Skocz do zawartości


Zdjęcie

Carbo czy dextro juice


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Carbo czy dextro juice
jak uwazacie carbo czy dextro juice jest lepszym transporterem do kreatyny?? bo nie wiem co se zakupic. z gory dzieki :D:D:D
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
w sumie jezeli chodzi o sam transport krety to lepiej wg mnie dextro bo dawki rzedu 100g przy stosowaniu carbo odstrasza, natomiast dextro starczy 30-40g
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
oba sprawdza sie jako transporter, w sumie ryba ktore kupisz. Nie pilem tego dextrojuice wiec nie wiem jak w smaku, carbo zas smakowo dobrze podchodzi.
  • 0

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
INEED$, 50g jest dobra dawka do transportuy przez dextro... wczoraj zostalem uswiadomiony:P jesli chodzi o ogolnie dxzialanie jako transport to polecam dextro ale chyba cenowo wychodzi lepiej carbo. no ale tak naprawde jeden huy:P
  • 0
Moja malutka:)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
30-40g starczy bo to nie jest sama dextroza tylko inne transportery tez zawiera w swoim skladzie
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
yyy no ja tez tak myslaelm do tej pory ale Joks mi wczoraj pow ze podobno w badaniach wyszlo ze tak naprawde 60 g byloby odpwoiednie. ja nbede bral kolo 30-40 g rano z kreatynka ale w trakcie brania kreatynki po treningu bede walil 50g w celu uzupelniena energi,glikogenu
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice

Joks mi wczoraj pow ze podobno w badaniach wyszlo ze tak naprawde 60 g byloby odpwoiednie

po treningu jak najbardziej taka porcja :) z czego ja i tak na swoja wage daje wiecej ~100g a jak pamiec mnie nie myli to chyba nawet i na opakowaniu tak pisze 60g po treningu

to nie jest sama dextroza tylko inne transportery tez zawiera w swoim skladzie

tymi innymi transporterami jest 2g tauryny, a pozatym wieksza porcja po treningu chociazby z racji odnowienia zapasu glikogenu. imo do kretki tak naprawde dawki skuteczne transporterow to zaczynaja sie od 50g a najlepiej dodac jeszcze szybkowchlanialne bialko wtedy wywolamy takze korzystniejszy wplyw na insuline niz przez same wegle. najlepsze proporcje to 60g w i 30g b. aha no i jest jeszcze jeden istotny aspekt czemu zalecalbym wieksze dawki niz te na opakowaniu. otoz mówimy tu monohydracie a jak wiadomo węglowodany powodują zmniejszenie wydalania kreatyny z moczem wiec mysle ze temat zakonczony :rotfl: do autora kupuj carbo bx (carbo z dodatkiem tauryny i d-ribozy co daje jak dla mnie super transport)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
Ok dzieki wszystkim a szczegolnie Joksowi :hyhy:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
acha mam jeszcze jedno pytanie czy wystarczy porcja po treningo 50 g z kreta a na czczo 40 g (chodzi mi oczywiscie o carbo bx )????
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
no mysle ze bedzie ok ale jak masz wiecej carbo to zwiekszyl bym dawki: rano 60g a po treningu 80g
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
rano to moze az takie duze dawki nie sa potrzebne :) bo rano to glownie bialko potrzebuje organizm ale po treningu to wedlug Twojej wagi powinno to byc dokladnie 77g :D jak chcesz mnie Davidek00, wygryźć z posady to przeczytaj ten temat http://www.forum-kul...showtopic=42260 tam sa wyniki transporterow do kreatynki i najefektywniej wyszlo 1g glukozy na kilogram ciala oraz kilka ciekawych spostrzezen o kreatynie miedzy innymi jak dlugo powinna trwac przerwa miedzy nastepnym cyklem i dawkowanie mono wedlug masy ciala
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
a jak ja chce brac gainer po silce to raczej nie musze brac az tyle carbo do kreatyny?? acha a jesli chodzi o gainer to chyba Kropek kiedys pisal zeby po silce 100 g gainera.to tyle brac?? a i jeszcze jakbym se zrobil juz gainer przed silownia i od razu po niej wypil (oczywiscie na wodzie robiony) to nie bedzie nic z gainerem przez te 1,5 godz?? :padam:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice

a jak ja chce brac gainer po silce to raczej nie musze brac az tyle carbo do kreatyny??

jak bierzesz gainer po silowni to odpusc carbo. to byloby najlepszym wyjsciem bo w 100g gainera sa idealne proporcje do transportu kreatynki :D ~70g wegli i 30g bialka. ale wtedy gainer popijasz woda a nie mlekiem. a carbo dajesz przed treningiem lub robisz sobie napoj izotoniczny i pijesz na treningu wode z carbo takie bedzie najlepsze polaczenie
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Carbo czy dextro juice
Zrobie tak jak napisales Joks .dzieki :padam:
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024