Skocz do zawartości


Zdjęcie

kreatynka i nadciśnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
nie laduje sie :/
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
trzeba dwa razy kliknąć na jjjj.jpg - nie wiem czemu tak dziwnie, tak samo dwa razy kliknąć na link trzeba co dałem wcześniej z medalami
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
ostro dajesz :padam:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
nadal nic nie widac
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
może teraz :)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

Tyler Durden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
git Denti aż neichce sie wierzyć że ważyłeś na tej focie 73 kg hehehe;D respekt.
  • 0
"First you have to give up, first you have to *know*... not fear... *know*... that someday you're gonna die"

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
na zawodach waga ma ogromne znaczenie, bo możesz wyciskać 180kg dla kogoś to bardzo dużo ale jak ktoś waży 100kg to jest to mało.
Teraz wyglądam po przerwie troszke słabiej ale na upartego moge nakręcić filmik jak sie waże.
teraz mam 40 w łapie i 69 waga.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie

możesz wyciskać 180kg dla kogoś to bardzo dużo ale jak ktoś waży 100kg to jest to mało

no ja klatki nigdy silnej nie mialem teraz moze max popchne 140 :rotfl: a kolega z ktorym czasami cwicze przy wadze 85 kg daje 150 teraz chce zaatakowac 160 kg. tylko ze ja nigdy nie stosowalem zadnych wymyslnych treningow trojboistow bo dla mnie najwazniejsze sa wymiary a nie sila
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
ja tak samo jak Joks, tylko chyba nawet tego 140 nie wycisne :P licza sie wymiary bo inwestuje w kulturystyke
ostatnio tylko mnie zlapala podjarka na przysiad i udalo sie narazie 140kg a 120 kg 4 razy i 5 ruch zalamany, z pomoca w sobote probuje 150 kg, oczywiscie robie to po seriach roboczych bo jednak trening masowy to teraz podstawa u mnie
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
wiem że jedno zdjęcie to mało ale co sądzicie o moich proporcjach, musze nad czymś popracować ?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
pokaz zdjecie w slipach :) wtedy bedzie widac nogi i zrob drugie foto od tylu wtedy bedzie widac plecy,łydki
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
ja teraz mam pytanie ogolne do tematu. wystepuje u mnie kolotanie serca mimo ze nic nie bralem . poprostu taka uroda chodze do kardiologa co jakis okres czasu i mi daje tabletki i podobno sie poprawia. kreatyna moze mi zaszkodzic? moze sie goscia spytam jak bede u niego nastepnym razem czy moge brac;o
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
kreatyna sama w sobie ci nie zaszkodzi bo niema wplywu na serducho raczej martwilbym sie o trening silowy bo cwiczac masz podwyzszone cisnienie itd. i to juz moze sprawic wiekszy problem niz suplementy
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
pytalem sie czy moge chodzic na silownie i sie meczyc koles powiedzial ze nie ma problemu bo w sumie serce mam zdrowe tylko musze jeszcze tabletki jakies pobrac zeby mi doszlo do perfektu.
ps nie mam podwyzszonego cisnienia , tylko poprostu serce mi mocno bije :o dziwna sprawa;p
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
miałem kolege co tyle mety i omy brał że po praru latach organizm tak już na nie reagował że po 1 strzele po 15 min jak sie rozprowadził po ograniźmie momentalnie robiło mu sie ciepło, słabo, kołatanie serca itp. ( niezła psycha tak brać takim kosztem, pewnie miał już cały układ krążenia serce i wątrobe na ostatku :) )
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
tacy ludzie to maja naprawde naj.ebane w głowach, co ich pcha do brania takich ilosci koksu, oni sa tacy glupi naprawde, niech mi to ktos wytlumaczy bo ja nie wiem heh :]
  • 0

denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
Po paru letniej przerwie idzie mi świetnie - 7 tyg. 9 kg
Teraz jestem na przerwie kreatyny dokłanie 6 dni i byłem pewien że już z 0,5 kg spadło a tu niespodzianka 0,4 kg więcej. :)
łapa 43,5 ale siła jeszcze mała, seria na klate 92kg i od 3 tyg stoje na tej wadze.( pare lat temu mając 43 robiłem na serie 105)
Mam nadzieje że z następnym cyklem mono coś sie zmieni.
Niestety rosne tak szypko że pojawiły mi sie rozstepy i kupiłem maść.
Trilibulus na mnie wcele nie działa, nawet libido nic, biore jeszcze carbo, wpc ostrowia, witaminy, dextroza.
wcp ostrowia - banan - nudzi sie strasznie po tygodniu, owoce leśne takie sobie, truskawka smakuje.
Po wpc trosze mam wypryski ale powracając do mojego tematu nadciśnienia to napewno przez mono troszke wode nabrałem ale mieżyłem ciśnienie kilka krotnie i ciągle w normie :)
Oby tak było po drugim cyklu mono.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
sie nie dziwie ze tribulus nie dziala bo za mlody pewno jestes :) to dla starych wyjadaczy pod 30-stke
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


denti212
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
25lat :)
teraz na przerwie mono będe testował arginine+ bcaa, ( nie wiem czego oczekuje po tej argininie , miałem kase to pomyślałem że sprawdze czy coś działa, może jak na siłe coś by poszło to było by spox ).
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: kreatynka i nadciśnienie
mozesz oczekiwac pompy :) bo arginina to prekursor NO czyli wiecej krwi w miesniach
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024