Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cały Ja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Doom86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cały Ja...
Witam jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałośc. Mam 20lat i strasznie niską wagę a mianowicie 54kg wzrost 176cm, od 2 tygodni ćwiczę na siłowni według wskazań treningowych (3dni trening, 1dzień przerwy) nigdy niebrałem żadnych produktów wspomagających przyrost masy jak i masy mięsniowej więc narazie zakupiłem "Magnum 8000" niewiem czy to dobry wybór czy coś jeszcze do tego zakupic np. WHEY PRO GAINER1
Byłem także na forum w podtemacie "Przykładowe diety" i dieta numer "6" chyba najbardziej by mi odpowiadała, ale to co i jak jeszcze by mi pomogło w nabraniu masy chciałbym usłyszeć odwas, będę wdzięczny za waszą pomoc, a co do tych diet Nr.6 to są posiłki na cały dzień? i czy są okreslone godziny spożywania tego...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi z góry wielkie dzieki :)

Ps. Tylko oliwek nienawidze czym by je zastąpicheh :P
  • 0

Kempa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Tak ale jezeli wazysz 54 to wes dietke dla 60-65, to jest posilek na caly dzien ale oczywiscie mozesz zamiast piersi z kurczaka dac jakies inne mieso, nie musisz jesc oliwek ale np jakies chyba inne warzywo albo cos czym to zamienisz, magnum i gainer powinny Ci wystarczec
  • 0
Pzdr [you]

CeL do Wakacji: 80KG

Doom86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Jeszcze miałem sie zapytać w "Przykładowe diety" są gdzieniegdzie wypisane
Carbo < to jest jakiś preparat bo wiem że są czy jakaś potrawka to zawiera?

I kolejne ptanko jak biorę magnum 8000 to gainera mogę brać z tym czy poczekać aż się skończy i dopiero zakupić geinera...?
  • 0

Kempa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Mozesz polączyć to.. Carbo to jest odzywka.. :P
  • 0
Pzdr [you]

CeL do Wakacji: 80KG

adasko1987
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:???????????

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Doom86, tak to jest odzywka konkretniej weglowodany którymi uzupełniasz sobie diete. jak jestes chudy jak ja :hyhy: to musisz jesc duzo wegli jak np ryz lub makaron gdzie jest ich b.duzo.

jak bedziesz cwiczył to tłuszczu za bardzo nie nabierzesz :D wiem cos o tym :padam:
  • 0

Doom86
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Kempa pisałeś że magnum i gainer mi wystarczą ale doradz jaki konkretnie byłby dobry :P bo ja bym stawiał na Gainer 1 ale czytałem jakiś temat żelepiej mass xxl ale jak porównałem skład mas xxl i magnum to wyszło na to samo -.-...
:suchy:
  • 0

carlos_waw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...

Doom86musisz jesc duzo wegli jak np ryz lub makaron gdzie jest ich b.duzo.


w ryzu i makaronie to raczej bialko a nie weglowodany;) weglowodany sa w sporyc hilosciach w owocach. proponuje banany:P ;)
  • 0

carlos_waw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...

Kempa pisałeś że magnum i gainer mi wystarczą ale doradz jaki konkretnie byłby dobry :P bo ja bym stawiał na Gainer 1 ale czytałem jakiś temat żelepiej mass xxl ale jak porównałem skład mas xxl i magnum to wyszło na to samo -.-...
:suchy:

zaczelem brac: VItalmax Gainer 1.. jest ok:) nie taki drogi:) 4.8kg 78zl - jesli dobrze poszukasz:) smak waniliowy ja mam. a sa rozne. np. kokosowy,czekoladowy.
  • 0

Kempa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...
Mozesz Gainer 1 a mass xxl to stara i droga zecz teraz mozesz kupic tansze i lepsze zeczy ;]
  • 0
Pzdr [you]

CeL do Wakacji: 80KG

skiera
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...

w ryzu i makaronie to raczej bialko a nie weglowodany;) weglowodany sa w sporyc hilosciach w owocach. proponuje banany:P ;)


hehe ;] dobrze prawi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
szukajcie bialka w ryzu i makaronie a znajdziecie go wiele! :hyhy:
  • 0
"Bycie Animal to nie tylko 120 kg mięsa i siła konia! To motywacja do tego, aby w życiu zawsze umieć wstać jak upadniesz..."

Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cały Ja...


w ryzu i makaronie to raczej bialko a nie weglowodany;) weglowodany sa w sporyc hilosciach w owocach. proponuje banany:P ;)


hehe ;] dobrze prawi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
szukajcie bialka w ryzu i makaronie a znajdziecie go wiele! :hyhy:


nie do konca tajk jest... w ryzu to moze i jest roszke bialeczka ale np juz w makaronie 1 jajecznym albo wogoel bez jajka(takich najtanszych) to tego pelnowartosciowego buialka nieiwel jest:P najlepsze bialeczko jest w piersi z kurczaka, rybach a te w ryzu i makaronie sa pochodzenia roslinnego wiec mowi to samo za siebie:) owszem warto to jesc ale trezba uwazac z makaronem bo moze Ci bebech wywalic:P
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024