Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duma Iraku.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Duma Iraku.
został zabity przez mossadUSA bo nie chciał oddać swojej ropy dla USAmossadu walczył za swój naród trzymał to w żelaznych rękach powinno się powiesić busha za napaść na kraj wolny i suwerenny ! pod pretekstem ... o którym się już nie pamięta czyli broni atomowej której nie było i to wiedział żydobush od początku tylko mu ropa wyleciała z ziemi iraku mam nadzieje tylko że Irakijczycy pomszczą tego człowieka ! walczył w słusznej sprawie ! niech lud iracki poucina głowy wszytskim z USA a w drugiej kolejności dla krajów które OKUPUJĄ ten kraj jak nas TAK SAMO NAS OKUPYWANO pierw NAZIŚCI później ZSRR kwaśniewski miller i jaruzelski który jest zbrodniarzem zresztą na tych ludzi głosowaliście (żydów) tak samo teraz okupuje wolny kraj USA i spółka w tym polska dziś jeśli nazizm by się utrzymał "obronił by" naszą ziemie z komunizmu jak wielki autorytet Pinochet to tak samo jak dziś by wybuchło powstanie warszawskie to byli by ci ludzie dziś nazywani terrorystami dzisiejsi "terroryści" to odpowiednik powstańców walczących z okupantem syjonistycznym IRAKU WALCZ ! i gładz wrogów swoich ! włącznie ze spółką BEZ WYJĄTKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Co wąchałes? :hyhy:
  • 0

zelowa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
SGOPOLESIE, zgadzam sie z toba a nie wiem czy zuwrzyles jak watykan po powieszeniu husajna list oficialny do iraku napisal zeby zakazali kary smierci smiechu warte najepierw nic nie interwoniowali a nagle juz po wyroku oni list pisza
  • 0
Dragon - Lsm - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Lsm - Dragon

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
tak ale ogólnie potępili SSZ (sEMICKIE sTANY zJEDNOCZONE) za wyrok i UE też a to co pisałem pisałem to zupełnie trzeźwy i podtrzymam to w każdej chwili zawsze i wszędzie bo to jest prawda

zresztą powiedz mi bodek czemu USA chce rozbrajać a chiny oficjalnie mówią że mają broń atomową jądrową chemiczną a przedewszystim komunistyczną więc czemu USA nie atakuje Chin ? mimo że OFICJALNIE się przyznali że mają normalnie broń ! moja odpowiedz brzmi ... bo nie połaszą się na pola ryżowe i ludzi jedzących żaby czy dzdzownice bo zarabia z 5 dolarów miesięcznie
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Masz sporo racji ale nie porównuj terrorystów do powstańców Warszawskich
bo "nasi" walczyli za wolność odebraną przez szwabów itp
my zabijaliśmy żołnierzy wroga

a tamci walą gdzie popadnie byle tylko zabić niewinnych ludzi CYWILÓW!
i to tylk oz powodów psychopatyczno religijnych!


druga kwestia wiesz czemu usa nie fiknie do żółtych?
owszem na chuj im ryż heh tylo że tam jest miliard żółtych psycholi
i pełno broni atomowej a oni sie dwa razy nie zastanawiają
jakby Usa do nich fikła to w tydzień z ziemi nie byłoby co zbierać...
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Czemu nie interweniują?? Po pierwsze, w Chinach żyje zbyt wielu ludzi mogących unieść broń i USA się pewnie boi, a po drugie nie mieliby z tego żadnych korzyści.

A twoim zdaniem Husajn za te zbrodnie co miał dostać? Nagrode Nobla???
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
to czemu USA doczepiło się Saddama ? tylko dla ROPY ! co do "terrorystów" to nie giną cywile zostaw te zydowskomasońskie media wyborcze i inne tvny kiedyś widziałem bardzo dużo filmów ciekawych nakręcanych przez samych arabów to tam np. snajperzy strzelali do kilku żołnierzy (sługusów) a to co mówią w tv to wiedz że to jest tylko propaganda dobrze przemyślana !
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
zbrodnie ? on żadnych nie popełnił zbrodni a jeśli by kiedyś chciał to powinien dostac nobla jeśli by robił to w obronie swego kraju
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.

to nie giną cywile

no tak world trade center to była baza wojskowa tak właśnie masz racje

będę słuchał radia maryja tam mówią prawwdę osaddamie i ojcu rydzyku

człowieku otwórz oczy nazistą jesteś czy co???
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
WTC to akurat sprawka Osamy on to mi kołu huja lata jak męda momo że oni te z mieli powód aby zemscić się na ssz (sEMICKICH sTANACH zJEDNOCZONYCH)

a żebyś wiedział o północy rozmowy niedokończone ciekawe tematy naprawde czasem są !

czy jestem nazistą ? nie ! czemu jeśli ktoś jest patriotą czy z prawicy jest odrazu tłamszony i nazywany nazistą czy potocznie i modnie faszystą (aszyzm a nazizm dwa inne ustroje) zresztą gdzie nazizm a gdzie kręgo NR??!!??!!??!! to tak jak byś powiedział komuś że jest patriotycznym masonem :rotfl:
  • 0

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
nie zgadzam sie z toba SGOPOLESIE,
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
acha a osama to nie terrorysta? tylko członek czerwonego krzyża???

najpierw popierasz terrorsytów a teraz osama to wogóle wyjątek jakiś heh
nieistotny watek wymordował kilkanaście tysięcy cywilów a co tam :wstyd:
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
wcale nie musisz ja nie pytam czy ktoś się zgadza tylko wyrażam swoją opinie w podobno wolnym kraju Osama mi nigdy nie był autorytetem był antychrześcijański i dość szorstki na poważnie to będe mówgł pogadać ze zmarłymi za około 2 lat bo tylko mi tyle został moze wcześniej moze kilka dni dziś mam już zapalenie płuc
  • 0

MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Sgopolesie jestes skrajnym nacjonalista czy neofaszysta? co za frakcje masz w avatarze?
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
trzeba było się uczyć historii w awatarze (gratuluje szybkiego refleksu i pytania o awatar) to jest falanga a przy podpisie mam napisane w awatarzekiedyś byliśmy potęgą co to nicku to kliknij na link zamieszczony w podpisie moze się domyslisz kim jestem i powiedz mi czy widzisz umnie jakieś nazistowskie lub faszystowskie symbole ? napisze ci bo nie wiem czy by ci się chciało wytężyć wzrok na takie długie art. jestem Narodowym Radykałem czyli skrajna prawica na prawo odemnie juz tylko ściana :hyhy: choć nie dokońca oryginalnym
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Ale twój avatar ewidentnie sie kojarzy ze swastyką
albo symbolem White Power
i mów mi co chcesz ale cos z tobą nie tak bez urazy ;)
  • 0

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
czy widzisz tu swastyke ? zresztą mówiąc nie udowodnie ci więc dam ci bespośrednio link

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


co do salutu potocznie kojarzonego jednoznacznie z wystawioną dłonią to typowy polski zwyczaj kultywowany jeszcze prezed hyujtlerem to co mam w awatarze to jest FALANGA
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
SGOPOLESIE, Tak Osama był antychrześcijański, bo wyznawał poprostu inną wiarę. A nie jak Ty jedyną słuszną. A z tym wyrażaniem opinii w podobno wolnym kraju, to się nie zgadzam. Właśnie prawica niszczy wolność słowa w Polsce. Czemu niektórzy dziennikarze za "wolne słowo" muszą tłuc się po sądach, bo swoimi artykułami podpadli komuś. Czemu Giertych odciął się od MW po wybrykach Wszechpolaków na imprezie neonazistowskiej? Mówił, że to był niewinny wybryk. Akurat :[ Gdyby takie coś miało miejsce ze strony lewicy, zaraz prawica obszczekałaby wszystko.
Nie mów, że Saddam był patriotą. Był mordercą. Gadasz na Kwaśniewskiego, a popatrz na Kaczora, który nie chciał odpowiedzieć na pytanie "tej małpy w czerwonym". I to ma być prezydent, w jakim świetle stawia Polskę. Mimo, że profesor czegoś tam, ale nie obyty w towarzystwie. Ach już brak mi słów....na to co dzieję się w NASZYM kraju :zdegustowany: i na co co tu wypisujesz.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
widzisz tu dam ci jeden słownie jeden przykład i jedna konkretną odpowiedz na reszte też by się znalazło miejsce ale jedno najważniejsze ! małpa w czerwonym stała się bardzo trendy i głośna ok wpadka była ale wazniejszą wpadką było "wystąpienie" stolzmana (kwaśniewskiego) w katyniu tak był pijany że ledwo na nogach stał widzialem to to tylko dwa razyw tv i mediach a o tej małpie w czerwonym codziennie od miesiąca i będzie przez kolejne miesiace wymawiane natomiast kwasniewski przemilczany jesteś ogłupiona mediami bo lewica ma potężną broń media moge ten temat w nieskończoność ciągnąc
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Duma Iraku.
Jasne tv, zauważ, że w zarządzie tv siedzi prawica. I Ty mi mówisz, że jestem ogłupiona mediami. Ja oglądam właśnie prawicową tivi, ale chyba przestanę, bo nic tam ciekawego nie ma. Tylko kościół i same katastrofy :/ albo kłótnie w rządzie. Widzisz ja mam zapatrywania lewicowe a Ty prawicowe. Na tym polu nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Możesz mi prawić swoje racje a ja i tak wiem swoje i zdania nie zmienię.
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024