Skocz do zawartości


Zdjęcie

dieta ,mass itd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

dj...lukas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dieta ,mass itd
Hej mma pytanie wziołem ta podwieszoną diete na 60-65 tylko w szkole nie dam rady jeść 2 posiłku bo jak mam tunczyka zjesc :] . Wiec zjem 2 razy posiłek 3 bedzie tak ??? A Tunczyka zjem podwójną porcje tylko nie wiem w którym posiłku ?? A i jak do tego mam gainer wzucić ??? Bo kupiłem 4,8 kg mass i nie wiem jak to zbilansować bo jak bedzie za duzo to przekrocze kalorie które mam miec na dany dzien i chyba zwolnie metabolizm ?? Ja bym wolał 3 razy dziennie go wsuwac bo lezy otwarty i wietrzeje :zawstydzony: .I jeszcze jedno co zrobic zeby nie miec zakwasów bo treningu mam zakwasy szczegulnie klatka piersiowa zle oddycham czy co bo zakwasy sie robią w oddychaniu beztlenowym miesni wiem ze ze zrobiłem bo nie miałem ogulno rozwojówki ale byłem aktywny nie tam zebym siedział w domu i nic nie robił .
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta ,mass itd

A Tunczyka zjem podwójną porcje tylko nie wiem w którym posiłku ??

nie rob tak,jak juz to ten posilek wcisnij pozniej miedzy inne, z minimalnym odstepem od spozycia 30min

co do zakwasow za jakis czas az takich nie bedziesz mial, chyba ze bedziesz cwiczyl dzien w dzien--> wogule, ale w ten sposob tylko sobie przepalisz miescnie i o masie bedziesz mogl zapomniec :P

edit: ewentualnie posilek 2 zamien z 3, chyba szynke z kurczaka zjesz w szkole :P
  • 0

dj...lukas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta ,mass itd
Dzieki a jak z tym masse zrobic moge walic 3 razy dziennie po 50 gramów czy musze wliczać do diety >????bo jak tak ot wtedy musiał bym mniej jesc;/ pozdrawaim i dzieki za odpowiec
  • 0

dj...lukas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta ,mass itd
Hej sorki ze mam tyle pytań ale jestem troche zielony czytam te wszytskie artykuły strony chce coś sie wedukowac w tym i dlatego mam pytania znowu;/.
Po pierwsze dieta musze to wszytko wazyc ?? Jem codziennie piersi z kurczaka ryby :tunczyk itd w szkole kanapki z szynką z kurczaka ,ryz itd to co pisaliscie ze jest dobre na diete tyle ze nie jem co 2,5 -3godziny ale to sie zmieni ale czy musze jesc tyle dokładnie co jest napisane? A co by było jak bym jadł wiecej nic jest w diecie i jescze z tym gainerem pisze pare razy i nie wiem dalej bo mi nikt nie odpowiedział wiem ze jak dieta jest dobrze zbilansowana to nie trzeba ale jak juz kupiłem to pasuje to wszamac :niepewny: lepiej chyba przekroczyc limit weglowodanów i baiłka niz zeby było za mało ???A i mam propozycje jeszcze z tych składników mozna zrobic duzo róznych dan jak by zrobic taki temat i wzucac potrawy z tych włąsnie skłądników zeby to troche urozmaicić a bilans kalaroczny itd był dobry kazdy by cos po wzucał i by było duzo ciekawiej a nie jesc non stopo kurczka z ryzem i tyle .Wiem ze kulturystyka to sztuka wyzeczen ale mozna to troszke urozmaicić :) Dlatego tak pisze bo nie moge dojśc z ta dieta do ładu pozdrawiam . :zawstydzony:
  • 0

tmq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dieta ,mass itd
jesc wiecej mozesz, ale organizm nadmiar bialka w 1 posilku (ponad 30g) zamienia w fat i ogolnie zalejesz sie, jezeli chodzisz glodny---> zastosuj diete dla 80kg i wtedy bedze lepiej, gainera jedz z odstepami 30min od posilkow,np 1 porcja rano, druga bezposrednio po treningu, a 3 1,5h przed snem
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024