Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brzuch Klatka Help ME!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

KosA666
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Brzuch Klatka Help ME!!
Dołączona grafika

Tak mniej wiecej wygląda moja sylwetka.. Mogłby mi ktos poradzic co mam zrobic zeby tam gdzie jest ta kropka na środku (pępek) zeby te wklęsłe rozmazlo sie <<-->> Mam 89 w biodrach :/ i nie moge tego zrzucic bo tam są kości a nie tłuszcz a wyzej mam 73 cm... Co ja mam robic? :/ Klatke mam wieksza niz biodra ale co mam zrobic zeby biodra byly najmniejsze. Moge opisac: Pierw mam biodra (89cm) potem 73cm a potem klatke... Doradzicie coś? Stary gada ze mam sylwekte leptosomatyczna czy jakos tak -.- Ale nie wiem co mam zrobic.. Pomozcie prosze..
  • 0

Tomasssz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA
  • Zainteresowania:muzyka, pilka nozna, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
talia osy? :)
szczerze mowiac (nie znam sie na tym, ale tak mi sie wydaje), ze bardzo trudno bedzie cokolwiek z tym zrobic. Ludzie po prostu rodza sie z roznorodna figura/sylwetka itd. Moim zdaniem jezeli juz ktos mialby Ci pomoc, to piszac Ci, jak sprawic, zeby w porownaniu z innymi partiami ciala Twoje biodra byly mniej rzucajace sie w oczy.
no i jestem ciekawy odpowiedzi kogos bardziej kompetentnego!
  • 0

KosA666
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
Mam biodra... potem te wklęsłe "coś!!" i dopiero motylek, a chce zeby to było płaskie.. chce zeby biodra byly rowne z klatką a motylek wyćwicze.. itp.. Diete mam, na siłke chodze, ale teraz zamawiam sobie ławeczke itp do domu..
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
to musisz poprostu przytyc klatka wtedy urośnie co za tym idzie obietośc pasa też się zwiekszy i biodra nie będą az tak widoczne ;) hmm... a zeby zmniejszyc objetośc bioder to nie mam za bardzo pojecia jak to zrobic :kwasny: ale przypuszczam ze ten sposób co najpierw napisałem bedzie dobry jesli łądnie rozbudujesz góre to napewno biodra nie bedą tak odstawać ;)

KosA666
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
o musisz poprostu przytyc klatka wtedy urośnie? Nie czaje zabardzo... Tzn myslisz ze ja bede cwiczyc mocniej klatke i bede trzymal sie diety to wkoncu to minie? ;s Btw, To jest na środku klatkl :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
nie poprostu ćwicząc z czasem sierozrastamy nie?? ;) no wiec przypuszczam że biodra nie urosną ci o 5 czy tam 10cm ale za to klata napewno da rade o tyle cm powiekszyc swoją objętość... tez co za tym idzie ciezko jest sobie wyobrazić to ze klatka urośnie a pas będzie stał w miejscu ;) więc jeśli odpowiednio powiekszysz swoje rozmiary klatki i pasa to różnica miedzy tymi partiami a biordami zostanie zniwelowana wrecz mozliwe ze nie widoczna mowie czysto teoretycznie bo nie spotkałem sie jeszcze z takim przypadkiem... ja bym sprubował takiego spokosobu nie wiem moze jest jeszcze jakis inny ;) jesli ktoś go zna na tym forum to napewno napisze

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
herezje siejecie z tymi biodrami

moge ci napisac KosA666, ze cwiczenia takie jak:
- glebokie przysiady
- martwy ciag na prostych i ugietych nogach
poserzaja biodra(ale wizualnie bo powiekszasz mięśnie bioder)wiec powinienes ich unikac.

hmm dalej kosciec sie nie rozrosnie ani nie zmniejszy od cwiczen wiec nic z tym juz nie zrobisz. czytalem jakies opracowanie na temat wplywu cwiczen oporowych, silowych na kosciec podobno zwieksza sie masa kostna ale same kosci nie rosna. jednak mozesz zadbac o efekt wizualny staraj sie cwiczyc skosne brzucha i miesnie ledzwiowe to optycznie wyrownuje dysproporcje, niweluje efekt "gruszki". i moge jeszcze dodac od siebie ze mozesz rowniez zgubic zbedny balast (tluszcz) jesli masz takowy co rowniez poprawi wizualizacje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!

herezje siejecie z tymi biodrami


jaką herezje napisałem prawie to samo co ty w troszke iny sposób :rotfl: :rotfl:

KosA666
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
Joks, Mozesz mi podac jakie ćwiczenia na skosne brzucha i miesnie ledzwiowe, i moge zrozumiec to ze jak bede cwiczyc to to po paru miesiącach to sie wyrowna? Czyli musze powiekszyć rozmiar pasa? Jakie cwiczenia zaleciacie? :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

KosA666
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
JuniorWB3, dzieki :P A mięscnie lędźwiowe? :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Brzuch Klatka Help ME!!
wpierw sobie przeprowadzasz rozgrzewke odcinka ledzwiowego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozniej unikajac martwego ciagu pozostaja na ledzwia cwiczenia chociazby takie jak:
- wyprosty tulowia na lawce rzymskiej
a co do brzucha gdzie angazujemy same skosne to np:
- skłony boczne
- sklony boczne na lawce

a junior rochodzi mi sie ze on sie pyta o biodra jak zrobic by mial mniejsze a tym mu cwicz klatke hehe tak jak od tego problem by sie sam mial rozwiazac
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024