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
zma - okolo 30-45min przed snem na pusty zoladek mezczyzni 3 cap

Kurcze tylko jak to zrobić, przychodze z treningu około 20 wypijam carbo potem czekam wciagam tuńczyka czyli około 20.30 a potem jeszcze serek około 22.30 i jak tu zjeść na pusty żołądek zma ? :)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
to zjedz jak sie bedziesz kladl do lozka, zanim zasniesz tez pare minut minie :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
jak dla mnie jeszcze to bialeczka brakuje;] dopkup jakies bialko;] polecam sp80, ultimate protein
  • 0
Moja malutka:)

GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

to zjedz jak sie bedziesz kladl do lozka, zanim zasniesz tez pare minut minie :)

A może by carbo popijać na treningu, wtedy szybciej będę mógł zjeść tuńczyka i wieczorem twaróg.
Kupiłem białko ostrowi WPC 80. Myśle , zeby je wypijac między pierwszym a drugim posiłkiem, bo tam jest najmniej białka.
Dziękuję za wasze rady rosnijcie wielcy a ja będe szedł za wami :D

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
jak masz gainera to carbo możesz pić na treningu,a po gainera.no,białko rano po śniadaniu i w okolicach treningu.
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

no,białko rano po śniadaniu

na czczo przed sniadaniem,a gainera niema niech lepiej wezmie porcje po treningu odrazu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_gajkus_*

Guest_gajkus_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?
Uściślając to wszystko.
Wstaję 06,30 pije cp
7,00 białeczko zaraz potem pierwszy posiłek, do tego cla, omega3, lecytynka, multiwitaminka.
10,00 12,30 kolejne posiłki
15,30-16,00 obiad, cla, lecytynka
18 trening(przed treningiem cp) po treningu zaraz carbo, czasem banan
20,00 kolejny posiłek, cla, omega 3, multiwitamina
22,30 kolacyjka (serek) i po pieszczotach z żonką zma ;)
Myślę, że bedzie ok, jak nie prosze poprawić.

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pierwszy po przerwie cykl masowy jak i czym?

po pieszczotach z żonką

beda spadki :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024