Skocz do zawartości


Zdjęcie

WyciskaniE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

WyciskaniE
Ostatnio zakladam sporo tematow, no ale trzeba was czyms zajac :D :P

Chcem sprobowac wycisnac 95 kg na klate, tylko nie wiem jak to podejsc tak zeby sie nie zmeczyc i tak zeby ciezar mnie nie zgnutl :D moglby ktos mi tu rozpiac jak to ma wygladac ? :cool:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: WyciskaniE
rozgrzej sie wpierw dobrze pozniej pomachaj samym gryfem...jakies mysle 2-3 serie, pozniej sobie zaloz ze 40kg i tez sie rozgrzej tym na jakies 10 ruchow po 2 serie. po czym mozesz zalozyc 95 kg na klatke :D gdy ja bije rekordy i leze juz na lawce pod sztanga i trzymajac juz sztange na odmierzonej szerokosci uchwytu uderzam plecami pare razy o ławke co dodaje mi agresji i wtedy szybko zdejmij ciezar ze stojaka nie mysl nawet o niczym bo jak zle opuscisz poza linie sutkow czy zbyt blisko szyji to juz kupa...nie mozna sie zastanawiac po zdjeciu sztangi ze stojakow jak najszbyciej w dol by nie tracic sily na powolne opuszczanie ciezaru odbijesz od klatki i góra :hyhy:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WyciskaniE
aha czyli nie podchodzi pod ciezar metoda typu:
80- 2-3 pow.
85- 2-3 pow.
90- 1-2 itp, itd. >?

bo nie wiem czy tak jak piszesz bedzie dobrze bo sie boje ze moze mnie ciezar przygniesc bo bedzie duza roznia ciezaru :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: WyciskaniE
jak bedziesz robil poprzednie seriie to sie tylko nie potrzebnie zmeczysz :) wiec na poczatku po rozgrzewce zawsze bedziesz silniejszy niz po kilku seriach wiec co ma cie zgniesc to zgniecie :D ale lepiej probowac na poczatku bo najwieksza szansa gdy jestes wypoczety
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WyciskaniE
ok, sproboje jak mowisz, dzieki za odpowiedzi, chyba jako jedyny zawsze cos odpiszesz sensownego :* :P
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: WyciskaniE
tylko dodam, ze do krecenia rekrodow, zawsze przyda sie sprowadzic zimkow do askekuracji, wtedy cie nic nie przygniecie i bedziesz mial wolna glowe od takich niepotrzebnych mysli :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024