Trening od poczatku!!!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru
]=+-:::...
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Trening Kyokushin z japonskimi mistrzami! 25.XI.2004 |
KARATE |
|
|
||
Trening na masę: plan treningowy na masę 4 dniowy |
Treningi |
|
|
||
Kary na treningach |
CROSS-BUDO |
|
|
||
Najlepszy stak przed treningowy?? |
Odżywki i Suplementy |
|
|
||
Trening "The Bear Complex" |
Trening dla zaawansowanych |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Redukcja a AEROBY- Ponad rok temu
-
Klatka- Ponad rok temu
-
jestem po treningu adaptacujnym i co dalej ....- Ponad rok temu
-
problem z klatką- Ponad rok temu
-
Jak cwiczyc zeby jak nalepiej wykorzysac NITROBOLON??- Ponad rok temu
-
Pewien artykuł- Ponad rok temu
-
Jak wygląda to ćwiczenie...?- Ponad rok temu
-
Prosze o pomoc- Ponad rok temu
-
Brzuch - Andrzej Maszewski- Ponad rok temu
-
Brzuch- Ponad rok temu



Ponad rok temu
