Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.
hehe a mi po miesiacu ostrowi wszytsko poznikało:D:D

nie że miałem tego dużo, ale dziś nie mam nic :P

(penwie do świat i tak coś małego sie pojawi:P)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.
narzekacie jak stare baby, suplementy maja na celu ogulna poprawe stanu zdrowia, a nie pogorszenie, a wogule jak meczysz miesnie to je musisz odżywiać wlasciwie, a do tego bialko sie nadaje idealnie
SGOPOLESIE jak bys mial miec cykl na mecie lub propie to bys juz grabarza zamowil ?
a widzisz ludzie maja sie po tym dobrze i nie narzekaja, dodam ze sa to najslabsze cykle sterydowe
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.
oczywiscie że jeśli się coś bierze z głową to jest ok ale jeśli ktoś weźmie zbyt wiele to go rozpierdoli w pizdu :wsciekly:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.

SGOPOLESIE jak bys mial miec cykl na mecie lub propie to bys juz grabarza zamowil ?


dobre hehe :) dlatego ja z bialkiem obstaje przy swoim, by przedawkowac i miec jakies konsekwencje zdrowotne to po pierwsze duze dawki, po drugie dlugi okres dawkowania. a dla ciekawostki SGOPOLESIE, napisze ci ze malolaty po 14-16 lat biora na pierwszy cykl mocne srodki omke bez odbloku i zadnego pojecia o saa nie maja i zyja :D, a w swojej karierze spotykalem nawet takich co 600 tabletek metki to jest dla nich nic :). ale takie tematy to juz do dzialu doping. ja uwazam ze jak inni pala,pija,cpaja to jest to wiekszy uszczerbek na zdrowiu niz jakis 1 cykl w roku po ktorym organizm wroci do normy a dziur w mozgu juz po jaraniu nie naprawimy :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


SGOPOLESIE
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy suplementy szkadza organizmowi?Tylko powazne wypowiedzi.
ale zobacz co się z nimi stanie za kilka lat a co do 14 latka szprycującego się cóż niech się szprycuje mam nadzieje że jaja mu się skurczą do wielkości ziarnka ryżu i nie zrobi takiego samego bękarta jakim sam jest :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024