Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duma Iraku.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.

czemu USA nie atakuje Chin

bo ci jakby odpalili atomowke to lekko ofiar by bylo :rotfl: a irak to zdobyli w ile dni ? bo juz nie pamietam ale szybko i przy jakich minimalnych stratach wiecej zginelo zolnierzy w zamachach niz w wojnie. ogulnie troszke racji ale niema sie co mieszac w sprawy ktorych sie nie rozumie. ja wiem ze jakbym urodzil sie w iraku i mimo ze usa zrobilo to dla ich "dobra" to czulbym sie jak pod okupacja a kazdy bronilby swojego narodu a nie wierze ze ci zolnierze amerykanscy sa tacy cacy i ze kogos z kolby nie ustawia na ulicy albo sobie nie postrzelaja dla zabawy co zreszta robili w wiezieniu kazali jeńcą sobie obciagac nawzajem i szczuli ich nagich psami. o a wielu innych rzeczach nigdy sie nie dowiemy jak to na wojnie hehe komus sie chcialo sexu to i pewno jakoms dziewczyne zgwalcili. takie zycie a niedawno byl fajny program ze ci co wygrają wojne to stawiaja warunki i tak jest. i dla aliantow nazisci byli zli bo mordowali a sami przeprowadzali bombardowania na cywili :D berlin i inne miasta, pociagneli zbrodniarzy wojennych do odpowiedzialnosci a gdyby znow niemcy z japonia wygrali to oni postawiliby ich przed sadem chociaz za spuszczenie bomby atomowej na japonie czy niezliczona ilosc gwaltow ruskow w niemczech. wiec ujme to tak kazdy jest na wojnie z innego narodu czy czasami wyznania i dlatego kazdy ma inne racje i kazdy twierdzi ze robi dobrze i zadne argumenty do niego nie przemówią. a mnie np wkurza na maxa izrael i zaluje ze hitler ich wszystkich nie wytlukł. zaatakowali sobie egipt zabrali im ziemie z tymi palestynczykami postepuja jak z podludziami to sie dziwic ze zamachy robia na nich hehe bo takich palestynczykow mozna porownac np do polakow ktorzy tez w podziemu jakies zamachy bomby wyroki wykonywali itd. a teraz takie cos to sie nazywa terroryzm a nie obrona swojej ojczyzny :D

kiedyś byliśmy potęgą

chcialbym znow doczekac tych czasow :), kiedys na historii bylem dumny z polski ze siegała od morza do morza, wygrała wojne 30 letnia pokonala krzyzakow. nawet prawie podbilismy rosje bo polak mogl byc ich carem ale to akurat sie nie udalo :) ale swiadczylo to o naszej potedze zatrzymalismy turkow itd. a teraz to sie z nas smieja hehe

ps: polityke cze lewice czy prawice mam gleboko w poważaniu kazdy obiecuje niewiem co a nic nie robi i nigdy nie zrobi bo prezydent ma za mala wladze dlatego w zyciu nie bylem na zadnych wyborach czy to prezydenta miasta czy narodu mam to gdzies hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.

popatrz na Kaczora, który nie chciał odpowiedzieć na pytanie "tej małpy w czerwonym". I to ma być prezydent, w jakim świetle stawia Polskę. Mimo, że profesor czegoś tam, ale nie obyty w towarzystwie.


i co z tego? takie wpadki sie zdarzaja. poza tym jakby nagrali takie cos ze kwasniewski tak powiedzial to byloby spoko. a ze tutaj uwzieli sie na niego wszyscy to go bluzgaja. nie widza ile on zrobil dla polski ile gospodarka ruszyla ile pkb sie wzroslo ile bezrobocie itd.
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
prawicowa telewizja ? :rotfl: :rotfl: śmiech na sali !
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Ehh kłocicie się. Husajn był sądzony i gdyby był niewinny to by go uniewinnili. Ale pzredstawili jego zbrodnie i nawet on, przecież miał napewno bardzo dobrego adwokata nie wybronił się z tego. Fakt faktem, że pewnie dla USA istotniejszym argumentem do natarcia na Irak była ropa niż obalenie dyktatora.

USA też nie jest takie święte, przecież wiedzieli, że w najbliszym czasie nastąpi atak na WTC i nic nie zrobili. Nawet wiedzieli o zdradzie ich wysoko postawionego żołnierza, który zdradził Osamie tajniki wojsk USA i który dąrzył do Świętej Wojny. Powiedział im to prosto w oczy, a oni nic mu nie zrobili.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
ten proces to raczej pokazowy bo wyrok z góry byl przesadzony
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
A ja sie ciesze z tego ze Stany Zjednoczone sa taką wielką potęgą, co prawda nie wszystkie decyzje Busha są odpowiednie, ale lubie ten kraj, gdyż przynajmniej na pokaz szanuja Polaków i są im wdzieczni za pomoc w walce.
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: o bardzo wdzięczni są SSZ człowieku zastanów się co piszesz a najlepiej nie pisz nic jeśli by szanowali polaków dali by nam wizy co nam dały SSZ ? F16 które się zepsuły po drodze ?
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
SGOPOLESIE, Szeregowiec Ryan tylko wyrażał swoje zdanie, tak jak Ty.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.

nie widza ile on zrobil dla polski ile gospodarka ruszyla ile pkb sie wzroslo ile bezrobocie itd.


bo to huja jego zasługo on huja robi zobacz jaki przypał sieje na arenie międzynarodowej wstyd jak huj nawet sie porządnie wypowiedziec nie umie

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
bezrobocie zmalalo bo ludzie zagranice pojechali :) wiec i % spadl
  • 0

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
% to mi spadł, we krwi hehe ;]
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
naprawde to jedyny powód spadku bezrobocia a jeśli przyjedzie każdy to będzi eznów pozapychane miejsca pracy a każdy będzie robił za 670 zł na grabe jak ja
  • 0

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
kurwa pierdolicice głupoty !! Kaczor jest mały dziwny pokraczny i wogule ma w pizdu wpadek a nawet rok chyba nie rządzi moge sie mylic:P ale miejsza o to bezrobocie spadło ale :
1. to przyczyna wcześniejszgo rządu
2. UE nam pomogła
3. Co ten rząd moze normalnego zrobić ???? jak wszystkie pieniadze lecą z UE

Dobra Kwaśniewski miał średnie wykształcenie ale normalnie wyglądał, wysławiał się i miał normalna żone a ten szkoda gadać !!
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
ale ty jesteś zjebany szkoda że te 12 lat temu twój stary nie założył gumy... co do wyglądu i żony to on może mieć blizny na twarzy i wyglądać jak menel jeśli będzie robić dobrze dla kraju Kwaśniewski (stolzman (żyd) ) i jego świta zablokowali choćby budowe gazociągu co dziś PiS chce przywrócić jeszcze co do wyglądu to chyba że Olek ci się podoba i pałujesz się przy jego fotkach :rotfl: chyba że pociągają ciebie starsi panowie :hyhy: albo obrzezane dzagi to spoko pozdrawiam !
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Za Olka przynajmniej nie trzeba było się wstydzić za granicą, nie krecił takiej wiochy jak Lech.
Porównaj se 2 kadencje Kwasniewskiego z rocznym urzedowaniem Kaczorkiewicza :looka:
Sam to wymyśliłes z tym gazociągiem?
PiS chyba sam bedzie musiał ta odnoge budowac od tego gazociagu bałtyckiego, z nikim te gamonie nie mogą sie dogadać, roluja ich bezprecedensowo :rotfl:
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
nie z gazociągiem w tv i gazecie jak czytasz wyborczą własność żyda z SLD to już twa sprawa
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
SGOPOLESIE, daj na luz, za bardzo sie podniecasz polityką. Skoro jesteś Radykałem skrajnie prawicowym to sądzę, że i zagorzałym katolikiem. Katolik powinien żyć zgodnie z Dekalogiem. Raczej jesteś pseudokatolikiem. A z tego co widzę jesteś niewiarygodnie wulgarny (aż oczy się wypalają od czytania), jedziesz po ludziach, którzy mają odmienne zdanie niż Ty. A tacy są najgorsi :/
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

Curtis000
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 2
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Only Trance Music

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.

nie porównuj terrorystów do powstańców Warszawskich
bo "nasi" walczyli za wolność odebraną przez szwabów itp
my zabijaliśmy żołnierzy wroga


Popieram :)

druga kwestia wiesz czemu usa nie fiknie do żółtych?
owszem na ch*** im ryż heh tylo że tam jest miliard żółtych psycholi
i pełno broni atomowej a oni sie dwa razy nie zastanawiają
jakby Usa do nich fikła to w tydzień z ziemi nie byłoby co zbierać...


Popieram również - Żółtki by rozniosły USA bronia atomową bez najmniejszego problemu i by nawet nikt nie pierdnął w tej sprawie ze strachu :) no ale jak narazie to wszyscy trzęsą gaciami przed USA kiedys sie to zmieni :)
  • 0
CEL: Łapka - 38, Wycisk klata - 95 kg jak narazie a potem sie zobaczy :) Kaloryferek na brzuchu tez musi byc

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
ale wiecie ze przy wspolczesnej technologii bomba jadrowa moze spowodowac nawet odlamanie sie kawalka naszej pieknej goidy obrotowej i zmieni ona swoj ruch orbitalny, a wtedy we all dead
SGOPOLESIE bierz kalacha i dawaj na ulice niesc sprawiedliwosc, jak wam ulzy to mozecie mnie wyzywac ale ten temat jest dla mnie smieszny, wole troche postarac sie o swoj byt a nie irakijczykow czy obojetnie kogo
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
ja wiem :) Majkel Dzekson też bardzo chciał być biały a tu odwrotnie ! no i lubi dzieci :hyhy: też lubisz dzieci ? bo byści stanowili fajną parke tylko w troszke inne strony
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024