Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Dj Honda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
Witam!
Mam 16 lat, waze 60kg i mam 170cm wzrostu. Czy branie kreatyny przed treningiem w domu (hantle) moze miec dla mnie jakies negatywne konsekwencje? I czy powinienem tez brac do tego bialko czy cos?
  • 0

KrwawY
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
stosowanie kreatyny nie ma nic do wzrostu ani wagi :) kreatyna Ci nie zaszkodzi:) natomiast moga Ci zaskodzic cwiczenia na stojaco , obciazajace kregoslup lub np wyciskanie na barki:)
  • 0

Dj Honda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
No to postaram sie cwiczyc na siedzaco:P Dzieki za odpowiedz

Ps.Ale mam jeszcze jedno pytanie, slyszalem, ze zeby brac krete powinno sie cwiczyc wczesniej conajmniej rok... A jak ja nie cwiczylem to chyba tez moge brac(nie zamierzam zostac sportowcem, tylko chce miec troche sily wiecej poprostu:P)?
  • 0

idek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:webdesign, webmaster, reklama

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
witam :)

ja również jestem poczatlkujący i na allegrto już zamówiłem kreatynke - dzxiś powinna dojśc, nie moge sie doczekac na marginesie, ale wracając do tematu - to poczytałem troche w ostatnich dniach i przyznam, że nie widziałem nic o tym, że zeby brać kreatyne trzeba poćwiczyć wcześniej jakis rok

kreatyna raczej jest dla wszystkich, którzy w dość krótkim czasie chcą zobaczyć efekty swojej pracy w postaci przyrostu masy mięśnowej :)
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] | [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - zachęcam do negocjowania ze mną cen :)

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
powiem wam tak: kreatyne dlatego powinno się brać po roku sumienych treningów gdyż początkowo trenując organizm sam szybko rośnie, oczywiście ćwicząc dokłądnie, trzymając dietkę it. Więc branie sup0lemetów jest niepotrzebne gdyż efekty będą tak czy siak :] zostawcie sobie krete i spokojnie ćwiczcie, bo szkoda jej tracić na początek "wędrówki" z siłownią :]
  • 0

Dj Honda
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
Czyli jak np teraz bede bral kreatyne przez pol roku(z przerwami 3tyg), to potem nie bede mogl juz normalnie cwiczyc do konca zycia? Bo nie rozumiem tego ze szkoda jej tracic... Ona potem przestaje dzialac? Czy mozna odczekac jakis czas i znowu do niej wrocic?
  • 0

pey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:masa.bo.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
żadnych negatywów! bez problemu bierz - 6 tygodni najdłużej i później ok.6 przerwy!
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?
Nikt wam nie zabroni brać kreatyny. Powinno się ćwiczyć przynajmniej pół roku, żeby mięśnie przyzwyczaiły się do treningu. Z waszych wypowiedzi wynika, że oczekujecie od kreatyny Bóg wie czego. Jeśli myślecie, że po cyklu będziecie wygladać jak pudzian to powodzenia...
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna przy niskim wzroscie i wadze?

Ona potem przestaje dzialac

z cyklu na cykl efekty bede mniejsze
najlepiej nareazie zastosuj diete i idz na silownie a za jakies pol roku zacznij zabawe z kreta
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024