Skocz do zawartości


Zdjęcie

metka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

nesca1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

metka
Szukałem troche we wcześniejszych topikach ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi...
Otoż troche moich znajomych zjadlo metke i strasznie im padło na (psyche,rozum) i po prostu widać że metka zrobila swoje.

I tu pytanie czy jest sposób aby wszystko wróciło do normy lub wogle się nie stało..?
  • 0

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
ja mam pytanko na marginesie zadane przez Beginnera ;)

co to jest metka? :>
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

co to jest metka? :>


cukierki...


tu pytanie czy jest sposób aby wszystko wróciło do normy lub wogle się nie stało..?

im poprostu odbilo z powodu przyrostu masy i siły!!!

nesca1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

im poprostu odbilo z powodu przyrostu masy i siły!!!



Właśnie nie do końca, u jednego zauwazyłem ze gdy jest sam czy cus robi jakies glupie miny,zamyka...otwiera oczy tak jakby miał jakies tiki nerwowe czy cus
  • 0

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

idek napisał/a:
co to jest metka? :>


cukierki...


dzięki :P wiesz nie jestem takim głąbem, że nie umie korzystać z wyszukiwarki.. ale na tym forum nie działa
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

co to jest metka? :>

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dzięki wiesz nie jestem takim głąbem, że nie umie korzystać z wyszukiwarki.. ale na tym forum nie działa

nie działa juz dłuzszy czas :P
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

carlos_waw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

co to jest metka? :>


metka a meta t odwie rozne rzeczy:) metke masz np. przy ciuchach a mete masz po starcie i wtedy jest takie cos na koncu jak meta.
heheh lol :hyhy: ;)
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: metka

metka a meta t odwie rozne rzeczy:) metke masz np. przy ciuchach a mete masz po starcie i wtedy jest takie cos na koncu jak meta.
heheh lol

BUHAHHAHAHAAH
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Mlody1488
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:silka kobiety muzyka ksiazki

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
albo pili jak brali metke po alkohlu w duzych ilosciach :P im na banie siadly grube trzaski
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
cos niechce mi sie wierzyc zeby po metaxie jakies zmiany im sie wkrecily na banke,przeciez ona az taka silna to nie jest i dla niektorych dziala juz tylko jako slodzik :),raczej zgodze sie z juniorem pewno pochodzili na silownie troszke urosli i juz sie bujaja bo mysla ze im wszystko wolno,a to ze ktos ma jakies ticki to i pewno wczesniej je mial lub cos innego je wywolalo bo jak bylaby to prawda to juz chyba 1/3 polakow by miala cos z glowa bo trudno spotkac takiego co by mety nie bral,prawie codziennie sa o nia pytania a ilu w ogule ilu sie nie pyta i zajada w domu :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: metka
no taka jest prawda dzisiaj dla przykładu przyszlo do szkoły do mnie 3 ziomków bo chcieli najebać mojego ziomka za jakąs jebnięto laske!! i jeden z nich zaczął koksowac i zjadł już 200metki (kumpel mi powiedzial co obok niego mieszka) i normalnie taki z niego kozak ze myslalem ze go zabije!! :kwasny: :kwasny: urusł troszke z 35 na łapce a łapy to mu latają niesamowicie!! :zdegustowany: :zdegustowany: No i oczywiście co do czego doszło nie nakopali mojego ziomka bo nie chcieli równej walki trzech na trzech :rotfl: :rotfl: :rotfl: i ładnie poszli do domku z opuszczonymi głowami!! :rotfl: :rotfl: i to niby ma byc walnięcie na głowe od koksu?? dajcie spokój to zwykłe kozactwo jest które trzeba tepić!!!!!!!!!!!!!!!!!!


elo.. :padam:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024