Skocz do zawartości


Zdjęcie

moj slaby punkt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

moj slaby punkt
Moim slabym punktem jest DU.PA i nie ukrywam ze mnie strasznie denerwuje, chodzi o to ze nie jest ona szeroko, wielka ze nie wiem, ale odstaje jak u kaczki i to co od staje jest nieco tluste, wkurza mnie bo zadne spodnie na mnie dobrze nie leza i gdy stane przed lustrem na golasa to mam kompleksy, bo wszystko wyglada dosc ladnie a dupa odstaje hamsko jak u kaczki, narazie jeszcze bede jechal na mase, ale pozniej bede sie staral zrzucic jak najwiecej tluszczu z pupy i jakas ja splaszczyc, nie wiem czy sie da, ale chcialbym bardzo ja zredukowac zeby tak nie odstawala...
wiem ze bede musial wycinke zrobic no i aeroby, ale pojecia nie mam jak to ma wygladac, moze jakies specjalne cwiczenia na spalenie tluszczu z posladkow itp.
bylbym bardzo wdzieczny za wszelkie rady :hyhy:
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
ODWODZENIE NOGI W TYŁ:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jeszcze martwy ciag na prostych nogach moze cos pomoc:)
oraz jak dla mnie cos takiego jesczze moze cos pomoc z tegfo wzgledu ze zawsze mi sie dupka napinala:P
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

co do aerobow to polecam jezdzenie na rolkach;] powinno sie wyrobic;] no i widaomo jakis rowerek bieganei a bedzie dobrze:)
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
robiles za glebokie przysiady i dlatego dupsko uroslo :D musisz unikac teraz cwiczen gdzie pracuja posladki i tak jak ci pisalem wezej nogi i na krazkach. przy martwym posladki tez pracuja wiec mozesz sobie na pewien czas te cwiczenie darowac :rotfl: i zastapic innym
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
Joks, ale z tego cow iem to on ma je za tluste a nie umneisnipone wiec moze poprpstu neich zwiekszy ilosc powtorzen przy tych cwiczeniach co a napisalem tak zeby je wyrzezbic:)
  • 0
Moja malutka:)

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
przysiady robie od niedawna, wiec to nie jest od nich, nie wiem jak mam sie za to zabrac, nie wiem jak maja wygladac te aeroby, chcem jakos glownie polozyc nacisk na posladki i uda, zeby z nich zrzucic fat, ale najbardziej z posladkow,
wiec co mam robic, odwodzen duzo robic (duzo powtorzen i seri) czy jak ? bo mowie w temacie redukcji jestem tak ciemny ze nie wiem, a naprawde bardzo mi zalezy zeby spalic jak najwiecej tluszczu z posladkow (nie mowie ze mam tam sam tluszcz bo miesnia tez spory kawal, wiec nawet i miesien ten wielki okragly jakos spalic by sie przydalo) :(
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
Nemesis, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i kazda dziewczyna bedzie sie ogladac za twoim tyleczkiem :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
ale ja niechce miec jedrnych, tylko chce spalic ten tluszcz, moze ktos mi napisac jak to zrobic ?, jak te aeroby maja wygladac ? :( , kur.wa niechce miec takiej dupy ;(
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
bowe hehe przeciez dalem ci linka do cwiczen aerobicznych na tylek!!!nie jedna babka wykonuje je z powodzeniem dzięki czemu pozbyla sie cellulitu
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
no i oprocz tego co jeszcze robic ?
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
skakanka, jezdzenie na rowerku i te sprawy ? to tez pomoze zrzucic fat nie tylko z pupci ale i tez z ud ? jak to ma wygladac ? :>
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
kazdy rodzaj aerobow pomaga w zrzuceniu fatu, ale ty chyba robisz teraz cykl masowy ? wiec narazie sobie odposc, przy robieniu definicji(jezeli takowa bedzie) ;) na wakacje radzil bym sie tym zajac
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

KościstY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłowni
  • Zainteresowania:Komputer

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
A ja teraz mam pytanie nie związane z tematem. Jak zrobic żeby dup.a była większa :) Ja mam płaską i się pytam. Jakieś cwiczenia?
  • 0
cel = rzeźba + masa

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
no narazie robie mase, ale chcialem sie wtajemniczyc w ta zasade aerobow, jak robic, ile czasu, ile razy w tygodniu, bo od czerwca bede robil, ale chcialbym zdobyw wiedze na ten temat juz wczesniej, ale chyba patrze ze nic tu sie na ten temat nie dowiem, poszukam w necie, moze znajde........
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
KościstY, przeciwinie do tego co nie moze robic nemesis. glebokie przysiady, szeroko rozstawione nogi, martwy ciag. i inne cwiczenia angazujace posladki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
Nemesis to wszystko przez te weglowodany :D, ja bym ograniczyl troche weglowodany i zarl wiecej bialka, lepiej robic mase troche wolniej, ale za to jak najlepszej jakosci :D. Bo dobrze wiemy, ze bez diety obfitej w wegle tez mozna zrobic miesnie, tyle ze masy sie nabiera duzo wolniej, bo diete sie stosuje chyba wlasnie po to zeby przyspieszyc przybieranie na masie najbardziej jak to tylko mozliwe, tak mi sie wydaje :D.
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: moj slaby punkt
przez zadne weglowoady, caly czas utrzymuje poziom 6,5 g w treningowe, 6 g w nietreningowe i masa mi idzie dopiero kiedy zwiekszam zapotrzebowanie na bialko, na rekach mam malutko tluszczu, na brzuchu tez, ale na dupie jest go sporo i chyba zawsze tak bylo heh
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024