Skocz do zawartości


Zdjęcie

rzeźba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

rzeźba
No cóz, własnie sie wazylem osiąglem swoje wymarzone 75Kg, zaczynam rzeźbe, alecz nie wiem czy tez są do tego jakies suple potrzebne, doradźcie cos, budrzet na to mam okolo 50-80 zeta
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rzeźba
moim zdaniem teraz robienie rzezby jest zbedne... ja na twoim meijscu masowla sie bym dalej tak do wiosny. mysle ze 80 kg bys wtedy mial;] i wtedy zrobic rzezbe tak zeby wygladac ladnie na lato;] pamietaj ze w momencie gdy robisz rzezbe ubywa Ci na wadze i jesli przypuscmy teraz robisz rzezbe schudniesz do 70kg to bedziesz wygladal nie ukrywajmy-chudo a jesli dobijesz do wiosny do 80kg i zrobisz rzezbe i schudniesz przypuscmy do 75 to bedziesz wygladal juz troszke lepiej. takie moje zdanie ale zrobisz jak uwazasz:) a co do twojjego pytania to mysle ze przy takiej wadze nie beda potrzebne Ci zadne spalacze tluszczu czy cos ewentualnie jakas lajtowa l-karnityna no i moze do tego jakies aminokwasy jako antykatabolic:)
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: rzeźba
ja rowniez podzielam zdanie poprzednika teraz zaczynaja sie najlepsze okresy na robienie masy a przy wadze 75 kg to pewno nawet fatu niemasz zbytnio nigdzie a chcesz sie rzezbic ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: rzeźba
kurcze o to chodzi ze mam dosc duzo fatu, spoy brzuch i mnie to wk8rwia, a booje sie ze jak przypakuje do 80kg to bede miec ciezko zreźbic;/
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024