Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co brac??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
ja rowniez jestem za tym zeby sezonowcy nie siegali po ssa u mnie na osiedlu jest taki jeden koleszka wygral doslownie konkurs dla debili bral omke i mete i robil pompki oraz encykolepdia bicepsy cwiczyl bo niechcialo mu sie na silownie chodzic a chcial tylko troszke przytyc
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
No własnie i oto mi chodziło:) powinno sie tachich palantów tępic:) bo jak jakis na waszym osiedlu przez to kopnie w kalędasz to kto będzie obwiniany?? MY!! zobaczą takiego przypakowanego i zaraz "to pewnie on go do tego namówił!! musiał koks walic beczkami!!" a ludzie zapominają a raczej nie wiedzą jaka to jest praca aby dojsc do 50 w łapie... tego zwykły człowiek nieogarnie więc jak cos to jestesmy sterydziaze którzy rok temu byli mali... gnoje podłapią to i zaraz do apteki polecą sie pytac o omadren itp...
to jest tak jak z dilerami narkotyków niby nie mają wpływu na luckie zycie? a my dając im rady niemamy na ich zycie wpływu? no własnie kazdy tak samo sobie odpowie więc naprawde jak widzicie ze ten kolo niema zielonego pojęcia o 4 rzeczach (treningu,diecie,suplach,sterydach) to nawciskajcie mu głupot aby kupił sobie oej rycynowy i zajebiscie od tego urosnie. będzie miał taki sam efekt na siłowni a przynajmniej mu na zdrowie wyjdzie :)



JuniorWB3 sztama? :)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

JuniorWB3 sztama?


jasne że sztama!! z tym, co ostatnio piszesz zgadzam sie w 100% ;) ale nie stym że sterydy dla LAMUSÓW!!!!! coś mnie w tym urazilo :zdegustowany: :zdegustowany:


a Teraz masz "koks nie dla juniorów" to ma byc jakaś aluzja to mojrgo nikcku?? :looka:

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
JuniorWB3, dla malolatow inaczej
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
nie to zadna aluzja poprostu niebyło jak napisac aby sie zmiesciło:) kazde inne słowo było za długie:)
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

nie to zadna aluzja poprostu niebyło jak napisac aby sie zmiesciło kazde inne słowo było za długie:)


looz!! ;)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Tropik, jak juz tak bardzo chcesz się spełnić jako poeta
nawracajacy koksów to walnij sobie coś w podpisie masz więcej miejsca
na swe "postulaty" :P :P :P
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Albo poprostu wypierdalaj z tad.. Znalazł sie wybawca..
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

ja rowniez jestem za tym zeby sezonowcy nie siegali po ssa u mnie na osiedlu jest taki jeden koleszka wygral doslownie konkurs dla debili bral omke i mete i robil pompki oraz encykolepdia bicepsy cwiczyl bo niechcialo mu sie na silownie chodzic a chcial tylko troszke przytyc


ja mam takiego debila w klasie :hyhy: :hyhy: wziął 13 shotów omy zrobił 5 kg i w 3 tygodnie wszystko zgubił :/ :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

kowi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ldz

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Znaczy zgubil dla tego ze zaniechal trening ? bo ja wlasnie na cyklu omki i co bym nie czytal to wszedzie jest napisane ze oma spada ale jak sie zrobi regeneracyjny i jakies suple to sie chyba az tak nie zalame co ? jak ktos bral ome to niech napisze ile mu przyszlo a ile potem spadlo z gory thx
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
ja jechałem na cylu z omki!! nie wiem ile mi spadło troche spadło ale to głownie przez choroby jakie przechodzilem wiec ciezko jest mi powiedziec... :/

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

Znaczy zgubil dla tego ze zaniechal trening ?

cwiczy dalej :P ale on nie ma pojecia o diecie,myslał ze jak poleci na omie i diecie to po odstawieniu omy na huy mu dieta ..... qrwa jak dla Mnie jest zwykłym debilem i sezonowcem, ma problemy z czachą ,ma jakieś 20 lat a zachowuje sie jak by miał 15 , nie wiem czy to agresor po koxie mu sie załączył czy co ,ostatnio qmpla ze swojej klasy obił ,bo ten powiedział ze jest sezonowcem.qrwa hyba trza bedzie go zabrać do lasu na wykopki :rotfl: :rotfl:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

hyba trza bedzie go zabrać do lasu na wykopki


chyba tak!! :rotfl: :rotfl:


a odblok chociaż zrobił??

Tropik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
KerbuS niewiem czy zaówazyłes ale juz skonczylismy z kretyNskimi uwagami typu spier itp...
niechce ci bluzgac ale takich lamusów co sie tak domnie odzywaja to.... :) niewiem czy czytałes to co pisałem ale wnioskuje ze tak więc kaząc mi spier... znaczy ze jestes własnie takim kolesiem o jakich mówimy :)



p.s. straciłem wene na opis niech narazie zostanie taki jaki jest :P
  • 0

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Ja po pierwszym cyklu omka+ mety miałem 4-5 cm przyrostu w bicepsie. Spadło mi 2, ale głównie dlatego, że po cyklu zrezygnowałem z siłki na 3 miechy. Praktycznie tydzień po skończeniu cyklu.
W drugim przybyło mi 4 cm, i na razie się trzyma, a jestem po cyklu już 2 miesiące.
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

a odblok chociaż zrobił??

taaaaaaaa :rotfl: spytałem sie go co to clomid hyhyh i nic nie wiedział o nim i wogole o zadnym odbloku :wstyd:


Ja po pierwszym cyklu omka+ mety miałem 4-5 cm przyrostu w bicepsie. Spadło mi 2, ale głównie dlatego, że po cyklu zrezygnowałem z siłki na 3 miechy. Praktycznie tydzień po skończeniu cyklu.
W drugim przybyło mi 4 cm, i na razie się trzyma, a jestem po cyklu już 2 miesiące.

sebek napisz w jakich dawkach brałeś omke,ile czasu etc.. a widzisz bo pewnie diete trzymasz ,i łazisz na siłke cnie?!?! :hyhy: :hyhy:
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

sebek napisz w jakich dawkach brałeś omke,ile czasu etc.. a widzisz bo pewnie diete trzymasz ,i łazisz na siłke cnie?!?! :hyhy: :hyhy:

Ano, teraz tak :) Szczerze się przyznam, że mam lenia, i po ciężkim cyklu najchętniej zrobił bym sobie miesiąc wolnego. Ale nie wolno :/ Wcześniej jednak nie raz zbłądziłem i żałuje moich grzechów :> Bo gdybym uparcie chodził to bym wyglądał już pewnie super ;)

W pierwszym cyklu brałem omke 10 strzałów e7d + 100 tabletek metki ruskiej 2x codzienne.
W drugim brałem 15 strzałów e5d. + 100 tabletek metki ruskiej 3x codziennie.
Oba cykle zakończyłem clomidem (2x12 tabletek).
  • 0

pit81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:siłka.wifi.compy.informa.hack.administracja sieci

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

Wcześniej jednak nie raz zbłądziłem i żałuje moich grzechów :>

hyhyh prawie jak w kościele :hyhy: :hyhy: :hyhy:

no spoko sam zamierzam walnać omke na 3 cykl ,teraz bede jechał na prolce (2cykl) . :D masz całkiem ładne wyniki po omo :hyhy: :hyhy: aa i w jakim czasie zrobiłeś te 4/5 cm w bicu??
  • 0
Glasgow ARC Gym. Wracam do formy. :D¿uɐǝɯ noʎ op ʇɐɥʍ

Sebek780
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, muzyka oraz gry

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??

no spoko sam zamierzam walnać omke na 3 cykl ,teraz bede jechał na prolce (2cykl) . :D masz całkiem ładne wyniki po omo :hyhy: :hyhy: aa i w jakim czasie zrobiłeś te 4/5 cm w bicu??

Z tego co pamiętam to cykl trwał 13 tygodni. Było to jakoś październik-grudzień. Pamiętam tylko tyle, że przez 10 tygodni robiłem sobie strzały, w każdy kolejny poniedziałek. Jakoś od drugiego strzału zacząłem brać metkę. Po ostatnim strzale odczekałem 3 tygodnie i zacząłem brac Clomid.
Sorry, że tak późno odpowiadam, ale mam teraz zamieszanie w robocie :/
  • 0

Chousu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1043 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Po co brac??
Jak dla mnie Tropik to co piszesz nie ma sensu. Niby najpierw piszesz, że nikt nie ma brać koksów, bo są fee, a teraz żeby ich nie polecać małolatom. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to małolatom nic się nie poleca tutaj. A z drugiej strony gdy przychodzi sezonowiec i chce brać koksy, to czemu mu nie rozpisać jak ma brać? Jeśli ktoś już aż tak bardzo chce to już go nie nawrócisz, jeśli mu ktoś nie napisze jak ma brać to sobie kupi i będzie brał jak chce wtedy dopiero może się przekręcić.
Co w tym złego, że ktoś chce być prędzej duży niż Ty? To jest jego zdrowie i jego wybór!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024