Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening - pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Trening - pomoc
Witam. Jeśli temat jest spamem to przepraszam ale nie znalazłem podobnego :) Otóż mam pytanie. Ćwiczę już od dłuższego czasu. Zawsze starałem i przymuszałem się do ciężkich ćwiczeń codziennie po 1.5 h. Na początku nie mogłem się przyzwyczaić ale teraz jest już ładnie, pięknie. Niestety szkoła nie pozwala mi na tak długie i intensywne ćwiczenia. Stąd też pytanie czy lepiej jest trenować co 2 dzień ale bardzo intensywnie tak jak robiłem to wcześniej, czy może co dziennie ale już taki lżejszy, krótszy trening. Co się bardziej opłaca? ćwiczę w warunkach domowych, mam całe osprzętownie, i ćwiczenie każdej partii mięśni zajmuje mi te ok 1.5 h :) tak więc byłbym wdzięczny za odpowiedź.

PS. nie ćwiczę na masę lecz na rzeźbę.

Mam jeszcze 2 małe pytanie. Żeby wyrobić sobie brzuch stosuje od niedawna dietę, całe śniadanie, obiad spory ale nie taki żebym miał zaraz pęknąc i kolacji wcale :) Trochę mnie to nawet martwii bo gubię kilogramy w niezwykłym tępie (można powiedzieć że z dnia na dzień) a brzuch formuje się także w niesamowitym tempie. Nie czuje puki co że jestem słaby itp. Czy to po prostu dobra dieta i powinienem się cieszyć, czy może martwić, że coś idzie mi za łatwo?

ps. robię tylko brzuszki :) 3x 100 w dniu. nie ma lepszego ćwiczenia :)
  • 0

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - pomoc
Może jednak ktoś mi odpowie ????
  • 0

LukaS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - pomoc
jedzac 2 razy dziennie spadnie ci w okolo 2 miesiace min 5kg max 10kg przy treningach o duzej intensywnosci .. a co za tym idzie spadek siły oslabienie organizmu.. i spadek masy nie tylko na brzuchu... wiem to z doswiadczena radze zrobic porzadna diete na redukcje i cwiczyc 3-4 razy w tyg ,, kazda partia raz w tyg brzuch codziennie
  • 0
Waga: 68
wzrost: 172

kark: 39
Klatka: 102
talia: 86
Ramię: 34
przedramię: 29
biodra: 84
udo: 61
łydka: 40

Rekordy:
Klatka: 90kg
Biceps sztanga: 47kg
Przysiad: 120kg
MC: 160kg

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - pomoc

jedzac 2 razy dziennie spadnie ci w okolo 2 miesiace min 5kg max 10kg przy treningach o duzej intensywnosci .. a co za tym idzie spadek siły oslabienie organizmu.. i spadek masy nie tylko na brzuchu... wiem to z doswiadczena radze zrobic porzadna diete na redukcje i cwiczyc 3-4 razy w tyg ,, kazda partia raz w tyg brzuch codziennie


Dzięki wielkie za odpowiedź :) Mam troszkę teraz za mało tych kilogramów, bo co to jest 65 kg przy wzroście 182.

Trenuje na rzeźbę, a z tego co tu czytałem przy tego rodzaju treningu powinienem ćwiczyć praktycznie codziennie. Wiem, że powinno trenować się każdą partie ciała innego dnia, ale zawsze mówiono mi żebym robił wszystko jednocześnie... niezależnie ile to będzie trwać.

Na razie to wygląda tak :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A planuje ( a raczej moim marzeniem jest ) doprowadzenie się do takiego stanu

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Powiedzcie mi w ogóle czy idę w dobrym kierunku i czy to co mam mogę nazwać ''czymś'' :]
  • 0

LukaS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - pomoc
heh po ogladnieciu tego zdjecia uwazam ze powinienes zrobic trening na mase chociaz przez pol roku jak nie dluzej a pozniej dopiero sie rzezbic :)
  • 0
Waga: 68
wzrost: 172

kark: 39
Klatka: 102
talia: 86
Ramię: 34
przedramię: 29
biodra: 84
udo: 61
łydka: 40

Rekordy:
Klatka: 90kg
Biceps sztanga: 47kg
Przysiad: 120kg
MC: 160kg

mentor921
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening - pomoc

heh po ogladnieciu tego zdjecia uwazam ze powinienes zrobic trening na mase chociaz przez pol roku jak nie dluzej a pozniej dopiero sie rzezbic :)


Na masę, ponieważ jestem wysoki i mam do tego warunki czy co :)? Właśnie zależało mi na treningu na rzeźbę, no ale wole posłuchać tutejszych ekspertów :]

Zawsze mnie to zastanawiało... jeśli się ćwiczy na masę czyli de facto je za 2 to jak brzuch może się formować ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024