Skocz do zawartości


Zdjęcie

---=Ostrowia=---


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

---=Ostrowia=---
Mam male pytanko dotyczace ostrowi, bylem w paru sklepach kulturystycznych i tylko w jednym znalazlem ich WPC w innych sklepach wysmiano mnie i powiedzieli zeby zostawic to bialko w spokoju i kupic cos drozszego i sprawdzonego, to ja pytam CZEMU ?, a oni mi na to: ludzie przychodza do nas i sie skarza ze ostrowia to gowno, jedynie przeczyszcza zaladek i dodali ze tak mowi 70% ludzi ktorzy to brali i dodam jeszcze ze jedna babka powiedziala ze to bialko sie zbytnio nie nadaje bo ono jest cos tam przetworem dalszym czy jakis hu.j , nie pamietam jak ona to powiedziala :/
Jeszcze nigdy nie kupywalem bialka a chce, nie mam duzo kasy wiec chcialem kupic ta ostrowie bo slyszalem ze jest dobra i nie wiem co mam robic, doradzcie cos ludzie
wypowiedzcie sie wszyscy ktorzy brali ostrowie czy wam pasuje, czy wam zoladka nie wyprozniala itd, itp.......
  • 0

kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
gosc w sklepie sciemnia bo chce zebys wydał jak najwiecej kasy u niego i odradza ci tania ostrovie i zacheca cie do kupna czegos drozszego on ci poprostu wode leje i tyle a ostrowia jest to dosyc dobre białko i dlatego ja ci je polecam ;)
  • 0

CIAwarez
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok
  • Zainteresowania:tyranie !

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
popieram ostrowia jest dobra - a przeczyszczac moga te z laktoza najtansze serwatki bialka z allegro
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Mi sie nic nie działo nigdy z żadna odżywką
ani z ostrowią ani z mlekiem w prochu ani z inymi wynalazkami :D
  • 0

pretorian1418048757
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
ja teraz szamam ostrowie i jak narazie jest luz nie mam żadnego przeczyszczenia no chyba że za dużo nasypie do mleka ;] ale jak dam normalną dawke to jest spoko wcześniej jadłem o smaku wanilia a teraz owoce leśne aha kamas, dobrze mówi gość chce żebys u niego kupił coś
  • 0
train hard or go home

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
bo w takich sklepach można kupić produkty takich firm jak olimp,trec , hi-tec itp. raczej nie sprzedają ostrowi bo to jest po prostu za tanie i za mały zarobek jest dlatego jak pytasz o ostrowie zawsze ci powiedzą że to gówno.Najlepiej spróbować białko z jakiejś renomowanej firmy np. olimp a potem zasmakować ostrowi i wtedy sam zobaczysz jak które na ciebie działa.Ja właśnie jestem na takim etapie , jadłem biało olimpa , hi-teca i treca więc już wiem co i jak teraz planuje kupić ostrowie lub to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i wtedy będe wiedział co i jak bo nie można sie kierować tym co ludzie gadają samemu trzeba sprawdzić.Mam nadzieje że te tańsze białka ostrowi czy primatech będą git bo bym sporo zaoszczędził :hyhy: Zobaczymy w tym tygodniu zamawiam i będe wiedział pozdro
  • 0

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Ja dziś dostałem trzy worki ostrowi i niedługo będe wcinał.Przesyłka szybka i sprawna.Opinie są w większości przychylne co do tego produktu. A co do przeczyszczania po białku i jakiś przygodach żołądkowych to najlepiej jeść na pusty żołądek i zaczynać od małych ilości żeby organizm się przyzwyczaił do takich stężeń.
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Aha, chcialem tylko zobaczyc co myslicie, wiec nie slucham ich i kupuje ostrowie bo w te PrimaTech nie wierze za hu.ja, to jakis wal musi byc, a czemu tak mysle ? bo faktycznie niema zadnej strony slowackej ani normalnej porzadnej, tylko jedna i zero informacji, zero szczegołow
i tak wogole widzial ktos z was u siebie w sklepach te bialko PrimaTech ????
  • 0

dsdamian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 647 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:kulturystyka, saa

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
dobrze robisz, bieri ostrowie.

smak niebardzo, ale z cukrem da sie wypić :P (z glukozą lub carbo po treningu tymbardziej).

ostrowie w tym momencie najlepsza na rynku, najlepsza cena za koncentrat. zwłaszcza że ja przesyłki nie płace bo mam odzdział ostrowii w CK ;-)


primatech - pierwsze słysze.
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
wszyscy tak chwalą tą Ostrowie bo niby tania ale np. chcąc kupić powiedzmy 2,5kg biała z Ostrowi trzeba kupić 3 worki (wtedy mamy niecałe 2,5kg) i według cen z allegro [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] musimy wydać 82,5zł nie licząc kosztów przesyłki , a przecież za niewiele więcej można kupić bardzo dobre białeczko z hi-teca [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to jest ok 20 złotków różnicyi powiem że jak dla mnie to w tym świetle ostrowia wcale nie jest taka opłacalna , no i przypuszczam że jeśli chodzi o samo białko to te z hi-teca napewno jest lepsze
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Nie no panowie chyba założymy w "na każdy temat"
temat o najtańszych firmowych odżywkach bo co raz to widzę
lepsze oferty :]


chyba warto by coś takiego zrobić bo każdy zna na pewno jakieś
sklepy z tanimi produktami.


PS a co do tego HI teca to zawiera białka pszeniczne stąd tak niska cena...
to już wolałbym ostrowię przynajmniej samo białko serwatki :cwaniak:
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
no nie widze zadnej osoby ktora narzeka na ostrowie, wiec kupie ja i sam wyproboje, dopiero wtedy powiem czy dobra czy nie :)
  • 0

Wrobelion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:dietetyka prawo nurkowanie sporty walki etnobotanika filozofia

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Jedyne co mi się nie bodoba w Ostrovi to barwniki sztuczne E124 E122 E104 E110 w wersjach smakowych. Nie wiem jak w smaku naturalnym.
  • 0
chaos się rządzi swoimi zasadami...

dondiego1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Odnośnie tej cześci " jedna babka powiedziala ze to bialko sie zbytnio nie nadaje bo ono jest cos tam przetworem dalszym czy jakis hu.j , nie pamietam jak ona to powiedziala"
To każde białko, które jest na serwatce jest jakby produktem ubocznym tzn. serwatka zdaje się powstaje z procesu powstawania sera, a poźniej dopiero z tej serwatki robią białko i nie tylko, np. mój stary kupuje w celach produkcyjnych (ciasta, drożdżówki itp) ser który który składa się głównie z serwatki + dodatki smakowe i za 11 kg takiego produktu płaci 70 zeta Tylko mi nie pisać żebym jadł ten ser to sam cukier :P Przy okazji to tylko dowód że białko nie powinno kosztować np. 1 kg 100zł te ceny są moim zdaniem mocno zawyżone. Warto sobie poczytać ten [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Skoro jest znów mowa o Primatechu to jest też tam ciekawy opis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Jest tam również porównanie Ostrowii i Primatechu przedstawione na tym rysunku Dołączona grafika

To jeszcze może wstawię pare komentów dotyczcych primatecha z ich forum

Kupiłem wpc bezsmakowe od razu jak zobaczyłem je w sklepie, cena nie wielka więc postanowiłem sprawdzić i....jestem zadowolony w 200% ostrowia nawet wypada gorzej cenowo a różnic nie ma żadnych!!!
musimy się przyzwaczajać do spadków cen, obecnie można kupić 500g kreatyny za 20zł, dextroze za 7zł za 1kg, maltodekstryne za 9zł za 1kg itd. itp.
po co płacić za firmę! lepiej kupować to samo od producentów


Kupiłem białko i jestem bardzo zadowolony. Po co przepłacać za drogie suplementy z innych firm. Popieram stwierdzenia @testera.

U mnie w Bydgoszczy w sklepach jest bardzo drogo. Postanowiłem przez internet kupić białko PrimaTech WPC 82 i jak się okazało później był to szczał w dziesiątke.

Też mnie nurtuje ta sprawa z oryginalna stronę właśnie wysłałem do nich maila w tej sprawie, ciekawe co odpiszą. Bo faktycznie google nic nie znajduje, ale nie każdą stronę wyszukiwarka znajduje

Co to wszystko dowodzi, ludzie jakoś jedzą ta Ostrowię chociaz tania, a producentem jest jakby nie było żaden tam expert w produkcji suplementów tylko przetworów mlecznych, Ostrowia głównie jest znana z mleka, nie mieli co robić z serwatką więc zaczęli produkować białko :D A w sklepach i tak będą polecali to droższe i jak widac na ludzi to działa, takie jest przekonanie ze im droższe to lepsze, a sami sobie odpowiedzcie na pytanie, co jest lepsze produkty sprawdzone przez rózne osoby na własnej skórze czy produkty polecane przez sprzedawców czy choćby TV (tv shopy itp) Taka Ostrowia na pewno nie jest znana za granicą, więc pewnie taki niemiec, rusek itd. pewnie od razu stwierdziłby że to shit bo nie brał i nie zna tej firmy i cos za tanie mu się wydaje
  • 0

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
te wszystkie komentarze to tez jest walek, oni specjalnie pisza te komentarze zeby inni zoabczyli ze to niby dobre jest i wogole......
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Nemesis teoria spiskowa co?? A wszystko po to by ci sprzedać jak najtaniej białko -skandal. Primatech jest robiony na słowacji a skąd wiesz czy np na słowacji nie gadają tak samo o ostrowi że to wał i gówno jak u nas o primatech. Ja tam wole sam sie przekonać ale też jestem ciekaw co odpiszą dondiegowi na maila ,diego jak dostaniesz odp. to podziel się z nami co ci odpisali
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Nic mu nie odpiszą... z autopsji wiem że w obecnych czasach wysyłanie mejli do jakichkolwiek instytucji to tak jakby wysyłanie ich w kosmos... może kiedyś nadejdzie odpowiedź :kwasny:
  • 0

Josh
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
BODYGUARD ja do nich pisałem pytanie o koszty przesyłki i odpisali na drugi dzień
  • 0

MegaMasa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
osobiście ostrowi się więcej nie chycę, widać że macie mocne żołądki... ;)
Jakie macie efekty po ostrowii? u mnie takie jak wcale!
Wolę primatecha bo chociaż widać że działa i żołądek z jelitami mi nie puchnie.

co do opinii ostrowi to jak pojawi się na rynku to widziałem nawet komentarze w stylu.

"Ostrowia to wałek, odkąd mleczarnie produkują odżywki" :rotfl:
paru takich "specjalistów" i produkt ma zrąbaną opinie...
przetestowanie ostrowi to wydatek około 40zł ale i tak wiele osób zamiast rozwiać wątpliwości np. poprzez podzielenie się opiniami na forum -woli mocne docinki...
  • 0

dondiego1418048765
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ---=Ostrowia=---
Gość juz mi odpisał, ale nie będę ściamniał że dostałem dokładnie taką odpowiedź na którą czekałem mianowicie, pisałem że skoro jest to białko produkowane na słowacji to poprosiłem o jakiś adres zagraniczny, ale dostałem adres producenta, a sam przypadkiem znalazłem taki adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Niestety na żadną z tych stron nie moge wejść :kwasny: Odpisałem mu jeszcze raz konkretnie bo może faktycznie mnie źle zrozumiał tym razem poprosiłem konkretnie o sam adres stronki zobaczę jutro co odpowie, a ten adres mi podał, ale nie ma pojęcia jak to sprawdzić?

Konfekcjonowanie i dystrybucja na rynku słowackim
Primatech Nutrition S.R.O.
Raclanska 22/A
83102 Bratislava

Przy okazji, na Allegro zdaje się sprzedaje ta sama firma, więc nie ma mowy o tym że takie białko nie istnieje, czyli np. jakby ktos sobie myślał że wpłaci pieniądze i nic nie dostanie, to się oto raczej nie ma co obawiać, jutro powinienem dostać to białko, wiec sam się przekonam co jest warte, wielkie pieniądze nie kosztowało, więc cena warta ryzyka.
Aha goś napisał że to samo białko jest produkowane niby dla Vitalmaxu czyli to jest niby to samo białko [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Swoją drogą to w tym artykule klub.chip.pl zdaje się pisało że nie da się wyprodukowac białka 82%
Aha odnośnie samego wyglądu strony, ktoś tu pisał że jest to skopiowana inna strona, to nie tak ta strona to dość ogólnie dostepny wzór strony (sklepu) dzisiaj znalazłem dwie identyczne oprócz Primatechu i gdzieś na forum znalazłem nazwę jak taki wzór się nazywa, jakos na m ale teraz juz nie pamiętam ;)

Edit: O dziwo znów dostałem szybko odpowiedź a to jej treść

z kontaktuję się ze słowacką stroną w tej sprawie. Proszę przesłać
jeszcze dodatkowe pytania. Odpowiedzi umieścimy na naszej stronie
głównej i oczywiście wyślemy do Pana kopie


O co by sie jeszcze zapytac?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024